Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ
3.7

Podryw online

Internetowy podryw bywa bardzo skuteczny. Ze statystyk wynika, że aż 26% znajomości online kończy się w łóżku, ale zanim to nastąpi, musisz wiedzieć, jak zacząć. Oto 3 podstawowe rzeczy, które koniecznie musisz zrobić, aby odnieść sukces.
2008-12-03
fot. © Fat 2008/shutterstock.com

Badania mówią, że ubywa nam znajomych w realu, coraz więcej mamy ich w sieci. Czyli z każdym rokiem więcej par poznaje się przez internet. Jak zacząć znajomość?  

 1.


Przedstaw się

Kobiety najbardziej obawiają się sieciowych świrów. Nie chwal się więc, nie wydziwiaj, nie sil na oryginalność. Jeśli zaczniesz wymyślać, że swoim przyrodzeniem jesteś w stanie zawstydzić każdego gwiazdora filmów porno, kolekcjonujesz antyki z czasów Bolesława Chrobrego i zajmujesz się przemytem bananów z Hamburga do Szczecina, miej pewność, że ona bez zbędnej zwłoki kliknie na przycisk "Zablokuj" w swoim komunikatorze. Na początek podaj najzwyklejsze, konkretne informacje o sobie. Nie próbuj kłamać albo koloryzować - w dobie Facebooka i Google'a łatwo zweryfikować, czy to, co piszesz, jest prawdą czy zwykłymi bajkami.

 2.


Nie poganiaj

Zanim zaproponujesz spotkanie, powinniście się najpierw poznać. W przeciwnym wypadku wasza randka może okazać się katastrofą. Musicie mieć o czym rozmawiać. Wymień z nią 10 maili, przeprowadź kilka rozmów na komunikatorze czy Facebooku, wyślij parę smsów. Zadawaj pytania, aby z jednej strony przekonać ją, że jesteś nią poważnie zainteresowany, a z drugiej strony zgromadzić dostatecznie dużo informacji o niej, aby podczas przyszłego spotkania w realu nie zabrakło wam tematów do rozmowy. Dowiedz się, co lubi, a czego nie znosi, czym się zajmuje, gdzie bywa po pracy, jakie ma hobby itd.

 3.


Reaguj

Każda kolejna Twoja wiadomość powinna nawiązywać do poprzedniej od niej. To dla niej dowód, że nie korespondujesz jednocześnie z 50 kobietami, tylko skupiasz się tylko na niej. Kobiety bardzo cenią facetów, którzy ich uważnie słuchają (albo uważnie czytają, co piszą) - to dla nich kolejny dowód na to, że jesteś zainteresowany nią jako osobą, a nie tylko jej ciałem. Im bardziej skoncentrowany będziesz podczas waszych pierwszych rozmów, tym bardziej będziesz przekonana, że jest dla Ciebie ważna i tym większe prawdopodobieństwo, że obdarzy Cię zaufaniem na tyle dużym, aby zgodzić się na spotkanie.

MH 04/2008

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  ja wcale nie uważam, żeby w Polsce to było mało popularne. no może nie jest to aż tak rozpropagowane, jak na zachodzie, ale niemniej jednak my takze mamy sporo portali randkowych w tym jednego dominata, na którym konto ma ponad 4,5 mln Polaków, to calkiem sporo, bo przecież trzeba wyłączyć z tego osoby poniżej i powyżej pewnej ggranicy wiekowej. wiec jakby zebrać wszystko w całość, to wcale tak źle nie wypadamy na tle zachodu, choć na pewno jeszcze nieco nam brakuje
  ~mjetas, 2012-05-07 09:00:43
 • avatar
  zgłoś
  W Polsce to jeszcze mało popularne chyba. Na zachodzie sporo małżeństw poznaje się prze internet. Tak na pewno łatwiej, choć nie jest to sposób pełnowartościowy i na pewno łatwo się rozczarować
  ~BanginMan, 2012-03-17 00:36:02
 • avatar
  zgłoś
  Link został usunięty, gdyż narusza zapisy pkt. 7 Zasad forum MH.
  ~MH Admin, 2012-03-16 14:03:25
 • avatar
  zgłoś
  Ej czemu usunęli mi linka, przeciez nie ejstem żadnym spamerem, chciałem się tylko podzielic wrażeniami!!!! A po to chyba właśnie jest forum no nie???
  ~roland, 2012-03-16 13:37:42
 • avatar
  zgłoś
  To ja jestem jakiś inny. Mi łatwiej wyrwać dziewczynę w klubie, niż przez internet.Portale społecznościowe są pełne fotek idealnie podrasowanych dziewczyn i idealnie zbudowanych, wyplejasowanych kolesi. Jak widzę, że mam między tymi wszystkimi ludźmi wysyłać wiadomość do jakieś dziewczyny (która notabene dostaje pewnie kilkanaście wiadomości dziennie), to w cale nie mam ochoty się w to bawić.Jest w moim mieście parę klubów, gdzie zawsze można kogoś poznać. Bo w końcu w tych wielkich klubach dla "jazdowiczów" nie ma takiej opcji...tam wszyscy nawalenie tańczą jak w transie .Ale jakoś w tych mniejszych klubach zawsze sama jakoś dziwnym trafem się dziewczyna przede mną znajdzie, na tyle blisko i z uśmiechem, że nie pozostawia wątpliwości po co jest w tym miejscu .Fakt, sam też bym nie podszedł do dziewczyny siedzącej z koleżankami, ale można też w końcu poznać tę samą osobę w kolejce do baru
  ~Merkury, 2012-03-14 17:27:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij