Men's Health poleca:

Męskie sprawy

Piotr Stramowski Faceci MH

Piotr Stramowski o roli w "Pitbullu"

Aby wcielić się w postać Majami w najnowszym "Pitbullu", Piotr Stramowski trenował z elitarną jednostką policji, szlajał się po najgorszych dzielnicach i wylał cysternę potu w siłowni.

Wypadki Męskie sprawy

Wypadki: w domu, na drodze, w garażu...

Tak się składa, że w wyniku różnych wypadków rocznie umiera 3 razy więcej facetów niż kobiet. Sprawdź, co robić, by nie stać się jednym z nich.

facet, kobieta Męskie sprawy

Test na męskość cz. 2 [TEST]

Po raz kolejny oddzielamy samców alfa od tych, cóż, mniej alfa. Sprawdź się i zasil grono tych pierwszych. Znacie zasady. Dobra odpowiedź = punkt.

social media Męskie sprawy

Idiota w social mediach: tego nie rób nigdy

Portale społecznościowe w sieci to dzisiejsze stoliki karciane – sądzisz, że umiesz grać i wygrasz tę partię? Zobacz, jak wyjść na sieciowego nudziarza i w pełni zasłużyć na hejty.

facet Męskie sprawy

Test na męskość cz. 1 [TEST]

Mężczyzna powinien zbudować dom, spłodzić syna i zasadzić drzewo. To plan minimum. Jeśli chcesz być Facetem MH, powinieneś potrafić znacznie więcej. Masz punkt za każdą dobrą odpowiedź.

Sztuki walki Męskie sprawy

Muay thai, boks, capoeira i inne: popularne sztuki walki

Idealne połączenie treningu ducha i ciała. Zbuduj formę w prawdziwej walce z przeciwnikiem albo samym sobą. Wybierz taką, w której masz największe szanse na wygraną.

podróż autem Męskie sprawy

Wyjazd na wakacje: czy jesteś gotowy? [TEST]

Wyjazd na wakacje to sama przyjemność. Ale żeby przyjemność szybko nie przerodziła się w problem, warto znać kilka żelaznych zasad podróży.

Optegra Męskie sprawy

Perspektywy bez ograniczeń

Krótkowzroczność jest problemem, z którym żyje co trzeci Polak. Oznacza to, że ponad 10 mln z nas może odczuwać ograniczenia wpływające na aktywny tryb życia.

Dzień Ojca Męskie sprawy

Prezenty na Dzień Ojca: MH radzi

Nie masz jeszcze prezentu? Nie szkodzi. Rzuć okiem na naszą listę, a z pewnością znajdziesz coś, co sprawi radość Twojemu ojcu - osobie, która wprowadzała Cię w męski świat. Dla aktywnych i nie tylko.

Célia Jaunat Męskie sprawy

WAGs: dziewczyny i żony polskich piłkarzy

Oto, drodzy Panowie, doping w czystej postaci, czyli żony i dziewczyny naszych piłkarzy.

Filmowi twardziele - co o nich wiesz? - [TEST] Męskie sprawy

Filmowi twardziele - co o nich wiesz? - [TEST]

Facet powinien umieć przyrządzić stek, naprawić kran i doprowadzić kobietę do orgazmu. Ale też musi wiedzieć, co pija James Bond, kim jest Eliot Ness i kto użyczył twarzy człowiekowi z blizną. Sprawdź, co wiesz o największych twardzielach męskiego kina.

kibic Męskie sprawy

Znawca futbolu, czyli jak nie kibicować

Osoby dotknięte eurokokiem - nie mylić z gonokokiem - mają skłonność do zbiorowego wyrażania emocji. Oto jak te emocje rozpalić do białości i wyjść na kompletnego jełopa.

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij