Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
1OCEŃ
4.0

Ucieczka ze strefy przyjaźni

Podobno prawdziwa przyjaźń damsko-męska na dłuższą metę jest niemożliwa i prędzej czy później oboje lądują razem w łóżku. Właśnie na to liczysz? Sprawdź więc w naszym poradniku, jak z najlepszego przyjaciela stać się kochankiem.

fot. Kate Rogers
Reklamuj się

Ale nie w ogłoszeniach drobnych. "Pomyśl o swoim nastawieniu jak o kampanii reklamowej - radzi Kezia Noble, trener uwodzenia. - Już na starcie masz podstawy do wspaniałego związku. Może ona nie jest jeszcze na to gotowa, ale Ty jesteś w tej wygodnej sytuacji, że bez problemu możesz wybadać jej oczekiwania.

Dowiedz się, w czym jej ostatni eks różnili się od Ciebie, a co mieli z Tobą wspólnego - po to, aby wiedzieć, z jakim facetem chciałaby się spotykać. Kreowanie się na kogoś, kim się nie jest, na dłuższą metę nie działa, podkreśl więc tylko dobre cechy, które upodabniają Cię do jej byłych ukochanych".

Ale w granicach rozsądku, oglądałeś chyba "Inwazję porywaczy ciał"?

Nie zachowuj się jak koleżanka

"Jeżeli przyjaźnisz się z nią na podobnych zasadach, co jej koleżanki, to z pewnością tak cię będzie traktować - ostrzega John Gray, amerykański terapeuta rodzinny, autor bestsellerowej książki "Dlaczego Mars zderza się z Wenus". - Postaraj się wyróżnić w tym gronie, poprzez grzeczne sprzeciwianie się, a nie zgadzanie się z nią przy każdej okazji, oraz poprzez utrzymywanie lekkiego dystansu.

Kobietom jest trudniej niż mężczyznom mentalnie przejść z poziomu przyjacielskiego na etap związku, dlatego oddal się trochę od niej, a przyspieszysz ten proces. Nie dzwoń do niej codziennie i ogranicz ilość czasu, który razem spędzacie. To spowoduje, że będzie o Tobie myśleć nie jak o kimś, kto jest zawsze pod ręką, ale jak o kimś, za kim się tęskni i pragnie zobaczyć".

Tak, najlepiej bez ubrania.

Wytłumacz się

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się skrytykować jej byłego i ona o tym wie, masz duży minus. Zabierz ją na kawę (badanie przeprowadzone na University of Queensland wykazało, że picie kawy powoduje, że ludzie są bardziej podatni na perswazję) i poużalaj się trochę nad swoją samotnością.

Kiedy zacznie z Ciebie żartować, wytłumacz swoje zachowanie tym, że Twoja była nadużyła Twojego zaufania niemiłymi uwagami, albo że nie chciała poważnego związku i dlatego nie potrafisz zaangażować się emocjonalnie. Podkreśl też, że to Cię bardzo zmieniło, bo dużo przeszedłeś. Niewinne kłamstwa w dobrej sprawie są lepsze niż kapitulacja.

Przekonaj ją, że to Ciebie pragnie

"Podświadomie dawaj jej odczuć, że mogłaby być Twoją dziewczyną. Opowiadaj o cechach, które cenisz u kobiet, opisując oczywiście jej cechy charakteru - mówi Richard La Ruina, autor "The Natural Art of Seduction" ("Naturalna Sztuka Uwodzenia"). - Na koniec zastrzeż koniecznie, że ona oczywiście jest poza tą kwalifikacją z powodu jej uszczypliwego usposobienia i braku ambicji. To spowoduje, że poczuje wyzwanie - będzie chciała, żebyś jej pożądał, więc wpadnie we własne sidła".

 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  [Post usuniety ze wzgledu na naruszenie Zasad forum w pkt. 8]
  ~vv, 2009-05-14 13:49:32
 • avatar
  zgłoś
  Podobno prawdziwa przyjaźń damsko-męska na dłuższą metę jest niemożliwa i prędzej czy później oboje lądują razem w łóżku. Właśnie na to liczysz? Sprawdź więc w naszym poradniku, jak z najlepszego przyjaciela stać się kochankiem.http://www.menshealth.pl/seks/Ucieczka-ze-...jazni-3452.html
  Mens Health, 2009-05-06 13:03:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij