Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Sextelefon: dobra gra wstępna

Gra wstępna nie musi zaczynać się dopiero w łóżku. Seksowne rozmowy działają równie podniecająco i są świetnym preludium do późniejszych szaleństw.

fot. Antoine Verglas
Dzwoni telefon. Podnosisz słuchawkę. Słyszysz znajomy, podniecający głos. Ona opowiada o tym, co ma w tej chwili na sobie. W szczegółach opisuje ciało, które znasz - jędrność piersi, wilgotność kobiecości, miękkość bioder, gładkość skóry. Mówi, że Cię pragnie natychmiast, tu i teraz. Chce, abyś przyjechał i zrobił to jej. Już, zaraz. Gwałtownie, szybko, tak jak ostatnim razem. Przełykasz ślinę i modlisz się, żeby to nie była pomyłka.

Chciałbyś to przeżyć? Zadzwoń pierwszy i opowiedz krok po kroku, co będziesz z nią robił dzisiejszego wieczoru. Zobaczysz, że to się jej spodoba, a stąd już tylko krok do telefonów w drugą stronę.

Najlepszy moment

Niby każda jest dobra, ale nie zapominaj o wyczuciu. Jeżeli zadzwonisz do niej do pracy na pięć minut przed prezentacją, do której przygotowywała się od miesiąca, nie bądź rozczarowany, że Twoje pikantne zwierzenia nie odniosą skutku.

Najlepiej dzwonić w okolicach lunchu, kiedy jest nieco luźniej, lub pod koniec pracy. Dobrze jest też wiedzieć, czy Twoja dziewczyna ma możliwość swobodnej rozmowy - dzielenie biura z sześcioma koleżankami wyklucza intymność.

Idealnym momentem jest poranny telefon na dzień dobry, gdy ona, jeszcze zaspana, leży w łóżku albo na dobranoc, gdy już w tym łóżku leży. Twój szept sprawi, że najpewniej nie skończy się na słuchaniu.

Gorący temat

Rusz głową. Erotyczna szeptanka przez telefon musi, rzecz jasna, dotyczyć rzeczy, które oboje was podniecają. Jeżeli jest nią akurat ostatnia bramka Fernando Morientesa, to też dobrze - pozazdrościć wspólnoty zainteresowań!

Są jednak rzeczy, które podziałają na nią bardziej pobudzająco. Opowiedz jej o swoich łóżkowych fantazjach, powiedz, co chciałbyś z nią zrobić i co wprowadzisz w życie podczas waszego następnego spotkania. Opisz wszystko dokładnie, minuta po minucie, nie szczędząc detali i zachwytów nad jej ciałem.

Odpowiedni ton i język

"Brzmienie, intonacja, rytm, język - to wszystko ma wpływ na to, jak rozmowa podziała na partnerkę" - mówi dr Barbara Keesling, seksuolog. Staraj się mówić głosem o ton niższym niż normalnie, nieco ciszej i wolniej. Trudno jest też prowadzić erotyczne rozmowy bez użycia kilku pikantnych czy nieprzyzwoitych słówek. Nie bój się ich, ale nie nadużywaj.

MH 06/2004

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Korzystałem z serwisu podanego powyżej (najlepsze-laski), ale teraz przerzuciłem się na wilgotne-cipeczki. Chyba potrzebuję czegoś więcej a te są naprawdę wilgotne.
  ~Kazik, 2016-09-16 15:45:02
 • avatar
  zgłoś
  Ja lubię rozmawiać z paniami z sekstelefonów, zawsze to dodaje życiu nieco pikanterii. Przeważnie dzwonię, a nie piszę, chociaż pisać wiadomości też się zdarza. Zawsze jest miło i nie trzeba gadać tylko o seksie ;) Jak ktoś szuka kobiet, które po mistrzowsku potrafią prowadzić rozmowę, to polecam serwis najlepsze-laski. Można wybierać, ale każda z pań jest bardzo profesjonalna. Moja kobieta akurat rozmów tego typu nie lubi, więc radzę sobie inaczej.
  ~Miki, 2016-09-06 15:33:53
 • avatar
  zgłoś
  Czytałem sex telefon , wchodze a tu żadnego numeru .
  Yakuza, 2011-04-01 18:18:31
 • avatar
  zgłoś
  Zgadzam się [usuniete z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH]
  Wurzel, 2011-04-01 15:58:03
 • avatar
  zgłoś
  Gra wstępna nie musi zaczynać się dopiero w łóżku. Seksowne rozmowy działają równie podniecająco. Zadzwoń pierwszy i opowiedz krok po kroku, co będziesz z nią robił dzisiejszego wieczoru, a następnym razem to ona zadzwoni do Ciebie.
  Mens Health, 2009-02-24 15:32:01
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij