Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Orgazm w liczbach: jak szczytują Polacy

Durex ostatnio przebadał, jak wygląda seks Polaków. Na tle Europy nie wypadamy źle. 

Orgazm Aż jedna na cztery przepytane kobiety przyznała się do udawania orgazmów. Głupie, głupie i jeszcze raz głupie.
Kiedyś była to ulubiona aktywność ludzkości. Obecnie ma silną konkurencję w postaci innych rozrywek, a w dodatku w zamożniejszych krajach spada średni poziom testosteronu. Krótko mówiąc, z roku na rok zmniejsza się na świecie liczba osób uprawiających seks. A w Polsce?

Z najnowszego badania Durex wynika, że aż 74% Polaków jest zadowolonych z życia seksualnego. Większość uprawia go 2-3 razy w tygodniu, co jest znakomitym wynikiem – możemy być z siebie dumni.

Częstotliwość: 21% 

Tyle Polaków w wieku 18-55 lat uprawia seks raz w tygodniu. 14% proc. badanych mówi, że uprawia seks co najmniej 5 razy w tygodniu.

Orgazm: 23% 

Tylko taki procent kobiet ma orgazm za każdym razem. I teraz uwaga: tylko 59% facetów twierdzi, że doświadcza orgazmu podczas każdego stosunku.

Satysfakcja: 70%

Taki procent kobiet uważa, że ich orgazmy, jak już są, to są dokładnie takie jak powinny być. Tego samego zdania jest 76% facetów (dlaczego nie 100%?).

Urozmaicenia: 80% 

Taki procent rodaków zna pojęcie „urozmaicenia w seksie” i wprowadza je w czyn, choćby to były nowe pieszczoty i pozycje (48%). 20% lubi gadżety.

A może spróbujesz nowych pozycji? Oto zestaw ciekawych i jednocześnie nowatorskich pozycji seksualnych.

Udawanie: 25% 

Tyle kobiet przyznaje, że udawało kiedyś orgazm. 23% robi to prawie za każdym razem. Kłamczuszki! Ale, co ciekawsze, 13% facetów przyznaje, że też kiedyś zdarzyło im się symulować. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Mężczyźni, szczególnie po 40, uważają, że jeśli mają jakieś problemy z erekcją to nic. Kurcze, panowie wybierzcie się do seksuologa, jeśli coś takiego się dzieje. Pewnie da Wam jakieś leki lub powie, żebyście zmienili dietę czy coś. Nie ma co tego odkładać, bo po 50 będzie zupełna lipa...
  ~Marek Witek, 2017-06-08 13:25:18
 • avatar
  zgłoś
  Szkoda że w artykule nie zawarto danych o problemach z erekcją, które są baaaardzo częste nawet u młodych facetów i wywołane przez stres, używki i nieregularny tryb życia.
  ~darioman, 2017-05-29 22:48:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij