Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

2


OCEŃ
4.0

14 najlepszych postanowień noworocznych

Noworoczne przyrzeczenia mają to do siebie, że realizacja większości z nich kończy fiaskiem. Dlatego mamy dla Ciebie ściągę z takimi, które nie są na tyle trudne, by nie udało się ich dotrzymać. Oto Twój przewodnik, jak w nowym roku stać się lepszym facetem.

Steve Calechman, Adam Furyk 2009-12-31
fot. vgstudio 2009/shutterstock.com

Czy będziesz miał już plan na przyszły rok, kiedy dzisiejszej nocy zegar wybije północ? Nie mówimy o kobiecie, którą masz nadzieję pocałować tej nocy, albo taksówce, którą zamierzasz zamówić, by bezpiecznie wrócić do domu. Mówimy o planie, który w nowym roku uczyni Cię lepszym facetem. Zanim zaczniesz narzekać, że noworoczne postanowienia zwykle spełzają na niczym, mamy dla Ciebie ważną informację: najlepsze cele na kolejne 365 dni w Twoim życiu to takie, które najłatwiej osiągnąć.

Kierując się tą filozofią, stworzyliśmy listę 14 rzeczy, które każdy facet powinien zrobić w nowym roku. Wybierz dla siebie te, które najbardziej Ci odpowiadają, albo spróbuj zrealizować wszystkie te postanowienia jedno po drugim. Którąkolwiek strategię wybierzesz, przekonasz się, że nawet dobre życie może dzięki temu stać się jeszcze lepsze.

1. Pójdź na koncert zespołu, którego zawsze chciałeś posłuchać na żywo

Nawet Rolling Stones, chociaż wydają się niezniszczalni, nie będą występować wiecznie. Nie zmarnuj okazji, bo może się okazać, że więcej się już nie powtórzy.

2. Uwolnij ręce, prowadząc samochód

Przestań wreszcie rozmawiać przez telefon, kiedy próbujesz wyjechać z zatłoczonego parkingu. I skończ z szukaniem ulubionej piosenki w swoim odtwarzaczu mp3, kiedy zmieniasz pas na ruchliwej drodze.

3. Daj sobie na luz, kiedy tego potrzebujesz

Jesteś chory na samą myśl o tym, że musisz dzisiaj pójść do pracy? Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a na pracy świat się nie kończy i weź sobie dzień wolny na żądanie. Zrób to i spędź ten dzień na przyjemnościach, a następnego dnia pobudka nie będzie już takim traumatycznym przeżyciem.

4. Przestań powtarzać "Kiedyś było lepiej"

Nasza pamięć jest zawodna i zazwyczaj idealizujemy naszą młodość i przeszłe czasy - gdy wspominamy, wydaje nam się, że przed laty życie było łatwiejsze i przyjemniejsze, otoczenie bardziej kolorowe, ludzie milsi i piękniejsi, a my sami szczęśliwsi. No właśnie: WYDAJE NAM SIĘ. Przestań więc żyć przeszłością i skup się na tym, żeby zrobić wszystko, aby teraźniejszość kiedyś wspominać jeszcze lepiej niż minione lata.

5. Pisz jak dorosły facet

Koniec z emotikonkami, nie nadużywaj też skrótów typu LOL, ROTFL, LY4E i CU w e-mailach i smsach. To dobre dla niedojrzałych gimnazjalistek, a nie faceta, który chce, aby traktowano go poważnie. Przypomnij sobie także zasady ortografii i interpunkcji, bo robienie byków to zwyczajnie obciach.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij