Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Uwodzenie w sieci: jak pisać?

Wybrałeś ją spośród tysięcy profili. Wydaje Ci się, że to właśnie ta. A teraz zła wiadomość. Jak wynika ze statystyk portali randkowych, tylko niecałe 30% wysłanych wiadomości doczekuje się odpowiedzi. Na szczęście istnieją zasady, których przestrzeganie zwiększy Twoje szanse. Strona randkowa OKCupid przeanalizowała kluczowe słowa i frazy, które działają najlepiej. 

Randka online
1. „Hej”

Opcjonalnie „Hejka”. Tylko 24% wiadomości rozpoczynających się od tego powitania doczekało się odpowiedzi. Tolerancja na „hejkę” gwałtownie zmniejsza się z wiekiem. Zwykłe „dzień dobry” okazuje się lepszym otwarciem.

2. „zauważyłem, że”

Zdania nawiązujące do czegoś, co wyczytałeś na jej profilu lub zauważyłeś na zdjęciu, miały o 46% większe szanse na odpowiedź. Oznaczają, że wysiliłeś się, żeby dokładnie przejrzeć jej profil.

3. „lubisz snowboard”

W badaniach okazało się, że nawiązanie do zainteresowań tworzyło najlepszy grunt do dalszych kontaktów. Ludzie rzucają okiem na wiadomość i instynktownie reagują na słowa, które kojarzą im się pozytywnie.

4. „seksowne”

Chwal jej gust, ale nie jej wygląd. Niestety, ale aluzje do seksu, zwłaszcza samo to słowo w pierwszym liście, gwałtownie obniżają Twoje szanse – do zaledwie 18%. Lepiej pochwal coś, co napisała – że fajnie, dowcipnie, interesująco, niebanalnie.

5. „nie wieżę”

Być może zdałeś maturę z zaświadczeniem o dysleksji, ale ona o tym nie wie. Błędy ortograficzne dyskwalifikują. Wychodzisz na tępaka i analfabetę. Od czego masz automatyczne sprawdzanie pisowni?

6. „pzdr”

Skrótami możesz pisać do kumpla i jest OK. Ale w pierwszym liście do niej lakoniczność nie jest dobrze widziana: nieprzyjemnie kojarzy się z lenistwem. A kobiety wolą facetów, którzy wkładają trochę wysiłku w nawiązanie kontaktu.

7. „:-)”

Dziwne, ale prawdziwe: 45% listów z taką ikonką dostaje odpowiedź. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To ci pomoże w uwodzeniu http://bit.ly/2ikio73 Jeśli nie potrzebujesz pomocy nie wchodź
  medicus, 2017-01-12 10:14:20
 • avatar
  zgłoś
  Ponoć bardzije na laski działa ale jeśli chodzi o mnie to próbowałem i u siebie również widzę wieksza ochotę.
  ~stoner, 2017-01-11 09:36:15
 • avatar
  zgłoś
  A to tylko na laski działa czy na facetow rownież?
  ~sebastianooo, 2017-01-10 06:23:46
 • avatar
  zgłoś
  Heh. Zależy . Jaki afrodyzjak i jaka laska Jesli kupisz jakieś tanie g.... z alllegro to nie licz na to,ze będzie to działało. Działaja w zasadzie jedynie konkretne droższe środki. Tanie są kiepski.e. Jesli już chcesz kupić coś dobrego to zafunduj sobie Sex elixir. Czasami stosujemy z żóną jak mamy wolńą chatę i chcemy sie akurat zabawić.
  ~stoner, 2017-01-05 08:07:14
 • avatar
  zgłoś
  Nie jest to wcale takie trudne. Warto jest dziewczynę zainteresować. Zaintrygrować. Jak będzie zainteresowana to sama będzie Wam zaczepiała. Trudniej jest chyba na pierwszym spotkaniu. Swoją drogą to próbowaliście laskom wkraplac afrodyzjaki do napojów? Orientujecie się czy to dziala?
  ~sebastianooo, 2017-01-03 10:28:35
 • avatar
  zgłoś
  błędy może i dyskwalifikują jeśli tylko dziewczyna je zauważy bo często ignoracja w tej kwestii wychodzi z drugiej strony.
  ~mr, 2016-12-10 17:12:13
 • avatar
  zgłoś
  Wyrażaj swoje zdanie a nie twierdzenia, interesuj się nią - zadawaj pytania ale sam o sobie też pisz. Bądź sobą - ona wyczuje jeśli będziesz szpanował kasą, klasą, i furą. Bądź dowcipny ale sam zacznij się śmiać z swoich dowcipów uzna że masz dystans do siebie i swojego poczucia humoru. Tyle ode mnie po pół roku spędzonym na Tinderze :)
  ~Tomasz, 2016-12-09 22:29:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij