Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Być jak James Bond: 11 trików faceta z klasą

Nieustraszony, niepokonany, niebezpieczny, a – przede wszystkim – żadna kobieta mu się nie oprze. Oto przepis na Agenta 007. Oraz jego ulubionego drinka.

Daniel Craig Piotr Zajac / Shutterstock.com

Zobacz też: Daniel Craig: trenuj jak James Bond

James Bond jest mistrzem wszystkiego, co męskie. Doskonale radzi sobie z kobietami, jest pewny siebie, ale nie arogancki, ma poczucie humoru, świetnie się ubiera i jeszcze lepiej rozbiera. Wie, jak, kiedy, gdzie i komu zadać cios. Tak, wiem, co myślisz. To tylko bohater filmu, a nie postać realna. Nie znasz osobiście nikogo podobnego.

Żaden Bond nie pracuje w Twojej firmie ani nie odwiedza Twojej ulubionej knajpy. Może nawet powinieneś się z tego cieszyć.Masz bowiem teraz niepowtarzalną okazję przyswoić sobie kilka bondowych zagrań. W każdym razie tych, dzięki którym wokół Bonda kręci się zawsze mnóstwo atrakcyjnych kobiet.

Rób swoje, nie gadaj

Gdy zapytaliśmy Jane Seymour – kuszącą dziewczynę 007 z "Żyj i pozwól umrzeć"o zdefiniowanie tego, co w Bondzie pociąga kobiety, gwiazda wymieniła wszystkie znane "bondyzmy": styl, klasę, poczucie humoru. Jest jednak coś, czego możesz nie wiedziesz. Dziewczyny w Twoim otoczeniu uważnie Cię obserwują.

Na korcie tenisowym, podczas zebrania, wszędzie, gdzie musisz się wykazać. To, co zobaczą, zadecyduje o tym, co otrzymasz w zamian. Po prostu spraw, by wyglądać tak, jakby to, co robisz, przychodziło Ci z łatwością. "Faceci, którzy są świetni w tym, co robią, ale nie opowiadają o tym na lewo i prawo, są bardzo atrakcyjni".

Powiedz romantyczne zdanie w języku obcym

 Nie ma to jak romantyczny toast podczas równie romantycznej kolacji. W "Człowieku ze złotym pistoletem" Bond wygłasza hiszpańską kwestię: "Del hora y para el momento que vendr – za tę chwilę i te, które nadejdą później", a Mary Goodnight już należy do niego. Ciałem i duszą.

Wypróbuj jedno z tych: "Le coeur a ses raisons que la raison ne connaît points – serce ma swoją logikę, o której rozum nie ma pojęcia" lub "Ricordati di stanotte, perch- sarî l’inizio di sempre – zapamiętaj tę noc, jest ona początkiem wieczności", stuknijcie się kieliszkami, pogłaszcz ją po dłoni i poczekaj, aż klucz od jej hotelowego pokoju wyląduje w Twojej kieszeni.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij