O czym ona myśli podczas seksu?

Poleć ten artykuł:

Dlaczego tak jest? Wprawdzie mężczyźni są przez naturę bardziej zorientowani na bodźce wzrokowe, ale nie oznacza to w żadnym razie, że kobietom są one obojętne."Ponad 20% kobiet doświadczyło różnych form aktywności seksualnej w trakcie oglądania czasopism lub filmów pornograficznych" - twierdzi dr Zbigniew Izdebski, seksuolog, kierownik Pracowni Edukacji Seksualnej.

Oznacza to, że co piąta nie ma nic przeciwko bardziej dosadnym wzorcom, że w poszukiwaniu własnej tożsamości seksualnej zdolne są do przekraczania pewnych granic i w końcu, że potrafią czerpać z tego przyjemność.

Jak to wygrać? Przede wszystkim ucieszyć się, że wasze życie erotyczne jest w ciągłym rozkwicie. Dokonaj rozpoznania, co ją najbardziej kręci i przerób z nią kilka pikantnych scenariuszy. Wypożycz parę ostrych filmów (na początek nie za bardzo ostrych, bo niektóre przyprawiają o gęsią skórkę), zainwestuj w jakieś gadżety i przyzwyczaj się do myśli, że wasz seks już nigdy nie będzie taki sam.

Ale nad łóżkiem w sypialni przybijcie sobie opinię Grahama Mastertona: "Fantazje są tylko fantazjami i niczym więcej. Przeważnie są najbardziej ekscytujące, jeśli pozostają tym, czym są: fantazjami".

Ona myśli o nadwadze

Jeżeli nie rozbiera się przy Tobie, gasi światło przy seksie i akceptuje wyłącznie pozycję misjonarską, to prawdopodobnie nie jest zadowolona ze swego ciała i czuje się niepewnie.

Dlaczego tak jest? Może faktycznie ostatnio nieco przytyła, ale i tak wszyscy psychologowie są zgodni, ze wszechpotężny terror lansowanych wzorców zgrabnej sylwetki jest zabójczy dla kobiecej psychiki. Promieniowanie lalki Barbie jest równie silne, jak czarnobylski reaktor.

"Kobiety obawiają się, że swoim wyglądem rozczarują partnera, nie zwracając uwagi bądź rozgrzeszając jego niedoskonałości" - mówi psycholog Beata Dżugaj. Kilka kilogramów więcej może stać się dla kobiety skuteczną przeszkodą w osiąganiu orgazmu i czerpaniu satysfakcji z seksu.

Tagi: fantazje seksualne |co lubią kobiety

Oceń artykuł:

3,80

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij