Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Rozmiar penisa a seks: raport MH

Czy rzeczywiście rozmiar penisa powinien spędzać sen z powiek dorosłym facetom? Czy ma jakikolwiek wpływ na seks i odczucia kobiet? Zapraszamy do lektury.

Rozmiar penisa 90% kobiet przyznaje, że grubość penisa jest ważniejsza.
Od wczesnej podstawówki uczymy się porównywać z innymi. Ten dostał lepszą oceną, tamten szybciej przebiegł 100 metrów, jeszcze inny zrobił więcej pompek. W dorosłym życiu porównujemy swoje samochody, zarobki, liczbę dziewczyn… Nic dziwnego, że wiedzeni odruchem porównujemy także długość penisów. Oczywiście nie w bezpośrednim starciu, ale gdy tylko mamy okazję zerknąć pod prysznicem czy nad jeziorem na przyrodzenia innych facetów, ukradkiem rzucamy okiem, modląc się w duchu, żeby na tym zerknięciu nie zostać przyłapanym.

Duży może więcej

Po co to robimy? Bo jesteśmy święcie przekonani, że duży może więcej. Nie bez powodu. Społeczeństwo premiuje wielkość. Wysocy mężczyźni mają większe powodzenie u kobiet, duże silniki rozpędzają samochody do większych prędkości, duży kaliber sieje większe zniszczenie, duża kwota cieszy bardziej niż mała. Można wyliczać w nieskończoność.

Nic więc dziwnego, że większość z nas jest przekonana, że duży penis jest w stanie sprawić kobiecie więcej przyjemności. Wynika to z naszego przekonania, że to facet jest odpowiedzialny za orgazm kobiety. Badanie dr Claire M.A. Salisbury i dr. Williama A. Fishera, opublikowane w „The Journal of Sex Research”, wykazało, że mężczyźni uważają, że to oni są odpowiedzialni za zapewnienie kobiecie orgazmu, a gdy nie potrafi ą go zapewnić, cierpi na tym ich ego, no bo jak się pogodzić z tym, że jest się słabym kochankiem? Tylko czy rzeczywiście wielkość prącia jest tak istotna w zapewnianiu przyjemności?

Raczej nie

Zdania kobiet są tu podzielone. Przede wszystkim, jak wynika z badania holenderskich uczonych z Groningen University, dla 77% kobiet wielkość penisa partnera nie ma żadnego lub ma niewielkie znaczenie. W ankiecie na stronie womenshealth.pl więcej niż połowa czytelniczek odpowiedziała, że nie zauważyła, by większy penis był w stanie dostarczyć im więcej przyjemności.

Potwierdzają to odpowiedzi na kolejne pytanie naszej ankiety – jedynie 28% czytelniczek WH po pierwszej nocy z partnerem posiadającym niezbyt imponujące prącie nie umówiło się z nim na kolejną randkę z tego powodu. Nawet więc jeśli Twoje prącie lokuje się w dolnych rejestrach normy, musiałbyś mieć wyjątkowego pecha, żeby zniechęcić tym do siebie partnerkę. Powtarzamy: dla większości kobiet wielkość penisa nie ma właściwie żadnego znaczenia. 

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij