Men's Health dostępny jest na telefonach i tabletach

Elektroniczne wydanie najlepiej sprzedającego się lifestylowego magazynu dla mężczyzn w Polsce czeka już na Ciebie w sklepach App Store i Google Play.  Od teraz możesz mieć każdy, przygotowany specjalnie na urządzenia przenośne numer Men's Health natychmiast, gdziekolwiek jesteś.

Pobierz aplikację MH teraz!

Get it on Google Play

Bardziej interaktywny, bardziej multimedialny

Podobnie jak papierowe wydanie, Men's Health w wersji na tablety jest od pierwszej do ostatniej strony napakowany informacjami, wskazówkami i patentami, które pomogą Ci uczynić Twoje życie lepszym. Wykorzystując jednak możliwości, jakie dają nam te nowoczesne urządzenia, stworzyliśmy zupełnie nową jakość - interaktywny i multimedialny magazyn nowej generacji. Nie jest to zwykła kopia "papierowego" Men's Health - każda jego strona została przeprojektowana, a całe pismo wzbogacone o nowe, atrakcyjne rozwiązania, abyś mógł czytać swój ulubiony miesięcznik na swoim urządzeniu w maksymalnie komfortowy sposób. Dodatkowo, zamawiając prenumeratę MH w App Store, zyskujesz podwójnie: nie tylko dostajesz 20-procentowy rabat na 12 numerów, ale również masz dostęp do obu wersji elektronicznego wydania MH - na iPada i na iPhone'a.

W sklepie Google Play nie ma jeszcze opcji prenumeraty, ale również każdy ściągnięty numer jest dostępny na wszystkich Twoich urządzeniach, na których jesteś zalogowany. Przetestuj nowoczesne, cyfrowe MH już teraz!

Przetestuj nowoczesne, cyfrowe MH już teraz!

Get it on Google Play

 

Zapraszamy również do korzystania z serwisu e-Kiosk.pl,  w którym można nie tylko kupować pojedyncze numery, ale również zamówić  prenumeratę MH (oraz innych czasopism wydawanych przez Motor-Presse  Polska sp. z o.o.). Bezpłatną aplikację, umożliwiającą łatwy zakup i  czytanie magazynów dostępnych w tym serwisie, można ściągnąć ze  strony: http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=readertext