Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak się ubrać na pierwszą randkę: porady stylistki

Stylistka i pasjonatka mody Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak facet powinien wyglądać na pierwszej randce. 

MH 2016-10-06
stylistka Ewelina Rydzyńska fot. Krzysztof Opaliński

1. Pierwsza randka jest niezwykle ważna, bo przecież liczy się pierwsze wrażenie. Jeśli przyjdziesz na spotkanie w swoim ulubionym wyciągniętym i spranym T-shirtcie, pamiętającym czasy szkoły średniej, rozczarowanie u kobiety murowane. Mężczyzna powinien wyglądać schludnie i elegancko.

2. Musi jednak pamiętać, by nie mylić elegancji ze strojem formalnym. Krawat na pierwszej randce wyglądałby zbyt sztywniacko. Osobiście lubię marynarki sportowe i koszule w wersji taliowanej. Podoba mi się, gdy koszula jest nonszalancko rozpięta pod szyją. Dół stroju też nie powinien być zbyt formalny. Dżinsy lub chinosy w zestawieniu z casualową marynarką będą wyglądały świetnie!

3. Drodzy Panowie, nigdy nie zapominajcie o dłoniach! Kobiety zwracają na nie uwagę w pierwszej kolejności. Nie oznacza to oczywiście, że musicie biegać regularnie na manicure. Wystarczy, że paznokcie będą czyste i o odpowiedniej długości.

4. Już na pierwszej randce zadbajcie o wszystkie nasze zmysły, nie tylko wzrok. Zapach zostaje w pamięci najdłużej. Męskie perfumy mogą mocniej rozbudzić jej wyobraźnię.

Koszula

Ewelina podkreśla, że nie znosi nadęcia, a dziewczyny z Women's Health przytakują jej stanowczo. Nie przesadzaj więc ze stylizacją przed randką.  

Zapach

Gdyby połączyć wygląd metroseksualny z charyzmą rockmana i wrażliwością hipisa, byłoby idealnie! A realnie - facet musi mieć swój zapach.

Buty

Trampki czy w ogóle sportowe obuwie świetnie wyglądają z marynarkami i dobrymi dżinsami. Takie zestawienie świadczy o wyrobionym guście i luzie. 

MH 05/2016

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    fajnie fajnie,ale ja bym się ubrał jak mi wygodnie i dobrze się z tym czuję, po co robić kogoś z siebie na pokaz :)))
    ~Kamil90, 2016-10-19 10:43:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij