Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Seksowne zawody: kto kręci kobiety?

Jeżeli zastanawiasz się nad poszerzeniem kwalifikacji zawodowych, rozważ swoje plany nie tylko pod kątem przyszłego zatrudnienia, ale też atrakcyjności w oczach kobiet. W końcu nie samym chlebem człowiek żyje. Zobacz, jakie zawody dodają facetowi seksapilu – oto wyniki najnowszych badań.

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
7. Inżynier

21% kręci facet, który umie coś naprawić

Dlaczego?

Facet, który umie poradzić sobie z zepsutym kranem albo samochodem, nabiera w oczach kobiet uwodzicielskiego uroku. Wiadomo– jest sprawny manualnie, wie, gdzie przycisnąć albo co do czego włożyć, żeby zadziałało.

Zrób na niej wrażenie

W sieci znajdziesz mnóstwo porad, jak naprawiać różne rzeczy, i następnym razem nie wołaj fachowca, tylko działaj sam.

 

 

 

 

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
6. Finansista

22% lubi, gdy facet trzyma kasę

Dlaczego?

Pytanie! I nawet nie o sam podniecający zapach banknotów tu chodzi, ale o aurę strażnika pieczęci. O panowanie nad wpływami i wypływami, krótko mówiąc – nad tym, nad czym nie panuje większość z nas.

Zrób na niej wrażenie

Co się kojarzy z naprawdę dużymi pieniędzmi? Nie blichtr, nie epatowanie innych, tylko dobra jakość. Jeżeli chodzi o ubrania, lepiej mieć niewiele, ale za to doskonałej jakości. Przejrzyj szafę i pozbądź się tych, które wyglądają naprawdę tanio.

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
5. Naukowiec

22% uważa, że mózgowcy mają w sobie coś

Dlaczego?

Naukowcy są za pan brat z tajemniczymi, niezrozumiałymi zjawiskami. A kobiety fascynują się zagadkami. Świadomość, że jakiś obszar męskiej aktywności jest dla niej nieprzenikniony, denerwuje, ale i pociąga.

Zrób na niej wrażenie

Tajemniczość: to słowo-klucz. Nie bądź taki przewidywalny i oczywisty. Na pierwszej randce powiedz, że masz tylko godzinę, i tego się trzymaj. To sprawi, że będzie jej bardziej zależeć na kolejnym spotkaniu.

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
4. Prawnik

26% kobiet kręci toga

Dlaczego?

Urok prawnika w dużej części stworzyły amerykańskie filmy. To facet, który ma władzę albo przynajmniej kojarzy się z nią. W dodatku ma gadane, umie dyskutować, argumentować, bronić swojego stanowiska. A kobiety są wrażliwe na słowa.

Zrób na niej wrażenie

Gdy będziecie w gronie znajomych, zainicjuj dyskusję na jakiś sporny temat (ale lepiej nie o polityce, bo może to być wasze ostatnie spotkanie). Na przykład o GMO albo parytetach. Kobiety lubią obserwować swoich facetów, którzy wygrywają w dyskusji. Tylko lepiej wcześniej się przygotuj.

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
3. Lekarz

28% uległoby chirurgowi

Dlaczego?

George Clooney i Artur Żmijewski być może mieli w tym swój udział, ale tak naprawdę to urok lekarza polega na tym, że kobiety czują się przy nim niezwykle bezpiecznie. Kojarzy się przy tym z inteligencją i umiejętnością zachowania zimnej krwi w kryzysowych sytuacjach.

Zrób na niej wrażenie

Zostań mistrzem dotyku – wyćwicz na niej sztukę masażu. Nie trzeba być bioenergoterapeutą, aby masażem przynieść ulgę w napięciu nerwowym. To naturalne zjawisko, ale ona pomyśli, że umiesz leczyć dotykiem.

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
2. Architekt

30% chciałoby, abyś zaprojektował dla Was dom

Dlaczego?

Uwodzicielska moc architektów jest związana ze skojarzeniem z domem. Tak nas ukształtowała ewolucja. Kobieta szuka mężczyzny, który zbuduje dla rodziny gniazdo, zapewniając bezpieczeństwo.

Zrób na niej wrażenie

Daj się wciągnąć w rozmowę o urządzaniu wnętrz albo wyciągnąć na zakupy do centrum meblowego, choćby po to, aby kupić wazonik. One to kochają.

 

Seksowne zawody fot. shutterstock.com
1. Artysta

35% uważa, że kreatywność jest sexy

Dlaczego?

Powszechnie uważa się, że ludzie kreatywni, obdarzeni jakimś talentem artystycznym, mają interesującą osobowość. Ponieważ są wyjątkowi, imponują innym, przyciągają do siebie ludzi, są zwykle popularni. Kobiety lubią artystów, ponieważ są jak rzadkie okazy do kolekcji.

Zrób na niej wrażenie

Zaskakuj ją. Zmieniaj miejsca, do których chodzicie, sprawdzaj z wyprzedzeniem terminy imprez w Waszym mieście, żeby załatwić bilety.

Męskie cechy

Niektóre zawody są jakby uosobieniem męskich cech szczególnie pożądanych przez kobiety. Z tych najważniejszych można wymienić: interesującą osobowość, spontaniczność, dawanie kobiecie poczucia bezpieczeństwa, tajemniczość, zdolności manualne i oratorskie oraz umiejętność panowania nad sobą. Od razu widać, że niektóre wykluczają się wzajemnie.

MH 10/2011

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Pieprzenie w bambus, to raczej lista zawodów, które powinien wykonywać idealny mąż, niż wykaz zawodów naprawdę pomagających w stosunkach damsko meskich. Artysta jest ok, ale prawnik, czy też finansista to już totalne nieporozumienie. Chociaż oczywiście mają kasę, wiec maja przewagę np: nad pracownikiem fabryki. Ja raczej myślę że inne zawody są lepsze: 1. psycholog - zna psychikę kobiet, może je łatwo zaskoczyć, poza tym ma raczej ciekawą robote 2. masażysta - zna ciało kobiet i wie jak się nim zajmować żeby kobieta była zadowolona 3. instruktor tańca - potrafi zaimponować kobietom swoimi umiejętnościami, dobrze wygląda 4. instruktor fitness, surfingu - jest wysportowany, ma dobry kontakt z kobietami 5. Dj, barman - mają wysoką pozycję na imprezach.
  ~mike, 2016-10-20 11:54:31
 • avatar
  zgłoś
  Najpierw znajdzie normalna kobietę a nie wytapetowana czy leci na kasę czy su.. I sama niech będzie ogarnięta coś ma a nie wszystko facet.
  ~Nooo, 2016-10-18 10:29:24
 • avatar
  zgłoś
  No właśnie, co z powiedzeniem "za mundurem panny sznurem"? ;) Przecież znikąd się nie wzięło, a patrząc po kolegach żołnierzach to.. sprawdza się w praktyce nadal świetnie.
  wgosa, 2015-05-13 12:48:55
 • avatar
  zgłoś
  @architektkaOczywiście, że inteligencja jest seksowna, ale tu odnosimy się konkretnie do artykułu o seksownych zawodach. Co do pilotów czy strażaków tam inteligentnych inaczej  nie ma, wbrew pozorom przesiew. Do Dęblina, Szkoły Orląt ostry przesiew. Znam sporo żołnierzy i jeszcze nie spotkała nieinteligentnego. Polskie Wojska Specjalny ostry przesiew pod względem inteligencji. Ratownicy medyczni, studia ratownictwo medyczne to nie są łatwe studia, aby być ratownikiem trzeba je skończyć, w tym zawodzie oprócz wiedzy, ciągłego podnoszenia kwalifikacji  zawodowych, to jeszcze do tego trzeba zachować zimną krew w tym zawodzie. Marynarka Wojenna, służba na jednostka pływających to ciężka służba, trzeba mieć charakter, żeby to wytrzymać. Więc myślenie, że w tych zawodach nie ma inteligentnych to dopiero stereotyp poglądowy. 
  Islandia, 2015-04-05 20:26:34
 • avatar
  zgłoś
  Inteligencja jest seksowna. a strażacy, żołnierze itd., nie obrażając nikogo, bo mówimy tylko o stereotypach, się z nią nie kojarzą. Potrafią posłusznie wykonywać rozkazy i są przyzwyczajeni do kiepskiego żarcia, dlatego wygrywają z większością "intelektualistów" xD A poza tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pośród tych zawodów trafi się ciota w rurkach, z szaliczkiem i czapce z daszkiem ze śmigiełkiem. 
  Venso, 2015-04-05 19:08:14
 • avatar
  zgłoś
  Inteligencja jest seksowna. a strażacy, żołnierze itd., nie obrażając nikogo, bo mówimy tylko o stereotypach, się z nią nie kojarzą.
  architektka, 2015-04-05 17:56:52
 • avatar
  zgłoś
  Strażacy to są dopiero mężczyźni. Już oprócz typowych dla swej profesji akcji gaśniczych, to całe spektrum działań ratowniczych, prewencyjnych. Niedoceniani. Codziennie na służbie mogą stracić życie. Nie bez powodu zawód strażaka cieszy się zaufaniem publicznym. Mój ogromny szacunek dla tych Panów.  
  Islandia, 2015-04-03 01:28:29
 • avatar
  zgłoś
  No to się uśmiałem. A gdzie jest żołnierz, strażak, pilot, albo ratownik? Kobiety jak słyszą, że jesteś pilotem i masz zamiar iść do wojska to trochę się zaczynają pocić ;)
  Adrianero, 2015-04-02 23:43:52
 • avatar
  zgłoś
  Jeżeli zastanawiasz się nad poszerzeniem kwalifikacji zawodowych, rozważ swoje plany nie tylko pod kątem przyszłego zatrudnienia, ale też atrakcyjności w oczach kobiet. W końcu nie samym chlebem człowiek żyje. Zobacz, jakie zawody dodają facetowi seksapilu ? oto wyniki najnowszych badań.<br /><br /><a href="/seks/Seksowne-zawody-kto-kreci-kobiety,6315,1"></a>
  Mens Health, 2015-03-26 16:10:44
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij