Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Test: czy ona na pewno jest idealna?

Jak sprawdzić, czy dziewczyna, z którą się spotykasz, nie zatruje Ci życia ciągłymi awanturami i wymówkami? Aby się tego dowiedzieć, poddaj ją naszemu testowi. Każda z 6 prób, której nie uda się jej zaliczyć, niech będzie dla Ciebie dzwonkiem alarmowym.
Jeśli dwie moje zalety wyraźnie widoczne na załączonym obrazku Ci nie wystarczą, to mam w zanadrzu kilka innych... (fot. Iia Dukhnovska 2009/shutterstock.com)
Jeśli planujesz dłuższy związek, pamiętaj, że jej zalety, choćby i fantastyczne, nie muszą gwarantować powodzenia. Sprawdź póki czas, czy Twoja dziewczyna ma tych sześć podstawowych cech, które sprawią, że będzie dla Ciebie idealną partnerką na długie lata. Jak to zrobić? Podpowiadamy:

1. Odpowiedzialność

Następnym razem, kiedy ona wjedzie komuś w zderzak w korku albo wyleje sobie kawę na kolana, zwróć uwagę na to, jak interpretuje sytuację. Dobrze rokuje, jeżeli Twoja partnerka nie zwala winy za swoje niepowodzenia na wszystkich dookoła, tylko potrafi przyjąć odpowiedzialność za to, co jej się przytrafia.

2. Cierpliwość

Posłuchaj, jak mówi o swojej pracy. Jeżeli nieustannie marudzi, szybko się nudzi, ma wiele konfliktów ze współpracownikami, powinno Cię to zaniepokoić. Nie licz na to, że po pracy ona zmienia się w inną osobę. Dokładnie te same cechy mogą skomplikować wasz związek.

3. Stosunek do innych ludzi

Wybierzcie się razem na zakupy do galerii handlowej. To doskonałe miejsce do eksperymentu, ze względu na to, że ludzie tu bardzo szybko wpadają w stan poirytowania. Obserwuj wtedy, jak traktuje ludzi - nieuważne sprzedawczynie, kobietę z wózkiem, która zaklinowała wejście, panią, która niechcący potrąciła ją na schodach. To, czego u niej szukasz, to wyrozumiałość i współczucie dla innych.

4. Zdolność do adaptacji

Umów się z nią do kina na romantyczną komedię i przyjedź po nią z biletami na dramat sensacyjny. Sprawdzisz, jak sobie daje radę z nagłą zmianą planów. Jeśli nie robi problemów, to super.

5. Elastyczność

Zaproponuj, że ugotujesz u niej kolację. Jeżeli czeka spokojnie na efekt Twoich działań, to dobrze. Jeśli natomiast stoi Ci nad głową, wyciera co chwilę blat i poucza, jak masz kroić marchewkę, to się zastanów. Dobry związek wymaga zaakceptowania faktu, że partner ma swoje przyzwyczajenia i metody działania, a nieustannie kontrolująca partnerka zamieni życie w koszmar.

6. Zaufanie

To, czy można jej zaufać, sprawdzasz na pierwszej z brzegu imprezie, obserwując, czy nie flirtuje po kilku drinkach z Twoimi kumplami. Radzimy jednak koniecznie sprawdzić, czy ona nie jest zazdrośnicą. Sprawdź, czy nie przegląda Twojej poczty i SMS-ów. Jeśli to robi, to nie jest dobry znak. 

MH 04/2006

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  ...życie jest tylko jedno więc trzeba korzystać z niego najlepiej, jak się potrafi..
  shaman, 2009-09-22 19:10:48
 • avatar
  zgłoś
  Zgadza się, choć nie upatrywałbym możliwości zatrzymania tego zjawiska poprzez stosowanie testów.Rzecz jest bardziej skomplikowana, ponieważ wiek rozwodników jest bardzo różny. Dziś rozwodzą się zarówno młodzi ludzie, mający dostęp do modnych testów, jak i ludzie bardzo dojrzali, a i często ludzie w podeszłym wieku. Przyczyn należy upatrywać w przemianach społecznych, zmianach geopolitycznych, a co za tym idzie rosnącej świadomości, itd.Badają ten proces socjolodzy, natomiast prawnicy cieszą się. Nic w przyrodzie nie ginie
  Pafii, 2009-09-22 12:00:22
 • avatar
  zgłoś
  Paranoja paranoja, a jednak liczba rozwodow rosnie...
  Czytacz, 2009-09-22 11:47:46
 • avatar
  zgłoś
  Powiem Wam, że facet szukający kobiety doskonałej z reguły pozostaje sam jak palec.Wyobraźmy sobie sytuację, że nasza dziewczyna przeprowadza test na nas, o którym przeczytała w np: Twoim Stylu.Spotyka się z nami i mówi - Wiesz Krzysiu, nie będziemy razem, musimy się rozstać, bo wyczytałam, że ty w wieku 30 lat będziesz łysy, zrobiłam test, a wiesz kochanie, że ja nie lubię łysych facetów. Paranoją wydaje się robienie testów partnerom, aby sprawdzić czy w przyszłości będą fajni.
  Pafii, 2009-09-22 11:09:22
 • avatar
  zgłoś
  Przynajmniej po 2 latach zwiazku dostrzegam pewne cechy charakteru u partnerki, ktorych wczesniej nie zdolalem. I vice-versa. Teraz to zapewne kwestia akceptacji i/lub pewnych zmian. ;-)Luki
  *Luki*, 2009-09-22 00:15:33
 • avatar
  zgłoś
  Obserwacja rodzicow moze byc zgubna - np. dwoje wspanialych, kochajacych rodzicow moze wychowac jedynaczke-potwora
  Czytacz, 2009-09-21 23:20:02
 • avatar
  zgłoś
  IMO najlepsze są takie krytyczne momenty, kiedy z człowieka wychodzi prawdziwa natura..Z drugiej strony warto poobserwować rodziców wybranki...
  ~Borys, 2009-09-21 22:59:15
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Czytacz @ Sep 21 2009, 22:29 PM) Oczywiscie, ze nie, ale jesli na co dzien jest milutka jak pluszowy misiak, a w rozmowie z ekspedientka okaze sie hetera z pazurami ostrymi jak sztylety, to warto sie zastanowic nad wspolna przyszloscia, nieprawdaz?...prawdaż , ale z drugiej strony , życie i tak weryfikuje nasze wybory (czyt: zakłada okulary zakochanym)!!!...
  shaman, 2009-09-21 22:39:08
 • avatar
  zgłoś
  Oczywiscie, ze nie, ale jesli na co dzien jest milutka jak pluszowy misiak, a w rozmowie z ekspedientka okaze sie hetera z pazurami ostrymi jak sztylety, to warto sie zastanowic nad wspolna przyszloscia, nieprawdaz?
  Czytacz, 2009-09-21 22:36:29
 • avatar
  zgłoś
  Nie sądzę, aby taki sprawdzian w stu procentach ustrzegł przed toksycznym związkiem. Naturalnie jest on przydatny, bo ujawnia wiele cech partnera i dzięki temu poznajemy go. Nie wyobrażam sobie jednak zakochanego mężczyzny, który użył by tego testu i rozstał się z dziewczyną, bo nie zdała egzaminu w rozmowie z ekspedientką podającą jej niewłaściwy lakier do paznokci.
  Pafii, 2009-09-21 22:22:57
 • avatar
  zgłoś
  Ja tam wolę astrologię
  ~Borys, 2009-09-21 22:04:12
 • avatar
  zgłoś
  Panowie, potraktujcie te rady powaznie - naprawde uchronia Was od toksycznego zwiazku.
  Czytacz, 2009-09-21 21:17:52
 • avatar
  zgłoś
  Jak sprawdzić, czy dziewczyna, z którą się spotykasz, nie zatruje Ci życia ciągłymi awanturami i wymówkami? Aby się tego dowiedzieć, poddaj ją naszemu testowi. Każda z 6 prób, której nie uda się jej zaliczyć, niech będzie dla Ciebie dzwonkiem alarmowym.http://www.menshealth.pl/seks/Test-czy-ona...ealna-3634.html
  Mens Health, 2009-09-21 16:58:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij