Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ
4.0

Jak uratować związek - rady od kobiet

Zostawiła Cię na lodzie? Powiedziała: "Nie, to nie Twoja wina". Powiedziała: "Potrzebuję trochę czasu". O co jej, do cholery, chodzi? 5 tysięcy kobiet zdradziło MH powody, dla których zostawiają facetów - poznaj je oraz sposoby na uratowanie waszego związku.

Mam mało używanego faceta. Jeśli żadna go nie zechce, wyrzucam. (fot. Daryll Estrine)

Najbardziej boli niezrozumiałe odrzucenie. Co prawda większość kobiet usiłuje złagodzić nam ból rozstania tekstami typu: "Wiesz, jesteś naprawdę fantastycznym facetem, tylko ja potrzebuję trochę czasu, może zróbmy sobie małą przerwę". Niektóre w swojej hipokryzji posuwają się jeszcze dalej, mówiąc "Nie zasługuję na ciebie", czy podobne bzdury, ale w najmniejszym stopniu nie zmienia to faktu, że właśnie zostaliśmy porzuceni.

Cokolwiek powie i tak będzie to brzmiało w męskich uszach, jak: "Spadaj, jesteś beznadziejny, mam kogoś nowego, znacznie lepszego od ciebie, palancie!" I zostajesz tak, osłupiały, na lodzie, nie mając pojęcia o co chodzi. "Dlaczego? Przecież nie było w końcu tak źle" - myślisz, ale mylisz się. Ona miała powód.

Zastanawiasz się jaki? Jeden z tych, które widzisz w poniższej tabeli. Men's Health spytał 5000 kobiet, co może być wystarczającym powodem do rozstania. Oto najczęstsze odpowiedzi:

 

26 procent
zbyt wiele kłótni i nieporozumień
18 procent
nie było chemii między nami
14 procent
poznałam kogoś innego
11 procent
zdradził mnie
9 procent
nie nadawał się na męża
8 procent
nie chciałam się angażować
3 procent
beznadziejny seks

 

Najdziwniejsze jest to, że ocena tego samego związku przez mężczyznę i kobietę może być diametralnie inna. Faceci na ogół oceniają je znacznie łagodniej i mają większą tolerancję dla pewnych, powiedzmy, problemów, których według kobiet tolerować nie można.

Nieustanne kłótnie i awantury, wiadomo, mogą wykończyć każdego, niezależnie od płci. Ale dla niej ważne są też te nieporozumienia, których Ty możesz nie dostrzegać. Nie mówi Ci o tym, milczy obrażona, a pewnego pięknego dnia - łups! i lądujesz w dziale "Jej eks".

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Zostawiła Cię na lodzie? Powiedziała: "Nie, to nie Twoja wina". Powiedziała: "Potrzebuję trochę czasu". O co jej, do cholery, chodzi? 5 tysięcy kobiet zdradziło MH powody, dla których zostawiają facetów - poznaj je oraz sposoby na uratowanie waszego związku.http://www.menshealth.pl/seks/Nie-daj-sie-porzucic-3524.html
    Mens Health, 2009-06-12 16:15:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij