Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ
3.0

Test: czy ona na Ciebie leci?

Poddaj się naszemu testowi i sprawdź, czy masz w sobie prawdziwy uwodzicielski potencjał, czy też Twoje przekonanie, że jesteś urodzonym Don Juanem, jest z gruntu fałszywe. Bez obaw, jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć.

2009-11-06
fot. Martin Novak 2009/shutterstock.com

Test jest krótki, składa się z zaledwie 6 pytań. Zapamiętaj lub zapisz na kartce, jakich odpowiedzi udzieliłeś - na końcu dowiesz się, jak duże są Twoje szanse na to, że zrobisz na każdej kobiecie piorunujące wrażenie.

1. Jest sobotni ranek. A Ty gdzie jesteś?

A. Pracuję jako wolontariusz w szpitalu onkologicznym
B. Oglądam poranny program w TV z moją kobietą
C. Właśnie się ocknąłem na podłodze w łazience po wczorajszym ostrym wieczorze

Wbrew temu, co sądzą niektórzy cynicy, szlachetność i bezinteresowność nie są cechami, które skazują faceta na wymarcie. Przeciwnie. Większość kobiet deklaruje, że nic tak nie odrzuca ich od facetów, jak męski egoizm i niedostrzeganie niczego oprócz własnego pępka. Poza tym, bezinteresowna praca na rzecz innych procentuje. Tacy ludzie są zdrowsi, szczęśliwsi i lepiej znoszą stresy. Wolontariat to dobre miejsce, żeby poznawać innych ludzi (w tym, oczywiście, miłe kobiety).

2. Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Co widzisz?

A. Wojskowy porządek. Czysto, schludnie, żadna inspekcja nie mogłaby się przyczepić
B. Nie jest źle. Sam nie sprzątam, ale jest siła, która przychodzi co dwa tygodnie i odgruzowuje
C. Nie jest najlepiej. Ale sprawy zaszły już tak daleko, że jedyną metodą zrobienia porządku byłby napalm

90% kobiet zadeklarowało w badaniach, że nic ich tak nie zraża do mężczyzn, jak niechlujstwo. Nie ma nic uroczego w brudnych gaciach leżących na podłodze w łazience. A już unoszący się w mieszkaniu zapach skarpet i starych popielniczek skazuje Cię na zasłużoną samowystarczalność seksualną. No, ktoś Ci to musiał wreszcie powiedzieć. Jeżeli sam nie masz czasu (chociaż to bzdura, regularne dbanie o porządek nie zajmuje wcale dużo czasu), to daj zarobić jakiejś osobie, która będzie dbała o Twoje mieszkanie za 5-7 zł za godzinę.

3. Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro? Tylko bądź uczciwy.

A. Dobrze zbudowanego faceta
B. Trochę za dużo ciała
C. Uczciwie mówiąc, zapuściłem się

Przykro nam. Nie znamy ani jednego tłustego i jednocześnie seksownego faceta. Grubas może być szalenie sympatyczny, może być zabawny, ale kobietom raczej nie skojarzy się z demonem seksu. Trudno. Musisz coś z tym zrobić, jeżeli nie chcesz przejść do kategorii "Misiek". Naukowcy widzą ścisłą korelację pomiędzy utratą wagi a poprawą życia seksualnego.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 
 • avatar
  zgłoś
  Nie wiem czy wszystkie kobiety tak maja czy ja trafiam na takie ale zauwazylem ze zmieniaja one czesto facetow np. 1-2 miesiace sa z takim "delikatnym" by potem po jakims czasie umowic sie z "chamem" i tak na zmiane
  ~liljk, 2012-02-13 19:27:13
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety lubią zdecydowanych kolesi, którzy chwyca je do tańca i będą namietanie całowac na parkiecie, a nastepnie wezmą na całonocną bitwę w pościeli. Ja tak robie i kazda jest moja. To oczywiście działa na krótko, takie przelotne romanse..ale kto tam by chciał sie wiązać?
  ~roland, 2012-02-13 12:40:48
 • avatar
  zgłoś
  Facet ma być przede wszystkim pewny siebie,ma wiedzieć czego chce. Kobiety bardzo nie lubią niezdecydowanych mężczyzn-przynajmniej to z którymi miałem do czynienia nie lubiły.
  ~Dyskrecja, 2010-02-09 13:48:14
 • avatar
  zgłoś
  Toy, a ja uważam że jeśli kobiety na Ciebie lecą to nie ze wględu na oczy czy inne pierdoły które napisałeś,tylko ze wzg na pewność siebie która aż bije po oczach choćby w ostatnim poście :]
  ~Misiou, 2009-12-11 10:21:58
 • avatar
  zgłoś
  'sven' napisał(-a):Toy widzę dziś w dobrej formie do lotnych wypowiedzi Każda wypowiedź na tym forum teraz będzie lotna, a moja szczególnie. Powód jest prosty to forum schodzi na psy. Ale spokojnie ToY się zajmie i będzie OK.
  ~ToY SolideR, 2009-11-08 14:33:48
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij