Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Wrażenie na kobietach: co je robi, a co nie?

Każdy facet chce się podobać. Jednak łatwo przekroczyć tę subtelną granicę, za którą mężczyzna już wygląda śmiesznie. Oto, co sądzą kobiety na temat rzeczy, za pomocą których faceci usiłują robić na nich wrażenie.

Marek Alchimowicz 2009-02-06
fot. movieweb.com

Środek transportu

Cóż, w krajach, które jak Polska, są jeszcze na dorobku, łatwo popaść w przesadę. Kupowanie auta, na które Cię nie stać, i zadłużanie się po uszy jest po prostu głupie i prowincjonalne. "Mój chłopak ma zasadę – nie jeździ niczym, co jest warte więcej niż jego półroczna pensja. Ja uważam, że to jest rozsądne. Lepiej inwestować w coś, co zyskuje na wartości, a nie traci" – Paulina D., 27 lat.

Stylowy facet wygląda tak, jakby przychodziło mu to bez wysiłku.

Obuwie

Sondaż dokonany przez brytyjski MH wykazał, że 78% kobiet uważa, że 10 par butów normalnemu facetowi zupełnie wystarczy. "Poznałam kiedyś interesującego faceta, ale pierwsza wizyta u niego była dla mnie szokiem – miał znacznie więcej par butów, niż ja. Kochał je. I wiecie co? Nie jesteśmy już razem. Czasy się zmieniają, jasne, ale mój facet nie powinien mieć obsesji na punkcie ciuchów" – Kasia K., 25 lat.

Dobra fryzura

Owszem, tak. Nadmiar lakieru – nie, nie, nie. Większość kobiet uwielbia smyrać swojego faceta po włosach (wiedząc, że oni tego nie lubią). Wystylizowane włosy mówią: "Nie dotykaj mnie, dziewczyno, bo dzisiaj muszę jeszcze spodobać się wielu innym".

Język

90% kobiet we wspomnianym sondażu uważa, że dobre pierwsze wrażenie może zostać całkowicie zniszczone przez język używany przez faceta. Tzw. młodzieżowy slang brzmi głupio w ustach dorosłego mężczyzny. Podobnie, jak hermetyczny język profesjonalistów. "Używanie słów, które nie są powszechnie zrozumiałe, po to, aby zademonstrować swoją przewagę, jest żałosne" – Hania F., 23 lata.

Muzyka

60% kobiet deklaruje, że słuchanie przez mężczyznę jazzu albo muzyki klasycznej jest seksowne i świadczy o wyrafinowanym guście.

Zęby i dłonie

Na "amerykański uśmiech" i manicure warto wydać każde pieniądze. "Nie ma nic bardziej seksownego niż piękne zęby i dłonie, czego nie ma wielu facetów" – Joanna, 30 lat. 

Men's Health 11/2007

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy wszyscy są super - nikt nie jest
  ~sven, 2009-03-05 00:22:04
 • avatar
  zgłoś
  a ja bym nie chciał żeby było coraz łatwiej osiągać idealną sylwetkę a jeśli ktoś by już ją osiągnął to wiadomo by było że się napracował nad nią kilka lat i taki klub by był bardziej elitarny
  ~Lep, 2009-03-04 18:41:26
 • avatar
  zgłoś
  Rozkładam "zawiłości" mojego szyfru - jak go nazwałeś - na tekst bardziej przyswajalny mentalnie, a smuci mnie ta konieczność nie po raz pierwszy. Gdy nie będziesz doszukiwał się dziur i uśmiechniesz się nieraz będziesz rozumiał moje teksty, z pewnością. Pzdr.
  ~Pafii, 2009-03-03 07:50:34
 • avatar
  zgłoś
  Hmmm ,ale pokaż mnie to palcem ,gdzie drwiłem z tamtych lat bo chyba śnie ! Świat idzie do przodu zapewne będzie tak jak piszesz ,ale nie martwi mnie to a wręcz cieszy ,że ludzie będą mieli jeszcze więcej kluczy ,by osiągnąć idealizm duchowy jak i fizyczny . Pozdrawiam !
  ~Jacek.G, 2009-03-03 00:02:46
 • avatar
  zgłoś
  'Jacek.G' napisał(-a):Niestety szyfr Pafiego nie został jeszcze złamany ,póki co jedyny on wie o co mu chodzi. Enigma przy nim to pestka ! Pozdrawiam !Uświadamiam bzdurność wypowiedzi Twojej Jacku. Nie masz pojęcia o czym piszesz i tyle. Ktoś za 20, 30, 40 lat napisze coś takiego cyt.".... ten facet nie mógł schudnąć podczas lotu wahadłowcem i musiał używać diety i dźwigać żelazo zamiast łyknąć tabletkę, a jaki był śmieszny w tym pokrowcu. No cóż karmił się magazynami ...hahaha". Prościej? Nie da rady.
  ~Pafii, 2009-03-02 22:39:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij