O czym ona myśli podczas seksu?

Poleć ten artykuł:

Oznacza to, że co piąta nie ma nic przeciwko bardziej dosadnym wzorcom, że w poszukiwaniu własnej tożsamości seksualnej zdolne są do przekraczania pewnych granic i w końcu, że potrafią czerpać przyjemność Kamil Durczok? Tomasz Lis? Brad Pitt? Niech będzie. Tylko, proszę, nie mówcie nic mężowi... z seksu i bawić się nim.

Jak to wygrać? Przede wszystkim ucieszyć się, że wasze życie erotyczne jest w ciągłym rozkwicie. Dokonaj rozpoznania, co ją najbardziej kręci i przerób z nią kilka pikantnych scenariuszy. Wypożycz parę ostrych filmów (na początek nie za bardzo ostrych, bo niektóre przyprawiają o gęsią skórkę), zainwestuj w jakieś gadżety i przyzwyczaj się do myśli, że wasz seks już nigdy nie będzie taki sam. Ale nad łóżkiem w sypialni przybijcie sobie opinię Grahama Mastertona: "Fantazje są tylko fantazjami i niczym więcej. Przeważnie są najbardziej ekscytujące, jeśli pozostają tym, czym są: fantazjami".

Ona myśli o nadwadze

Jeżeli nie rozbiera się przy Tobie, gasi światło przy seksie i akceptuje wyłącznie pozycję misjonarską, to prawdopodobnie nie jest zadowolona ze swego ciała i czuje się niepewnie.

Dlaczego tak jest? Może faktycznie ostatnio nieco przytyła, ale i tak wszyscy psychologowie są zgodni, ze wszechpotężny terror lansowanych wzorców zgrabnej sylwetki jest zabójczy dla kobiecej psychiki. Promieniowanie lalki Barbie jest równie silne, jak czarnobylski reaktor. "Kobiety obawiają się, że swoim wyglądem rozczarują partnera, nie zwracając uwagi bądź rozgrzeszając jego niedoskonałości" - mówi psycholog Beata Dżugaj. Kilka kilogramów więcej może stać się dla kobiety skuteczną przeszkodą w osiąganiu orgazmu i czerpaniu satysfakcji z seksu.

Jak to wygrać? Pewność siebie to potężny afrodyzjak. Im wyższa samoocena Twojej partnerki, tym większa szansa, że zyskasz w niej odważną towarzyszkę łóżkowych przygód. Możesz być nawet największym fanem jej ciała, ale Twoje chętne pieszczoty nie wystarczą, aby rozwiać jej niepokoje. Tu trzeba słów - zostań mistrzem komplementów! A co do gaszenia światła, to wypracujcie kompromis: nie całkiem ciemno i nie całkiem jasno. Najlepiej nastrojowo.

Ona myśli o pracy

Napięcie, zablokowanie, ba, niechęć do seksu z Tobą nie musi świadczyć o tym, że na horyzoncie pojawił się inny mężczyzna, choć nie odradzamy pewnej czujności. Wygląda jednak na to, że przeżywacie bliskie spotkanie pierwszego stopnia z powszechnie znanymi Mordercami Libido - stresem i przepracowaniem.

Dlaczego tak jest? Badania wskazują, że na pięć osób aż dwiemyślą o pracy w trakcie seksu. Fakt, że bywa też odwrotnie (w pracy wszyscy myślą czasem o seksie) nie ma wpływu na tę smutną statystykę. Nici z upojnej nocy, jeśli Twoja partnerka ma w głowie jutrzejszą prezentację lub wraca padnięta po dziesięciu godzinach pracy, na które złożyły się m.in. trzy narady z szefem i parę kłótni.

"W tej sytuacji mizeria seksu to tak naprawdę lament całego organizmu, prośba o nieco życzliwości (lub wręcz litości) i cenny sygnał: zdejmijcie nogę z gazu" - twierdzi dr Dariusz Kiełkiewicz, seksuolog. Wystarczy pomyśleć, że podczas wakacji, odprężeni i wypoczęci, mamy nieporównanie większą ochotę na erotyczne figle.

Jak to wygrać? Strategia jest prosta - Twoja partnerka musi czuć Twoje wsparcie. Jeżeli okażesz się wrażliwy na jej problemy i stresy, zwiększysz szansę na to, że nie odrzuci Twoich zalotów. Ty za to odrzuć marzenia o forsownym seksie, szukajcie raczej spełnienia w relaksującej grze wstępnej: masażu z użyciem rozluźniających olejków, wspólnej gorącej kąpieli i miłości oralnej.

Ona myśli o innym

Bez przerwy słyszysz opowieści o kolegach z pracy, nowych, interesujących znajomościach (oczywiście męskich) i nieco Cię zaskakuje jej erotyczny entuzjazm. Wniosek? Możliwe, że myśli nie tylko o Tobie. Jeżeli natomiast podczas orgazmu usłyszysz nie swoje imię, to powinieneś być tego pewny.

Tagi: seks |fantazje seksualne |kobiece fantazje |stres |praca |co podnieca kobiety |lesbijka

Oceń artykuł:

4,40

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z