Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Facet idealny wg Summer Glau z Terminatora

W serialu "Terminator: kroniki Sary Connor", wydanym niedawno na DVD, Summer Glau gra seksownego androida z przyszłości, który stara się ocalić Ziemię od zagłady. Ale poza kadrem to ona szuka kogoś, kto by ją chronił. Jaki musi być facet, by była gotowa mu zaufać?

Diane Clehane 2009-03-18
fot. Jim Wright

Trudno uwierzyć, że ta filigranowa kobieta w za dużej kurtce, spotkana deszczowym rankiem na plaży w Malibu, spędziła całą noc, próbując uratować świat przed zagładą. Summer Glau aż do trzeciej w nocy pracowała na planie serialu "Terminator: kroniki Sary Connor". Gra Cameron Phillips, terminatora najnowszej generacji, występującego po stronie dobra robota - zabójcę o boskim ciele. "Wszystko mnie boli" - informuje nas, kiedy przybywa na spotkanie.

Niespełna 28-letnia Glau jest jednak przyzwyczajona do stawiania sobie wyzwań. Przez wiele lat trenowała balet, mordercze ćwiczenia przerwała w wielu 19 lat kontuzja nogi. Kiedy zaczęła przygodę z aktorstwem, zaliczyła gościnne występy w serialu "Angel" (jako balerina, która zadaje się z wampirami), a potem zyskała popularność główną rolą w serialu "Firefly" (kosmiczny western) oraz jego kinowej wersji "Serenity". Grała tam, bez pomocy kaskaderów, "małą i delikatną" nastolatkę o nadnaturalnych zdolnościach mentalnych i fizycznych.

O swojej roli w serialowej kontynuacji kinowych filmów o Terminatorze opowiada tak: "Większość czasu spędzam, strzelając i rozbijając różne rzeczy". Dziś jednak leży na łóżku zwinięta w kłębek i rozmawia z nami o mężczyznach i związkach z facetami.

Zdradza nam swój wzorzec partnera idealnego: "To mój tatuś. Jest taki męski, twardy, a jednocześnie czuły i opiekuńczy. To magiczne połączenie. Miałam szczęście, że dorastałam, mając go u swego boku".

Nie może się powstrzymać i porównuje z tym "czułym ochroniarzem" wszystkich swoich partnerów: "Lubię konserwatywnych, dobrych facetów. Zawsze szukam cech charakteru, które ma mój ojciec". Postanawiamy drążyć temat: jak, jej zdaniem, najlepiej połączyć twardość i wrażliwość?

Bądź odpowiedzialny za to, co mówisz

"Najważniejszą rzeczą, której szukam w mężczyznach, jest uczciwość. Facet ma naprawdę robić to, co zapowiada" - mówi. Ta zasada sprawdza się zwłaszcza w przypadku małych rzeczy, na przykład pamiętania o bardzo ważnych telefonach. "Kobiety lubią stabilizację. Jeśli mężczyzna dzwoni wtedy, kiedy obiecał, czują się bardzo bezpiecznie. To dla nich takie ważne, a wielu facetów tego po prostu nie łapie".

Związek ze mną to sprawa rodzinna

Zawsze nabijesz sobie u punkty, spędzając czas z ojcem i biorąc od niego rady. Nie możesz przy tym zaniedbywać reszty rodziny. "Uwielbiam, kiedy mężczyzna wykonuje ruch, by poznać moich rodziców i siostry. Jeśli chce znać ludzi, którzy dużo dla mnie znaczą, jego szanse bardzo rosną".

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    W serialu "Terminator: kroniki Sary Connor" Summer Glau gra seksownego androida z przyszłości, który stara się ocalić Ziemię od zagłady. Ale poza kadrem to ona szuka kogoś, kto by ją chronił. Jaki musi być facet, by była gotowa mu zaufać?http://www.menshealth.pl/seks/Terminator-t...losci-3356.html
    Mens Health, 2009-03-18 18:10:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij