Men's Health poleca:

Seks: 12 rzeczy, których w łóżku pragną kobiety

Poleć ten artykuł:

Przestudiowaliśmy najnowsze badania, wzięliśmy w krzyżowy ogień pytań ekspertów i wysłuchaliśmy ponad 700 kobiet. Wszystko to, żeby stworzyć listę 12 zasad, których przestrzeganie zapewni Ci błyskawiczny awans na szczyt rankingu najlepszych kochanków.

Realizując jej fantazje, sprawisz, że ona chętniej zgodzi się spełnić Twoje najdziksze seksualne marzenia. Będzie także częściej miała ochotę na seks, więc za każdym razem, kiedy wyskoczycie z ubrań, sprawy będą miały się lepiej.

Zasada 1

Większa koncentracja oznacza bardziej namiętny seks

Jaki jest najlepszy sposób, żeby uwolnić w łóżku najdziksze, kobiece pragnienia? Namiętność - odpowiedziało 42% ankietowanych pań. "To oznacza pełne skoncentrowanie się na tym, co robicie właśnie w sypialni, i nie stwarzanie wrażenia bycia nieobecnym - mówi dr Joel Block, pochodzący z Long Island psycholog, autor książki "Secrets of Better Sex". - Seks to konwersacja, a ona nie chce myśleć, że Ty akurat najchętniej pobawiłbyś się teraz swoim nowym wypasionym telefonem komórkowym".

Kobieta sprawdza uczestnictwo w akcie seksualnym na wiele różnych sposobów, a najmocniejszy sygnał, który jesteś w stanie jej wysłać, pochodzi z Twoich ust. Ponad 90% kobiet uczestniczących w naszej ankiecie powiedziało, że podnieca je, kiedy mężczyzna w czasie stosunku wydaje pierwotne dźwięki. Jeśli możesz, staraj się używać jednak słów, a nie okrzyków wydawanych przez Tarzana.

"Proponuję proste sformułowania, takie jak: 'Jeszcze, jeszcze', 'Tak mi dobrze' czy 'Uwielbiam, jak to robisz'" - mówi dr Logan Levkoff z Nowego Jorku, seksuolog i autor książki "Third Base Ain't What It Used to Be". Poza dodaniem jej pewności siebie, uwodzenie słowami zintensyfikuje Wasze doznania seksualne.

Niewerbalna komunikacja jest także istotna. Kontakt wzrokowy, przygryzanie warg i inne rodzaje fizycznej lub werbalnej komunikacji pokazują jej, że podnieca Cię właśnie ona, a nie jakaś lalka, której wyobrażenie hodujesz w swojej głowie. Jeżeli głęboki kontakt wzrokowy nie jest Twoją mocną stroną, wtul głowę między jej szyję i ramię, a potem wódź koniuszkiem języka od jej obojczyka aż do ucha i jednocześnie szepcz jej, dlaczego doprowadza się do szaleństwa.

Zasada 2

Gra wstępna może być również daniem głównym

"Gra wstępna jest fatalnym określeniem, ponieważ sugeruje, że prowadzi do czegoś ważniejszego - mówi dr Beverly Whipple, doradca seksualny i współautorka książki "The G Spot and Other Discoveries About Human Sexuality". - Oboje będziecie mieli więcej przyjemności, jeżeli potraktujecie ją jak seksualną grę, w której nawzajem się odkrywacie i dajecie sobie przyjemność, a nie tylko pędzicie do końca".

Badane przez nas kobiety zgadzają się: dwie na pięć powiedziały, że ich ostatni orgazm przydarzył się podczas gry wstępnej, a nie w czasie stosunku. Co więcej, poproszone o to, by oceniły umiejętności seksualne swoich partnerów, najczęściej narzekały na brak kreatywności i ograniczone umiejętności manualne, właśnie w tej kolejności. No i jak, Panowie, zabolało?

Twój ruch? Powiedz jej, że masz ochotę na seks bez penetracji. Zerwanie z wyświechtanym schematem - gra wstępna, stosunek, przytulanie - pomoże rozkwitnąć Twojej kreatywności. Bonus: seksualna nowość przywróci wrażenia z początku Waszego związku, znowu pojawią się hormony pożądania, uważa psychiatra Daniel Amen, autor książki "Sex on the Brain: 12 Lessons to Enhance Your Love Life".

Tagi: seks |orgazm |gra wstępna |punkt G

Oceń artykuł:

3,30

Skomentuj (6)

Darek45322, 19 sierpnia 2016, 19:25

Tutaj jest cos mocniejszego niż punkt G :) Moja dziewczyna wyginała się we wszystkie strony gdy zastosowałem ten sposób :)
orgazmkobiety.wordpress.com

Karol90, 30 maja 2009, 12:40

CYTAT(brylant @ May 29 2009, 20:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
No wiesz Karol ja też mam czym oddychac ale podejrzewam,że ona by się tak nie podniecała na widok mojej klatki piersiowej jak ja na jej.... wink.gif
ej,Karol a powiedz-jak Ci się podobał finał Ligi Mistrzów i jej triumfator?? ;P

Brylant chyba powinieneś się cieszyć z nie masz takiej klatki piersiowej jak ona laugh.gif
A co do finału ligi mistrzów wolałbym, żeby Real Madryt zdobył to trofeum po raz 10 ale oni ciągle odpadają w 1/8 angry.gif MU miał pomysł na Barce tylko przez 10 minut, a jak na taki poziom rozgrywek MU powinien się podnieść po stracie gola i atakować a nie czekać tylko na okazję do kontry dry.gif Fajnie, że Barcelona wygrała bo grała ładniej, dynamiczniej i skuteczniej nie tylko w finale LM ale i przez cały sezon. laugh.gif
PS: Dobrze, że CR się chociaż nie popłakał biggrin.gif

yarzyna, 30 maja 2009, 12:10

Przyjemność to nie to samo, co satysfakcja...
i wszystko jasne...

brylant, 29 maja 2009, 18:23

No wiesz Karol ja też mam czym oddychac ale podejrzewam,że ona by się tak nie podniecała na widok mojej klatki piersiowej jak ja na jej.... wink.gif
ej,Karol a powiedz-jak Ci się podobał finał Ligi Mistrzów i jej triumfator?? ;P

Karol90, 29 maja 2009, 18:08

CYTAT(brylant @ May 29 2009, 19:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
No przede wszystkim w pierwszych słowach należało by przy tej okazji wspomnieć o zdjęciu tej pani,nie wiem jak Wy ale pewien element jej ciała jest wyeksponowany tak,że zapiera mi dech w piersiach.

Na pewno ma czym oddychać biggrin.gif
przejdź do forum

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij