Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
5764OCEŃ
3.6

Zrób na niej dobre wrażenie w 3 minuty

Zastanawiasz się, jak ją podejść? Nie trać czasu i działaj. Kobieta potrzebuje 180 sekund, by Cię ocenić - ona Cię otaksowała, kiedy tylko pojawiłeś się w zasięgu jej wzroku i już wyrobiła sobie zdanie na Twój temat. Zajęło jej to tylko 3 minuty i teraz czeka na Twój ruch.

fot. PawelSierakowski 2014/shutterstock.com
15 sekund - pierwsze wrażenie

Jej mózg dostaje pierwsze informacje, które przetwarza w uczucia sympatii, zaufania itd. Wynik - już w tym momencie podejmuje wstępną decyzję, która oznacza prostą alternatywę: "Zostań" albo "Spadaj".

30 sekund - wymiana danych

Ona zaczyna porównywać dane, których dostarcza jej obserwacja, ze swoimi oczekiwaniami. Im jesteś bliżej jej wzorca idealnego faceta, tym większe masz szanse, że się Tobą zainteresuje.

45 sekund - reakcja fizyczna

Jeżeli wpadłeś jej w oko, ciśnienie krwi nieznacznie jej wzrośnie, powiększą się źrenice, a w ciele uwolni się adrenalina. Jej ciało przygotowuje się do tego, aby wyglądać jak najatrakcyjniej, kiedy spocznie na nim Twój wzrok.

90 sekund - próbna matura

Zaczęło się, patrzycie na siebie, ona opuszcza wzrok i podnosi go na Ciebie. To jest zaproszenie do dalszego egzaminu.

120 sekunda - pod lupą

Kontrola potencjału genetycznego. Krótko mówiąc - czy wyglądasz zdrowo. Już w tym momencie, choćby podświadomie, patrzy na Ciebie nie tylko jak na potencjalnego kochanka i partnera, ale również jak na przyszłego ojca jej dzieci.

150 sekund - pierwsze wrażenie

Wrażenie to w 50% gestykulacja i mimika, a w 40% sposób mówienia. Na treść pozostaje niewiele, jeśli więc nie będziesz gadał wyjątkowych głupot, może się udać. Bądź naturalny, nie popisuj się, nie wyglądaj jak napalony nastolatek, a będzie dobrze.

3 minuty - końcowy wydruk

Ona ma już na Twój temat gotową opinię. Jeżeli jej się spodobałeś, będzie uważała, że jesteś szlachetny, męski i odważny. Jeżeli jej się nie spodobałeś - sorry, ale nawet najlepszy charakter nic Ci nie pomoże.

MH 07/2006

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Czytacz' napisał(-a):Podzielisz sie swoimi patentami czy to wiedza tajemna?Oczywiscie. Mam nadzieje, ze dam rade.Powtarzam wiekszosc dzieje sie intuicyjnie i chyba kazdy mezczyzna sie ze mna zgodzi.Nie ma zadnych gotowych sztuczek, formul itd.No chyba, ze wierzysz w takie rzeczy to zapraszam do lektury o NLS.Jesli masz do mnie jakies pytanie, wal smialo. Luki
  *Luki*, 2009-01-16 11:13:37
 • avatar
  zgłoś
  '*Luki*' napisał(-a):Wiem jak i co mam mowic/robic i wiem rowniez czego unikac. LuKiPodzielisz sie swoimi patentami czy to wiedza tajemna?
  Czytacz, 2009-01-15 21:56:12
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety to mają jakoś dziwnie w tym mózgu.Prawda znana od lat. My faceci jak na wzrokowców przystało, wystarczy chwila żeby podbić i zagadać.By zadecydowac czy podbic i zagadac.Co do artykulu to musze przyznac, ze jesli chodzi o podryw, pierwsze wrazenie wszystko robie intuicyjnie. To co ona o mnie mysli w pierwszej chwili niewiele mnie interesuje. Wiem jak i co mam mowic/robic i wiem rowniez czego unikac. Podsumowujac, artykul niestety mnie nie "porwal".LuKi
  *Luki*, 2009-01-15 21:49:38
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety to mają jakoś dziwnie w tym mózgu. My faceci jak na wzrokowców przystało, wystarczy chwila żeby podbić i zagadać
  Mystery, 2009-01-15 21:36:12
 • avatar
  zgłoś
  Zastanawiasz się, jak ją podejść? Nie trać czasu i działaj - ona już Cię otaksowała i wyrobiła sobie zdanie na Twój temat. Zajęło jej to zaledwie 3 minuty i teraz czeka na Twój ruch.
  Mens Health, 2009-01-15 20:32:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij