Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Uwodzenie kobiet: 5 ważnych umiejetności

Nie do końca jest tak, jak głoszą słowa słynnej piosenki, że z dziewczynami nigdy nie wie się... Owszem, są trudne i chimeryczne, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne. Jak choćby to, na co zwracają uwagę. Oto zestaw umiejętności, które doceni każda przedstawicielka płci pięknej.

2016-10-19
Atrakcyjna kobieta fot. shutterstock.com Taniec od zawsze był idealnym sposobem poznawania kobiet. 

Zostań zwycięzcą

Co musisz wiedzieć: Zapisanie się do klubu tenisowego oznacza, że spotkasz mnóstwo zgrabnych, wysportowanych kobiet w krótkich spódniczkach. I możesz popisać się walecznością. Naukowcy z uniwersytetu w Teksasie dowodzą, że kobiety uważają mężczyzn nastawionych na rywalizację za bardziej seksownych. Nic dziwnego: facet, który umie walczyć, a zwłaszcza w eleganckim otoczeniu, czyli na korcie, jest obiecującym materiałem na partnera.

Idź za ciosem: Badacze z Uniwersytetu Stanowego w Georgii odkryli, że u mężczyzn grających w tenisa poziom testosteronu podnosi się w chwili wygranej. Tak więc z każdym wygranym setem stajesz się coraz atrakcyjniejszy. Oznacza to, niestety, że zanim wystąpisz publicznie, musisz wziąć trochę lekcji z trenerem.

I skoro już tam jesteś... Raport opublikowany w „British Journal of Sports Medicine” donosi, że u osób, które regularnie pocą się na korcie, podnosi się wydolność organizmu i znacznie obniża ryzyko chorób układu krążenia. Dodatkowo specyfika ruchu w tenisie wzmacnia układ szkieletowy, pozytywnie wpływając na gęstość kości. 

W to jej graj

Co musisz wiedzieć: Wygląda na to, że obłędne powodzenie u kobiet, jakie mają gwiazdy rocka, nie jest spowodowane ich rockandrollowym życiem i sławą „złych chłopaków”, jaką się cieszą, ale właśnie muzyką. Na szczęście, nawet jeżeli wyśmiali Cię podczas eliminacji do „Mam talent”, nadal możesz spokojnie korzystać z ciężkiej pracy utalentowanych ludzi.

Bilet na koncert utoruje Ci drogę do jej łóżka, szczególnie jeżeli utwory zawierają wyzwalające seksualne emocje basy. Jeżeli impreza przewiduje tańce, jeszcze lepiej – to ćwiczenia, które powodują doskonałe ukrwienie jej miednicy, a to wkrótce może wam się przydać.

Idź za ciosem: Sprawdź na jej i-podzie czy na facebooku, jaki jest jej ulubiony rodzaj muzyki. Jak wiadomo, najłatwiej nawiązać kontakt z kimś, z kim dzielimy upodobania. I nie bądź kołek na imprezach, daj się wyciągnąć do tańca. Z ankiet wynika, że faceci, którzy tańczą, mają o 70% większe szanse na zawarcie znajomości.

I skoro już tam jesteś... wczuj się w pozytywne wibracje. Neurolog prof. Daniel Levitin z uniwersytetu w Montrealu udowadnia, że podczas słuchania ulubionej muzyki wydziela się w mózgu dopamina, sprawiając, że czujesz się szczęśliwszy i pełen energii. 

Atrakcyjna kobieta fot. shutterstock.com Podczas następnej wizyty w galerii handlowej rozejrzyj się - wokół kręci się mnóstwo pięknych kobiet, które mają sporo czasu...

Doceń jej gust

Co musisz wiedzieć: Statystyczna kobieta spędza, według ankiet GE Money, ok. 100 godzin rocznie w sklepach z ubraniami i kosmetykami. Badania na uniwersytecie w Pensylwanii wykazały, że kobiety są szczególnie uwrażliwione na męskie zainteresowanie w trudnych chwilach.

Może tego nie rozumiesz, ale czas w przebieralniach to mordęga i emocjonalna huśtawka – od „Boże, wyglądam w tym masakrycznie grubo. Chcę się zabić!”, do „O! Super! W tym wyglądam bosko, szkoda, że mnie nikt nie widzi”. To doskonały moment, żeby zagadać, uśmiechnąć się z zachwytem, skomplementować i szybko zaprosić na kawę (Ty stawiasz, oczywiście).

Idź za ciosem: Jak zagadać? Poproś ją o radę, który sweter wybrać. Będzie zadowolona, że doceniasz jej gust, a poza tym natychmiast wzbudzisz w niej opiekuńcze uczucia. Tylko pamiętaj, że gdy już zaczniecie się spotykać, musisz ten sweter kilka razy założyć.

I skoro już tam jesteś... postaw na klasykę – każdy facet potrzebuje wełnianego swetra w doskonałym gatunku. Niech ona pomoże Ci wybrać między szarym a granatowym.

Posiej ziarno

Co musisz wiedzieć: Wielu seksuologów zwraca uwagę, że w kobiecych seksualnych fantazjach często przewija się motyw przyrodniczy – w sensie tarzania się na ziemi wśród liści (nierzadko z udziałem półnagiego, opalonego ogrodnika o mocnych dłoniach). Nie musisz dokonywać skomplikowanej analizy symboli sennych, by uznać, że centrum ogrodnicze jest dobrym miejscem, aby poznać kobiety, dla których zapach świeżej ziemi ma w sobie coś podniecającego.

Idź za ciosem: Zaproś ją na spacer do ogrodu botanicznego. Jeżeli się zgodzi oglądać z Tobą rośliny tropikalne, nie ma siły – musi być chociaż trochę zainteresowana. A Ty wtedy myk i zabierasz ją do pawilonu roślin tropikalnych. Faceci z uniwersytetu w Northumbria twierdzą, że wilgotność, temperatura i zapach roślin egzotycznych tworzą niezwykle afrodyzjakalną mieszankę.

I skoro już tam jesteś... odnajdź wewnętrzny spokój. Na uniwersytecie w Surrey wykazano, że samo przebywanie w otoczeniu roślin zielonych redukuje stres. Gdy wrócisz do pracy z tej randki, Twoja produktywność wzrośnie o 12%. O ile oczywiście od razu nie pójdziecie do Ciebie. 

Atrakcyjna kobieta fot. shutterstock.com  Nie musisz być od razy drugim Wojtkiem Modestem-Amaro. Po prostu opanuj do perfekcji kilka Twoich popisowych dań.

Nakarm jej zmysły

Co musisz wiedzieć: Z ankiety MH wynika niezbicie, że umiejętność gotowania znacznie podnosi Twoją atrakcyjność w oczach kobiet. I coś jest na rzeczy, bo niby dlaczego nagle tylu niewątpliwie męskich facetów prowadzi własne programy kulinarne i zostaje telewizyjnymi celebrytami? Mistrzostwo kuchenne daje Ci zdecydowaną przewagę nad kuchennymi niedorajdami. Niektórzy mówią nawet, że dobre danie równa się dobrej grze wstępnej (no, prawie).

Idź za ciosem: Zaproś ją na własnoręcznie przygotowaną kolację – mnóstwo wskazówek znajdziesz w naszym dziale Paliwo: www.menshealth.pl. Obserwuje Cię, jak z wprawą podrzucasz steki na patelni? Natychmiast zaproponuj drinka.

I skoro już tam jesteś... nie zawężaj swoich kulinarnych umiejętności tylko do popisowych kolacji. Własnoręcznie przygotowane dania pozwalają na pełną kontrolę nad ilością przyswajanych kalorii, tłuszczu i węglowodanów. Będziesz nie tylko zdrowszy, ale też zachowasz lepszą sylwetkę. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    wydaje mi się, że umiejętności uwodzenia to jedno a później i tak jak się w łóżku nie sprawdzisz to narciarz wiecej się z tobą nie spotykam. Ja to już od dawna za każdym razem, mimo że na własne wyrkowe umiejętności nie narzekam i później sprawdzam się normalnie, to przed pierwszym pójściem do łłżóka biorę iqman żeby na pewno nic tam żadnych niespodzianek mi kolega nie sprawił w trakcie..
    ~Diado, 2016-10-22 22:38:37
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij