Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.1

Gładko ogolony

39% facetów w Polsce ma wrażliwą skórę. To oznacza, że po goleniu czują dyskomfort na twarzy. A golić się przecież muszą. Golą się więc i cierpią. Niepotrzebnie. Wystarczy przecież odpowiednio dobrać produkty pielęgnacyjne, żeby problem zniknął.
Maszynka Gillette Fusion Cool White oraz kosmetyki Gillette Series dla skóry wrażliwej powstały specjalnie po to, by zapewnić golenie dokładniejsze i bez podrażnień.
Chociaż golenie wydaje się banalnie proste, bo niby co jest skomplikowanego w nałożeniu żelu, pomachaniu maszynką do golenia i nałożeniu na twarz balsamu po goleniu, to jednak wielu facetów popełnia błędy. Jakbyś czytał o sobie? Zobacz, jak się golić, żeby, po pierwsze - ogolić się gładko, po drugie zaś - żeby golenie nie było uciążliwe.

Trzy kroki

Prawidłowa pielęgnacja twarzy powinna być kompleksowa i opierać się na produktach o podobnym składzie - takich, które przygotują skórę do usuwania zarostu i pomogą jej przywrócić poziom nawilżenia oraz odbudować warstwę lipidową. Oczywiście, kluczowym elementem tego procesu jest też maszynka, której używasz. Poniżej etapy idealnego golenia.

Instrukcja golenia z Gillette

1. Przed goleniem: Przemyj skórę łagodnym tonikiem lub żelem do mycia twarzy, np. żelem do mycia twarzy Gillette Series, aby usunąć zanieczyszczenia i pozostałości sebum otaczającego powierzchnię włosa.

2. Golenie: Nałóż żel do golenia Gillette Series dla skóry wrażliwej. To dodatkowo zmiękczy włoski i ułatwi poślizg maszynki. Jakość maszynki jest kluczowa. Użyj Gillette Fusion Cool White z pięcioma ostrzami, żeby uniknąć drobnych ranek.

3. Po goleniu: Po ogoleniu i umyciu twarzy wodą warto użyć kremu lub balsamu po goleniu, np. Gillette Series balsam do skóry wrażliwej. Preparat ten łagodzi, odżywia i nawilża skórę oraz zmniejsza jej napięcie po goleniu.

Innowacje Gillette Fusion Cool White

 • pięć ostrzy: są ustawione bardzo blisko siebie, żeby zmniejszyć nacisk na skórę; ostrza Power Glide z powłoką AntiFriction minimalizują tarcie i zwiększają komfort golenia, także skórze wrażliwej
 • trymer: z tyłu maszynki znajduje się precyzyjny trymer, który pozwala ogolić się tam, gdzie pięć ostrzy się nie mieści; pozwala on na szybkie przystrzyżenie baczków, okolic pod nosem i stylizację zarostu
 • mikrodrgania: dzięki nim ostrza jeszcze płynniej przesuwają się po skórze, a tym samym jeszcze bardziej zmniejsza się ryzyko podrażnień
 • mikrochip: steruje zużyciem prądu, dzięki czemu bateria wystarcza naprawdę na długo
 • ruchoma główka: dopasowuje się do krzywizn Twojej twarzy
 • pasek nawilżający: natychmiast po ścięciu włosa pokrywa skórę warstewką nawilżającą
 • wygodny uchwyt: uchwyt pokryty elastomerem sprawia, że maszynka nie wyślizguje Ci się z ręki, nawet jeśli masz na palcach pianę.

MH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chwalisz się czy się żalisz.
  Pacjent, 2011-10-22 20:56:00
 • avatar
  zgłoś
  Posiadam w domu kilka maszynek, m.in. Gillette Mach 3, Gillette Fusion, Gillete Fusion Cool White, Gillette Fusion Power Cool White oraz Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision.
  ~LilPeneros, 2011-10-22 19:50:30
 • avatar
  zgłoś
  Przed godziną dostałem maila, z prośbą o podanie adresu. Wszystko jest więc ok.
  mateus, 2011-01-10 19:07:06
 • avatar
  zgłoś
  No u mnie podobnie, nikt ani "jutro, ani pojutrze ani jak do tej pory" sie nie odezwal.
  Joke881, 2011-01-09 23:48:15
 • avatar
  zgłoś
  nadal bez odzewu
  ~Camo, 2011-01-08 17:50:49
 • avatar
  zgłoś
  Odświeżam temat, czy coś ruszyło?
  mateus, 2011-01-08 17:05:07
 • avatar
  zgłoś
  Lista laureatow jest na www.menshealth.pl/konkursy. Jutro umiescimy linka na stronie glownej do tej podstrony.Ze zwyciezcami konkursu Gillette dzial marketingu bedzie sie kontaktowal jutro lub pojutrze.PozdrMH Admin
  ~MH Admin, 2011-01-03 22:04:13
 • avatar
  zgłoś
  Może odczuwam jeszcze skutki sylwestra, ale gdzie jest napisane, kto wygrał w tym konkursie, po za tym dane podawaliśmy chyba na początku.
  Toma, 2011-01-03 21:57:51
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(mateus @ 03-01-2011, 20:55) Mam pytanie do laureatów konkursu. Czy ktoś kontaktował się już z wami, w sprawie podania danych adresowych?No witam do mnie jeszcze nie, wydajemi się że powinno to się stać na dniach..hope so.
  Joke881, 2011-01-03 20:38:16
 • avatar
  zgłoś
  Mam pytanie do laureatów konkursu. Czy ktoś kontaktował się już z wami, w sprawie podania danych adresowych?
  mateus, 2011-01-03 19:55:27
 • avatar
  zgłoś
  Wiem że to artykuł sponsorowany czytaj reklama, ale bardzo ciekawą rzeczą jest zamieszczanie testów, oczywiście najlepiej gdyby były to testy niezależne, różnego rodzaju przydatnych gadgetów. Stąd mój apel o więcej tego typu artykułów.
  Eddie1987, 2010-12-27 15:37:30
 • avatar
  zgłoś
  39% facetów w Polsce ma wrażliwą skórę. To oznacza, że po goleniu czują dyskomfort na twarzy. A golić się przecież muszą. Golą się więc i cierpią. Niepotrzebnie. Wystarczy przecież odpowiednio dobrać produkty pielęgnacyjne, żeby problem zniknął.
  Mens Health, 2010-12-09 17:00:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij