Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
1OCEŃ
3.6

Rozpakuj jej życiowy nadbagaż

Kobieta wkracza w Twoje życie z całym bagażem swoich drobiazgów, ale też dobrych i złych doświadczeń, kompleksów i nawyków. Najgorsze z nich są te, których nie widać gołym okiem. Jak udźwignąć ten nadbagaż i zrobić z niej niegrzeczną dziewczynkę?
Nie wszystko zmieściło mi się do walizki, ale nie martw się - resztę przywiezie niedługo moja mamusia. (fot. Antoine Verglas)
Torba, którą pakujesz na weekendowy wyjazd, jest nieduża. Tylko para zapasowych bokserek, koszulka na zmianę, szczotka do zębów i dezodorant. Wystarczy, nie? Gdybyś czegoś jeszcze potrzebował, możesz przecież zawsze dokupić na miejscu.

A bagaż Twojej partnerki? Kilka kompletów ubrań na rozmaite okazje, od sportowego po strój wieczorowy, bo przecież nigdy nie wiadomo, prawda? Zestaw kosmetyków - do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci oraz włosów. Suszarka do włosów. Prostownica. Ulubiony jasiek.

Dokładnie tak samo wygląda wasze wchodzenie w nowy związek. Ty wnosisz parę swoich drobiazgów, nawyków itp. A kobieta wlecze za sobą bagaż złożony ze swoich kompleksów, dobrych i złych doświadczeń z byłymi facetami, wychowania w rodzinie.

Problem polega na tym, że ten niewidzialny bagaż, którego Ty przecież nie potrafisz dostrzec, może fatalnie wpływać na wasz związek. Rozpakuj ów bagaż i zobacz, jak sobie z tym poradzić.

Problem: ona nie może osiągnąć orgazmu

Co jest w tej walizce?

• Jej były facet. "Zaufanie do partnera jest dla kobiety sprawą podstawową - mówi dr Ava Cadell, terapeutka seksuolog, autorka poradników dla par. - Jeżeli jej poprzedni chłopak ją zdradzał lub w inny sposób oszukiwał, ten uraz może przenieść się i na relacje z Tobą. Kobieta nie może osiągnąć orgazmu z mężczyzną, którego nie obdarza zaufaniem".

• Wcześniejsze doświadczenia. Niektóre kobiety mogą osiągnąć orgazm tylko dzięki specyficznemu sposobowi stymulacji, a wstydzą się powiedzieć, w jaki sposób dokonały tego odkrycia. Może dzięki swojemu eks albo podczas masturbacji. Boją się, że zabrzmi to dla Ciebie zbyt dziwacznie. Często sposób, w jaki osiągnęła pierwszy orgazm, staje się na wiele lat jedyną drogą do rozkoszy.

Rozpakuj ją:

• Przestań o tym mówić. Pytając ją wciąż "Doszłaś?" albo "Jak Ci było?" wpędzasz ją w coraz większy stres. To tak, jakbyś namawiał ją do uprawiania seksu na oczach milionów telewidzów. Zbyt wielka presja. Powiedz jej po prostu, jak Ci jest z nią wspaniale, jaka jest cudowna.

"Twój entuzjazm może zdziałać więcej niż najwymyślniejsze techniki - mówi dr Cadell. - Dla niej najważniejsza jest atmosfera zaufania i Twoja bezwarunkowa akceptacja. To pozwoli jej się rozluźnić, oswoić z Twoim i swoim ciałem. Powoli. Nie przyspieszaj niczego".

• Zrób to oralnie. To niezawodny sposób na doprowadzenie jej do orgazmu. Ale pamiętaj, żeby nie traktować sprawy zadaniowo - musi mieć orgazm i już, choćbyś miał spędzić całą noc między jej nogami. To też ona może odczuwać jako presję uniemożliwiającą osiągnięcie rozkoszy.

Po prostu skup się na pieszczotach, bardzo powoli dochodząc do okolic jej łona. Nawet gdy już jesteś blisko, drażnij się z nią, zataczając powolne okręgi dookoła celu. Wkrótce sama zacznie Cię prosić o przyspieszenie tempa.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Kobieta wkracza w Twoje życie z całym bagażem swoich drobiazgów, ale także doświadczeń, kompleksów i nawyków. Najgorsze z nich są te, których nie widać gołym okiem. Jak udźwignąć ten nadbagaż i zrobić z niej niegrzeczną dziewczynkę?
    Mens Health, 2011-03-24 14:58:20
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij