Seks na ostro

Poleć ten artykuł:

Sądzisz, że po latach doświadczeń wiesz już, co Cię kręci w łóżku? I co jej sprawia największą przyjemność? Może tak, może nie. Czasem wystarczy jedna odmiana, aby w waszej sypialni zrobiło się jeszcze goręcej. Witaj w krainie seksualnych fantazji.

Większość z nas obraca się w kręgu zupełnie zwykłych potrzeb seksualnych. Wiemy, co przynosi nam frajdę. Z drugiej strony, trzeba przyznać, że oglądanie szalonych numerów na filmach XXX niesłychanie kręci. Może jednak dałoby się przysposobić parę popapranych pomysłów do domowej rzeczywistości i za radą autorytetów w dziedzinie seksuologii wnieść do naszego nieco przybladłego życia erotycznego trochę pikanterii?

Według badań amerykańskiej edycji MH, przeprowadzonych na czytelniczkach prasy kobiecej, okazuje się, że większość kobiet oczekuje, iż zaproponujemy im choć od czasu do czasu seks, oględnie mówiąc, wyuzdany i odbiegający od normy. Ponad 90% marzy o eksperymentach, wśród nich 21% zgodziłoby się od ręki, gdyby tylko padła taka propozycja!

Zobaczmy, jak łatwo, bezboleśnie, a przede wszystkim nieobciachowo stać się bohaterem wyrafinowanych pomysłów na seks z Twoich najśmielszych fantazji.

BDSM

Ten angielski skrót jest zapowiedzią najpopularniejszego seksu na ostro: Bondage, Domination, Submission, Masochism, czyli - Zniewolenia, Dominacji, Uległości i Masochizmu. Zadziwiające, jak wielu ludzi odnajduje przyjemność w tej grze, i to zarówno w roli "oprawcy", jak i "ofiary".

Judyta, 27-letnia przedstawicielka handlowa, przyznaje: "Jestem typową kobietą sukcesu, pewną siebie, pozbawioną kompleksów. Ale wspaniałe uczucie bycia bezbronną i zdominowaną nie ma z tym nic wspólnego. Uwielbiam, kiedy on przywiązuje mnie do łóżka i bez pytania robi swoje".

Przygotowanie:  Najważniejsza jest wcześniejsza umowa, która obojgu z was da poczucie bezpieczeństwa: ustalacie, kto kogo "obezwładnia", czym i na jak długo. Wyraźnie określacie słowa-hasła, które oznaczać będą absolutny koniec gry, gdy któreś z was poczuje się w swojej roli niekomfortowo.

Żeby sprawdzić, jak ona reaguje, podczas typowego zbliżenia chwyć ją za kark lub za włosy. Jeśli jej się to spodoba (gdy masz wątpliwości, zapytaj ją wprost), użyj domowych gadżetów, takich jak apaszka, krawat i zaproponuj zabawę w przywiązywanie do łóżka. Tylko spokojnie.

Akcja: Dawanie klapsów dodaje sytuacji rozpędu. "To, jakiej siły użyjemy, zależy od uczestników zabawy - mówi Emma Taylor, autorka literatury erotycznej, m.in. "Poradnika seksualnej etykiety". - Zacznij od mniej ryzykownych gestów i powoli wprowadzaj elementy coraz bardziej niegrzeczne".

Nie zapomnij pytać, czy możesz posunąć się dalej. BDSM może być niebezpieczny dla niedoświadczonych i napalonych. Warto zaczynać od czegoś lekkiego albo uczyć się od doświadczonego partnera.

Tagi: seks |ostry seks |fetysze |BDSM |przemoc |podniecenie |erotyczne gadżety |fantazje seksualne

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z