Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Test: czy ona na Ciebie leci?

Poddaj się naszemu testowi i sprawdź, czy masz w sobie prawdziwy uwodzicielski potencjał, czy też Twoje przekonanie, że jesteś urodzonym Don Juanem, jest z gruntu fałszywe. Bez obaw, jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć.

fot. Martin Novak 2009/shutterstock.com
Test jest krótki, składa się z zaledwie 6 pytań. Zapamiętaj lub zapisz na kartce, jakich odpowiedzi udzieliłeś - na końcu dowiesz się, jak duże są Twoje szanse na to, że zrobisz na każdej kobiecie piorunujące wrażenie.

1. Jest sobotni ranek. A Ty gdzie jesteś?

A. Pracuję jako wolontariusz w szpitalu onkologicznym
B. Oglądam poranny program w TV z moją kobietą
C. Właśnie się ocknąłem na podłodze w łazience po wczorajszym ostrym wieczorze

Wbrew temu, co sądzą niektórzy cynicy, szlachetność i bezinteresowność nie są cechami, które skazują faceta na wymarcie. Przeciwnie. Większość kobiet deklaruje, że nic tak nie odrzuca ich od facetów, jak męski egoizm i niedostrzeganie niczego oprócz własnego pępka. Poza tym, bezinteresowna praca na rzecz innych procentuje. Tacy ludzie są zdrowsi, szczęśliwsi i lepiej znoszą stresy. Wolontariat to dobre miejsce, żeby poznawać innych ludzi (w tym, oczywiście, miłe kobiety).

2. Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Co widzisz?

A. Wojskowy porządek. Czysto, schludnie, żadna inspekcja nie mogłaby się przyczepić
B. Nie jest źle. Sam nie sprzątam, ale jest siła, która przychodzi co dwa tygodnie i odgruzowuje
C. Nie jest najlepiej. Ale sprawy zaszły już tak daleko, że jedyną metodą zrobienia porządku byłby napalm

90% kobiet zadeklarowało w badaniach, że nic ich tak nie zraża do mężczyzn, jak niechlujstwo. Nie ma nic uroczego w brudnych gaciach leżących na podłodze w łazience. A już unoszący się w mieszkaniu zapach skarpet i starych popielniczek skazuje Cię na zasłużoną samowystarczalność seksualną. No, ktoś Ci to musiał wreszcie powiedzieć. Jeżeli sam nie masz czasu (chociaż to bzdura, regularne dbanie o porządek nie zajmuje wcale dużo czasu), to daj zarobić jakiejś osobie, która będzie dbała o Twoje mieszkanie za 5-7 zł za godzinę.

3. Co widzisz, kiedy patrzysz w lustro? Tylko bądź uczciwy.

A. Dobrze zbudowanego faceta
B. Trochę za dużo ciała
C. Uczciwie mówiąc, zapuściłem się

Przykro nam. Nie znamy ani jednego tłustego i jednocześnie seksownego faceta. Grubas może być szalenie sympatyczny, może być zabawny, ale kobietom raczej nie skojarzy się z demonem seksu. Trudno. Musisz coś z tym zrobić, jeżeli nie chcesz przejść do kategorii "Misiek". Naukowcy widzą ścisłą korelację pomiędzy utratą wagi a poprawą życia seksualnego.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie wiem czy wszystkie kobiety tak maja czy ja trafiam na takie ale zauwazylem ze zmieniaja one czesto facetow np. 1-2 miesiace sa z takim "delikatnym" by potem po jakims czasie umowic sie z "chamem" i tak na zmiane
  liljk, 2012-02-13 19:27:13
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety lubią zdecydowanych kolesi, którzy chwyca je do tańca i będą namietanie całowac na parkiecie, a nastepnie wezmą na całonocną bitwę w pościeli. Ja tak robie i kazda jest moja. To oczywiście działa na krótko, takie przelotne romanse..ale kto tam by chciał sie wiązać?
  roland, 2012-02-13 12:40:48
 • avatar
  zgłoś
  Facet ma być przede wszystkim pewny siebie,ma wiedzieć czego chce. Kobiety bardzo nie lubią niezdecydowanych mężczyzn-przynajmniej to z którymi miałem do czynienia nie lubiły.
  Dyskrecja, 2010-02-09 13:48:14
 • avatar
  zgłoś
  Toy, a ja uważam że jeśli kobiety na Ciebie lecą to nie ze wględu na oczy czy inne pierdoły które napisałeś,tylko ze wzg na pewność siebie która aż bije po oczach choćby w ostatnim poście :]
  Misiou, 2009-12-11 10:21:58
 • avatar
  zgłoś
  'sven' napisał(-a):Toy widzę dziś w dobrej formie do lotnych wypowiedzi Każda wypowiedź na tym forum teraz będzie lotna, a moja szczególnie. Powód jest prosty to forum schodzi na psy. Ale spokojnie ToY się zajmie i będzie OK.
  ToY SolideR, 2009-11-08 14:33:48
 • avatar
  zgłoś
  Toy widzę dziś w dobrej formie do lotnych wypowiedzi
  sven, 2009-11-08 13:35:56
 • avatar
  zgłoś
  'David' napisał(-a):szorstki od razu inaczej brzmi Szorstki to może być papier ścierny. Facet ma być twardy. Najlepiej niech drapie 3 dniowym zarostem, mieć piękny uśmiech i zadbane gładkie dłonie oraz niebieskie oczy. Dotyk który powoduje dreszcze i głos który przez telefon rozbudza zmysły. Opisałem siebie dziewczyny mnie uwielbiają
  ToY SolideR, 2009-11-08 13:06:50
 • avatar
  zgłoś
  'I napisał(-a):...no może faktycznie przesadziłem z tymi chamami ;] ...szorstki bardziej pasuje, o to mi właściwie chodziłoszorstki od razu inaczej brzmi
  David, 2009-11-08 12:59:33
 • avatar
  zgłoś
  ...no może faktycznie przesadziłem z tymi chamami ;] ...szorstki bardziej pasuje, o to mi właściwie chodziło
  I know, 2009-11-07 14:49:16
 • avatar
  zgłoś
  Zgadzam się z Borysem i ze Svenem, jedne lubią szorstkich (męskich) a inne wręcz odwrotnie ale uważam,że przewaga tych pierwszych to ok 70% do 30%Jedna moja była nie lubiła jak jej drzwi do samochodu otwieram...
  brylant, 2009-11-07 12:38:55
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety lubią szorstkich typów. choć nie wszystkie.Dla jednej musiałem "nauczyć sie"vpisac wiersze, bo była poetą-artystką ze świetnym tyłkiem.Dla innej musiałem zacząć interesować się amerykańskim pop-punkiem czy jakvsie to g*wno nazywa.Była taka co lubiła za włosy być wciągnięta do łóżka lub taka co lubiła jak jestem szarmancki...W większości jednak lubią jak jesteś szorstki, chłodny jak nie zwracasz na nie uwagi.One to lubią.********Co się tyczy zaś samego testu.Moim zdaniem nieprecyzyjny i bzdurny. Ode mnie 1 gwiazdka.Liczyłem na coś ciekawszego gdy przeczytałem.
  sven, 2009-11-07 12:27:53
 • avatar
  zgłoś
  Kobiety lubią romantycznych chamów, nie chodzi tu o ordynarność ale o charakter. To taki typ mężczyzny, który nie da sobie wejść na głowę (zdominować) i potrafi zapewnić kobiecie odpowiednie emocje. O to w tym wszystkim chodzi. Mili faceci, uczynni etc... są często porzucani dla takich "chamów", no chyba że kobieta nie trafiła na okazję. A czułość, wsparcie kobiecie można okazywać niezależnie czy się jest typem "misia" czy powyższym.
  ~Borys, 2009-11-07 12:10:49
 • avatar
  zgłoś
  I know Napisano Dzisiaj, 11:34 AMz moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??a z moich doświadczeń wynika zupełnie co innego.... Nie zgodzę się z Tobą że kobiety lubią chamów bo tak naprawdę nikt ich nie lubi, one lubią jak im się okazuje czułość na każdym kroku i po prostu szukają w mężczyźnie wsparcia i czasami zrozumienia.
  David, 2009-11-07 11:18:04
 • avatar
  zgłoś
  'I napisał(-a):z moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??ja....chamstwo dyskwalifikuje od razu.Rozwaliliście mnie tym wolontariatem w szpitalu. Ja chodzę weekendami na dyżury (nie są płatne lub obowiązkowe, ale to nie to samo co wolontariat, chociaż oczywiście bardzo podobne).No i zapomnieliście o jednym z bardzo poważnych dla 90% kobiet pytaniu: ile miesięcznie przynosisz do domu (nie to samo, co 'ile zarabiasz')....
  porshe, 2009-11-07 11:02:32
 • avatar
  zgłoś
  z moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??
  I know, 2009-11-07 10:41:14
 • avatar
  zgłoś
  Poddaj się naszemu testowi i sprawdź, czy masz w sobie prawdziwy uwodzicielski potencjał, czy też Twoje przekonanie, że jesteś urodzonym Don Juanem, jest z gruntu fałszywe. bez obaw, jeżeli wypadniesz słabo, dajemy wskazówki, jak się podciągnąć.
  Mens Health, 2009-11-06 21:33:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij