Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Uwodzenie damskim okiem: co ona chce o Tobie wiedzieć

Może Cię to zdziwi, ale jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, potrafi wykonać robotę lepszą niż niejedna agencja wywiadowcza. Zobacz, co naprawdę je interesuje.

Uwodzenie damskim okiem
Twoje kontakty internetowe

Bądź pewien, że przeszukała internet, żeby się dowiedzieć wszystkiego na Twój temat. Zna Twoje hasło do gadu-gadu. Dowiedziała się, jakiego używasz nicka i bywa na forach internetowych, na które Ty zaglądasz. Lepiej bądź czujny, bo prowokująca Mamba16 to może być właśnie ona.

Twój profil astrologiczny

Zdziwiłbyś się, jak często nawet bardzo wykształcone kobiety odwiedzają strony z astrologią czy numerologią. Skoro już ustaliła, że jesteś Skorpionem, a w chińskim zodiaku małpą, musi się przecież przekonać, co ją czeka z Twojej strony i czy pasujecie do siebie. Głupie? Raczej zabawne.

Gdzie kupujesz ubrania

Większość kobiet ma do tych spraw nosa. Na kilometr rozpozna, czy to, co masz na sobie, to ciuch markowy, czy coś „no logo”. Po krótkim badaniu już wie o Tobie dużo. Czy jesteś facetem z klasą, czy skąpiradłem, czy olewusem, czy też programowym antyglobalistą, wrogiem marek.

Kiedy stanowczo przesadzasz

Już 25-letnia (starsza tym bardziej), przeciętnie rozgarnięta kobieta umie rozpoznać, z jakim typem faceta ma do czynienia. Orientuje się, kiedy próbuje on zrobić na niej wrażenie. Potrafi kiwać głową z podziwem, z przekonaniem udając, że wierzy w każ- de słowo jego fantastycznych opowieści.

Czy jesteś gotowy na stały związek

Nie musisz wiele mówić na ten temat. Kobiety potrafią ocenić małżeński potencjał faceta po tym, jak dba o swoje mieszkanie, czy ma przyjazne relacje z własną rodziną, czy lubi dzieci, czy ma stałą, „poważną” pracę, interesuje się polityką i czy potrafi zaopiekować się psem.  

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A ja jak nigdy zgadzam sie co pisze w tym artykułku. Powiem więcej jest 27 letnią kobietą pracującą w korpo i u nas każda, absolutnie każda facetka mniej więcej w taki sposób ocenia faceta. Ktoś zaraz napisze że kobieta patrzy na kasę hmmm.... nie patrzy ;) patrzy na markę :) pozdrawiam
  ~Onaaaa, 2017-02-16 22:06:07
 • avatar
  zgłoś
  Jestem kobietą, ale to, co jest tutaj napisane w głowie mi sie nie mieści. Nic mnie nie obchodzi jego znak zodiaku, nawet się na tym nie znam. Ciuchy OK, liczą sie pod względem tego czy mężczyzna ma gust, czy się schludnie ubiera. Marka dla mnie nie ma znaczenia bo sama wolę ładne, seksowne, ale bezmarkowe ciuszki.
  ~AnkA, 2017-02-03 16:01:32
 • avatar
  zgłoś
  Ile masz kasy przede wszystkim! Bez tego ani rusz
  ~€$£, 2017-01-27 22:13:41
 • avatar
  zgłoś
  4 orgazmy pod rzad jako gra wstepna daje pozytywne rezultaty.
  ~EOP, 2017-01-22 08:30:57
 • avatar
  zgłoś
  Dla kobiety i tak najwazniejsze jest to czy facet jest męski. Zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru.
  ~MeskiWizerunek.pl, 2017-01-21 16:34:35
 • avatar
  zgłoś
  I tak najwazniejsze dla kobiety jest to czy facet jest męski. Zarowno pod względem wyglądu jak i charakteru.
  ~MeskiWizerunek.pl, 2017-01-21 16:32:58
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij