Męskie sprawy

Uzależnienia: jak rozpoznać objawy i jak je leczyć? Męskie sprawy

Uzależnienie: jak rozpoznać objawy i jak je leczyć?

Uzależnienia mają różne oblicza, ale tak samo niszczą życie swoich ofiar. Zobacz, po czym poznać, że wpadłeś w szpony nałogu i gdzie szukać pomocy.

odchudzanie Męskie sprawy

Odchudzanie: poznaj klucz do sukcesu

Właściwy plan treningowy i żywieniowy to dopiero początek. Aby pozbyć się zbędnego balastu, musisz się tych planów trzymać i unikać skoków w bok. Sprawdź, jak tego dokonać.

mężczyzna słuchający muzyki Męskie sprawy

Muzyka: zyskaj energię na cały dzień

Podpowiadamy, za pomocą jakiej muzyki nastroić się pozytywną energią i siłą do działania, już od samego rana.

mr hyde Męskie sprawy

Mr Hyde: Pierwsza randka

Lista sposobów na schrzanienie pierwszej, ale nie tylko pierwszej randki jest długa jak Ganges. Wybraliśmy z niej kilka patentów, ale za to stuprocentowo skutecznych.

mr hyde, komputer Męskie sprawy

Mr Hyde: Ctrl + Alt + Death

Komputery nie mają przed Tobą tajemnic i znasz się na nich jak nikt inny. Taa, na bank... Oto kilka sposobów doprowadzenia swojego kompa do szału na granicy unicestwienia.

seks fail Męskie sprawy

Mr Hyde: Seks fail

Pomyśl jednak, że świat jest pełen miłych, sympatycznych, normalnych dziewczyn, z którymi seks może być fantastycznym przeżyciem. Oto 6 niezawodnych sposobów, by do niego nigdy nie doszło.

mężczyzna w geście triumfu, zwycięzca Męskie sprawy

Motywacja MH: 16 patentów na realizację celów

Postawiłeś sobie jakiś ambitny cel, ale szybko straciłeś zapał do jego realizacji? Mamy dla Ciebie 16 patentów, które z powrotem przywrócą Ci siłę i motywację.

Empatia w XXI wieku: dlaczego warto być dobrym? Męskie sprawy

Empatia w XXI wieku: dlaczego warto być dobrym?

W czasach pogoni za karierą i pieniędzmi, bezinteresowność kojarzy się z frajerstwem. Błąd, bo otwarcie się na innych to najlepszy sposób na zdrowie, poczucie spełnienia i sukcesy u kobiet.

facet, szczęście, luz Męskie sprawy

Wrzuć na luz: droga do szczęścia

Przewróciłem do góry nogami cały swój świat. To była najlepsza decyzja w moim życiu, bo ilu z nas potrafi naprawdę szczerze powiedzieć: jestem szczęśliwy? A ja tak.

samochód w wodzie Męskie sprawy

Jak ocalić życie, gdy wpadniesz samochodem do wody?

Niby wypadki chodzą po ludziach, ale nie po Tobie, a jednak musisz mieć świadomość, że w każdej chwili może wydarzyć się coś niespodziewanego i zawsze warto być na to przygotowanym.

emocje, adrenalina, relaks Męskie sprawy

Haj na legalu: 21 sposobów na zastrzyk pozytywnych emocji

Życie bez emocji jest jak mecz bez goli, niby coś się dzieje, ale nie o to chodzi. MH podsuwa 21 patentów, by uczynić życie bardziej kolorowym.

facet oglądający samochód Męskie sprawy

Jak usunąć rysy z samochodu?

Nawet drobnych uszkodzeń i rys na lakierze samochodu nie powinno się bagatelizować. Chodzi nie tylko o kwestie estetyczne – w takim miejscu błyskawicznie może pojawić się korozja.

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z