Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Seks: pierwszy raz u niej

Dwie trzecie z przepytanych przez Men's Health 2385 kobiet mówi, że pierwsza wspólna noc z facetem decyduje o przyszłości związku. Czego więc one oczekują po tym pierwszym razie? Zobacz, za co dostaniesz od niej najwyższe noty.

Marek Alchimowicz 2015-06-22
seks fot. shutterstock.com
 1.

Czas

Nie ma co przywiązywać się do reguły "trzeciej randki". Większość ankietowanych kobiet mówi, że na ogół - zanim podejmą decyzję, czy mają ochotę na seks z danym facetem, spotykają się z nim średnio osiem lub więcej razy.

 2.

Pocałunki

Kobiety uwielbiają się całować, bo pocałunki upewniają ją, że facetowi chodzi o coś więcej niż tylko o seks. One może i są coraz bardziej wyzwolone, ale i tak 80% ankietowanych chce wierzyć, że facetowi, z którym idą do łóżka, zależy na związku, a nie tylko na jednonocnej przygodzie.

Aż dwie trzecie przypomina sobie, że zakończyło znajomość z mężczyzną z tego powodu, że fatalnie całował. Przypominamy - kobiety nie znoszą tzw. mokrych, wielkich pocałunków i wpychania języka do gardła. Jeśli chcesz zostać mistrzem całowania, koniecznie przeczytaj nasz artykuł  "Co Ty wiesz o całowaniu?".

fot. Unarmed 2009/shutterstock.com

Kobiety nie lubią, kiedy od razu przechodzisz do rzeczy. Potrzebują średnio 8 minut rozgrzewki. Nie spiesz się i daj jej dwa razy tyle czasu. Nie pożałujesz...
 3.

Powoli w dół

Poświęć przynajmniej 15 minut na pieszczoty i pocałunki, zanim zaczniesz przesuwać się ustami i dłońmi w dół jej ciała. Większość kobiet deklaruje, że potrzebuje średnio 8 minut rozgrzewki.

Daj jej dwa razy tyle, a nie będzie się mogła doczekać, kiedy zejdziesz niżej. Wędruj ustami po jej piersiach i brzuchu, delikatnie pieszcząc jej pośladki dłońmi.

 4.

Na krawędzi

52% ankietowanych mówi, że najbardziej lubi, gdy pieszczoty oralne trwają ok. 15 minut. Prawie wszystkie wolą, gdy nie przechodzisz od razu do rzeczy, tylko delikatnie dotykasz ustami i dłońmi krocza i wewnętrznych części ud.

Zataczaj coraz mniejsze kręgi dookoła łechtaczki, od czasu do czasu dotykając jej językiem. Rób krótkie przerwy, zanim ponowisz pieszczotę. Pozwól jej teraz narzucić sobie tempo i rytm.

fot. MJTH 2012/shutterstock.com
 5.

Nareszcie

Swój podręcznik kamasutry trzymaj na razie na półce, nie obawiając się, że wyjdziesz na faceta bez fantazji. 66% kobiet woli wprowadzać nowe pozycje stopniowo, gdy już się trochę oswoi z nowym partnerem.

Dr Patti Taylor, seksuolog, radzi na pierwszy raz następującą pozycję: "Twoja partnerka leży na plecach z nogami lekko ugiętymi w kolanach. By wzmocnić jej doznania, włóż pod jej biodra poduszki.

Następnie, klęcząc pomiędzy jej udami, wchodzisz w nią, jednocześnie dłonią pieszcząc jej łechtaczkę". I bez szaleństw. Dla większości kobiet optymalny czas stosunku wynosi od 10 do 20 minut.

 6.

Przytulanie

66% kobiet uważa, że akt seksualny bez późniejszego przytulania jest do niczego. Poświęć około 20 minut na przytulenie jej i wymruczenie do ucha, że było Ci fantastycznie. A następnego dnia zadzwoń. 59% kobiet uważa, że telefon nazajutrz jest obowiązkowy. Telefon, a nie bezosobowy SMS!

MH 09/08

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij