Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.3

Współczesny amant: jaki jest?

Widziałeś ją pubie, ale nie miałeś odwagi podejść. Piękna i zjawiskowa - wydaje się być istotą z innego, niedostępnego świata. Typ kobiety, który podoba się wszystkim mężczyznom. Jaki powinien być facet, który może zwrócić uwagę takiej bogini?

2015-04-10
współczesny amant fot. Krzysztof Opaliński

Pierwsze wrażenie

Najważniejsze są dwie pierwsze minuty, które decydują o tym, czy ona będzie miała ochotę przyjrzeć Ci się z bliska, czy nie.

Jeśli chcesz, by dojrzała w Tobie faceta, a nie tylko modnie ubranego koleżkę z sąsiedztwa, postaw na ponadczasową klasykę, której hołdowali najwięksi filmowi amanci – Humphrey Bogart, Paul Newman czy Robert Redford.

Proste, wąskie dżinsy i klasyczny trencz wysyłają obietnicę zaproszenia jej do świata, gdzie mężczyźni byli mężczynami i traktowali kobiety jak damy.

Prosta stylizacja oznacza dużą dbałość o detale: Twoje dżinsy muszą być świeże, bez widocznych oznak znoszenia, półbuty wyglancowane, a pasek kolorem dopasowany do butów.

Bądź nienaganny w manierach – nie siadaj, gdy ona stoi, podejrzyj, co pije, i zamów to samo, a barmana traktuj z największą uprzejmością. Zanim uda Ci się nawiązać rozmowę, musisz wzbudzić jej zaufanie.

Jesteś fit i wiesz o tym

Kobiety nie zwracają uwagi na metki, ale na całą sylwetkę. Zarówno tę ukrytą pod ubraniem, jak i tę wykreowaną przez dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Wysportowany facet w prostym T-shircie i wąskich dżinsach jest ikoną aktywnego stylu życia, dyscypliny i akceptacji własnego ciała.

Jeżeli do tego ma dobrze skrojoną marynarkę z dzianiny i białe, sportowe buty na gumowej podeszwie, świadczące o znajomości trendów, to nawet fashion victim nie przejdzie obok takiego faceta obojętnie.

Stój daleko od tłumu

I co z tego, że wróciła moda na sprane, dziurawe dżinsy? Ty wiesz, że dżins jest modny i znowu można go nosić od stóp do głów, ale do każdego, nawet najbardziej casualowego stroju chcesz dodać własny, elegancki sznyt.

Spodnie z ciemnego, prostego denimu sprawdzają się w każdej sytuacji – i w biurze, i w klubie. Koszula w kratę tak, ale z wyrafinowanym kołnierzykiem z innego materiału.

Dżinsowa marynarka to ukoronowanie łączenia klasyki z nowymi trendami. Do tego zegarek z dużą sportową tarczą, ale na skórzanym pasku. Wiesz, że dobry styl nie wychodzi z mody.

Spraw, by nie mogła się oprzeć

Dobrze ostrzyżone włosy i gładko ogolona twarz są kluczem do sukcesu współczesnego amanta. Kobiety nie cenią mężczyzn, którzy zbyt dużą uwagę przywiązują do swojego wyglądu - facet ma wyglądać świeżo, to wystarczy.

Zwróć szczególną uwagę na dłonie – jeżeli masz odciski od sztangi, zaprzyjaźnij się z kremem do rąk. Po wyglądzie Twoich dłoni ona domyśla się, jak możesz dotykać kobietę.

I najważniejsze – zapach. Kobiety mają kilkakrotnie wrażliwszy zmysł powonienia: świeża woda toaletowa bez ciężkich, słodkich nut może być kluczem do sukcesu.

MH 04/12

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Widziałeś ją pubie, ale nie miałeś odwagi podejść. Piękna i zjawiskowa - wydaje się być istotą z innego, niedostępnego świata. Typ kobiety, który podoba się wszystkim mężczyznom. Jak powinien być facet, który może zwrócić uwagę takiej bogini?<br /><br /><a href="/styl/Wspolczesny-amant-jaki-jest,6351,1"></a>
    Mens Health, 2015-04-10 11:40:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij