Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ
2106

1


OCEŃ
4.0

Jak uratować związek - rady od kobiet

Zostawiła Cię na lodzie? Powiedziała: "Nie, to nie Twoja wina". Powiedziała: "Potrzebuję trochę czasu". O co jej, do cholery, chodzi? 5 tysięcy kobiet zdradziło MH powody, dla których zostawiają facetów - poznaj je oraz sposoby na uratowanie waszego związku.

Jacek Szumski 2009-06-12
Mam mało używanego faceta. Jeśli żadna go nie zechce, wyrzucam. (fot. Daryll Estrine)

Najbardziej boli niezrozumiałe odrzucenie. Co prawda większość kobiet usiłuje złagodzić nam ból rozstania tekstami typu: "Wiesz, jesteś naprawdę fantastycznym facetem, tylko ja potrzebuję trochę czasu, może zróbmy sobie małą przerwę". Niektóre w swojej hipokryzji posuwają się jeszcze dalej, mówiąc "Nie zasługuję na ciebie", czy podobne bzdury, ale w najmniejszym stopniu nie zmienia to faktu, że właśnie zostaliśmy porzuceni.

Cokolwiek powie i tak będzie to brzmiało w męskich uszach, jak: "Spadaj, jesteś beznadziejny, mam kogoś nowego, znacznie lepszego od ciebie, palancie!" I zostajesz tak, osłupiały, na lodzie, nie mając pojęcia o co chodzi. "Dlaczego? Przecież nie było w końcu tak źle" - myślisz, ale mylisz się. Ona miała powód.

Zastanawiasz się jaki? Jeden z tych, które widzisz w poniższej tabeli. Men's Health spytał 5000 kobiet, co może być wystarczającym powodem do rozstania. Oto najczęstsze odpowiedzi:

 

26 procent
zbyt wiele kłótni i nieporozumień
18 procent
nie było chemii między nami
14 procent
poznałam kogoś innego
11 procent
zdradził mnie
9 procent
nie nadawał się na męża
8 procent
nie chciałam się angażować
3 procent
beznadziejny seks

 

Najdziwniejsze jest to, że ocena tego samego związku przez mężczyznę i kobietę może być diametralnie inna. Faceci na ogół oceniają je znacznie łagodniej i mają większą tolerancję dla pewnych, powiedzmy, problemów, których według kobiet tolerować nie można.

Nieustanne kłótnie i awantury, wiadomo, mogą wykończyć każdego, niezależnie od płci. Ale dla niej ważne są też te nieporozumienia, których Ty możesz nie dostrzegać. Nie mówi Ci o tym, milczy obrażona, a pewnego pięknego dnia - łups! i lądujesz w dziale "Jej eks".

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Zostawiła Cię na lodzie? Powiedziała: "Nie, to nie Twoja wina". Powiedziała: "Potrzebuję trochę czasu". O co jej, do cholery, chodzi? 5 tysięcy kobiet zdradziło MH powody, dla których zostawiają facetów - poznaj je oraz sposoby na uratowanie waszego związku.http://www.menshealth.pl/seks/Nie-daj-sie-porzucic-3524.html
    Mens Health, 2009-06-12 16:15:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij