Męskie sprawy

Empatia w XXI wieku: dlaczego warto być dobrym? Męskie sprawy

Empatia w XXI wieku: dlaczego warto być dobrym?

W czasach pogoni za karierą i pieniędzmi, bezinteresowność kojarzy się z frajerstwem. Błąd, bo otwarcie się na innych to najlepszy sposób na zdrowie, poczucie spełnienia i sukcesy u kobiet.

facet, szczęście, luz Męskie sprawy

Wrzuć na luz: droga do szczęścia

Przewróciłem do góry nogami cały swój świat. To była najlepsza decyzja w moim życiu, bo ilu z nas potrafi naprawdę szczerze powiedzieć: jestem szczęśliwy? A ja tak.

samochód w wodzie Męskie sprawy

Jak ocalić życie, gdy wpadniesz samochodem do wody?

Niby wypadki chodzą po ludziach, ale nie po Tobie, a jednak musisz mieć świadomość, że w każdej chwili może wydarzyć się coś niespodziewanego i zawsze warto być na to przygotowanym.

emocje, adrenalina, relaks Męskie sprawy

Haj na legalu: 21 sposobów na zastrzyk pozytywnych emocji

Życie bez emocji jest jak mecz bez goli, niby coś się dzieje, ale nie o to chodzi. MH podsuwa 21 patentów, by uczynić życie bardziej kolorowym.

facet oglądający samochód Męskie sprawy

Jak usunąć rysy z samochodu?

Nawet drobnych uszkodzeń i rys na lakierze samochodu nie powinno się bagatelizować. Chodzi nie tylko o kwestie estetyczne – w takim miejscu błyskawicznie może pojawić się korozja.

Upgrade IQ: szybki trening mózgu Męskie sprawy

Upgrade IQ: szybki trening mózgu

Korzystając z upgrejdów MH błyskawicznie podkręcisz swoją kreatywność, pojemność pamięci i umiejętność rozwiązywania problemów.

Podróże MH: majówka w Czechach! Męskie sprawy

Podróże MH: majówka w Czechach!

Zamień duszne piwiarnie i zatłoczone uliczki Pragi na przygodę w kajaku na jednej z najpiękniejszych wodniackich tras w Europie – wybierz się na kilkudniowy rajd po górnej Wełtawie.

Uzależnienia XXI wieku: inspektor gadżet Męskie sprawy

Uzależnienia XXI wieku: inspektor gadżet

Uzależnienia nie ograniczają się jedynie do alkoholu i prochów. Istnieje wiele subtelniejszych nałogów. Jedynym z nich jest uzależnienie od gadżetów. Sprawdź, jak je rozpoznać.

whisky Męskie sprawy

12 mitów na temat whisky, piwa i wina

Weekendowy wieczór przy drinku z przyjaciółmi może być dobrą okazją, aby popisać się wiedzą na temat właśnie pitego alkoholu.

zabawa w zabijanie Męskie sprawy

Strzelanki: zabawa w zabijanie

Przypuszczam, że przez te 20 lat od kiedy gram w „strzelanki”, zabiłem tysiące wirtualnych osób. Czy jestem niebezpieczny dla otoczenia?

zmiania w życiu Męskie sprawy

Czy jesteś gotów na zmianę w swoim życiu?

Dowiedz, jakie kroki możesz podjąć, aby wzmocnić swoją motywację i skuteczniej realizować cele, które sobie stawiasz.

życie gwiazdy rocka, Tom Waits Męskie sprawy

Życie jak Rock 'n' Roll

Ich rockandrollowe życie to najczęściej tylko starannie pielęgnowany wizerunek. Gdyby żyli tak, jak to opisują, od dawna moglibyśmy słuchać ich już tylko z płyt.

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z