Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

  • Men's Health

  • Styl

  • Styl wakacyjny: ubiór na plażę, na drinka i inne propozycje

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Styl wakacyjny: ubiór na plażę, na drinka i inne propozycje

Zacząłeś mieć wątpliwości, że zabrałeś za mało rzeczy? Nic z tego. Na lotnisku możesz kupić ewentualnie drugą parę kąpielówek. Masz wszystko, czego Ci trzeba.

MH 2016-07-18
wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Wypad na drinka

Nie szkodzi, że są wakacje, wychodzisz do klubu. Nie wyglądaj więc jak typowy turysta w porozciąganych gaciach i koszuli w palmy, tylko załóż spodnie jak facet, i weź marynarkę. Zobaczysz, nie wrócisz sam.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Lunch w mieście

Jeżeli będziesz miał lnianą marynarkę, z pewnością wpuszczą Cię do każdej restauracji nawet w krótkich spodniach – przynajmniej przed godziną 20.00. Ale idąc na kolację zakładaj zawsze długie spodnie. Z szacunku do innych gości.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Poranny trening

Wakacje nie zwalniają z dbania o formę. Do hotelowej siłowni spokojnie wystarczą Ci te same spodenki, w których pływasz, tenisówki i zwykły T-shirt. W siłowniach zwykle podkręcają klimę. Weź ze sobą sweter.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Stolik dla dwojga

To się nazywa smart casual! Beżowe chinosy z granatowymi mokasynami i lniana marynarka z szykowną poszetką – elegancja na totalnym luzie, czyli to, co kochają kobiety. Zobaczysz, kelner zadba o wasz stolik ze szczególną troską.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Na wycieczkę

Od rana do wieczora poza hotelem musisz być nastawiony na zmianę temperatur i kaprysy pogody. Spodenki do pływania z koszulką polo i ortalionową kurtką powinny Ci wystarczyć. Do plecaka zapakuj bawełniany szal i kremy z filtrem.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Na plażę

Do plecaka pakujesz ręcznik i kremy z filtrem, na stopy sandały, które ochronią je przed gorącym piaskiem, na grzbiet T-shirt. Bawełniany długi szal może się przydać w wielu sytuacjach, jako sarong lub nakrycie głowy.

 

wakacyjna moda fot. Kamil Majdański

Podróż

Zawsze podróżuj w najbardziej zabudowanych butach, jakie masz i marynarce lub kurtce, pod którą założysz koszulę z krótkim rękawem i sweter. Po wylądowaniu zdejmujesz dwie górne warstwy. W drugą stronę odwrotnie.

MH 08/2015

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Zacząłeś mieć wątpliwości, że zabrałeś za mało rzeczy? Nic z tego. Na lotnisku możesz kupić ewentualnie drugą parę kąpielówek. Masz wszystko, czego Ci trzeba.<br /><br /><a href="/styl/Styl-wakacyjny-ubior-na-plaze-na-drinka-i-inne-propozycje,8138,1"></a>
    Mens Health, 2016-07-18 11:46:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij