Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
2593OCEŃ
4.6

Jak poznać po kobiecie czy czas na związek?

Zanim zdecydujesz się na stały związek, przyjrzyj się uważnie jej zaletom i wadom. Tak, tak, wady ma każda kobieta, nawet ta, która wydaje się być aniołem. Rzecz w tym, żeby były to wady do zaakceptowania. Podpowiadamy, jak sprawdzić, czy płyniecie na tej samej fali.

fot. Yuri Arcurs 2009/shutterstock.com

Poszukiwanie właściwej kobiety to strasznie wyczerpujące zajęcie. Ileż to razy człowiek fatalnie lokuje uczucia tylko dlatego, że atrakcyjność kobiety nieco zakłóca męską zdolność posługiwania się zdrowym rozsądkiem. Nic na to nie można poradzić i nawet chyba nie warto, bo przecież jest to stan bardzo przyjemny.

Natomiast kiedy emocje już nieco opadną i człowiek zaczyna się zastanawiać nad przyszłością związku, warto mieć pod ręką jakieś narzędzie testujące, które pozwoli ocenić Wasze szanse. Oto nasza dziesięciopunktowa skala, dzięki której sprawdzisz, czy możesz już zaniechać dalszych poszukiwań, czy też dalej masz rozglądać się za partnerką.

Jasna sprawa, nikt nie jest doskonały i głupio byłoby tracić czas na pogoń za nieistniejącym ideałem, skoro możesz być szczęśliwy z dziewczyną, która jest tuż obok. Dlatego uważamy, że niespełnienie trzech z dziesięciu kryteriów jest jeszcze dopuszczalne. Porażka w czterech dziedzinach niesie ze sobą pewne ryzyko. Natomiast pięć albo więcej porażek oznacza, że to raczej nie jest to. Ołówek do ręki i zaczynamy.

1. Czy stanowisz centrum jej wszechświata?

To bardzo miło być obiektem uwielbienia, a już szczególnie w sytuacji, kiedy zostałeś bezlitośnie porzucony przez poprzednią partnerkę. Pamiętaj jednak, że szybko taki stan Ci się znudzi, zwłaszcza że nadzwyczaj często wiąże się on z koniecznością odbierania kilkunastu telefonów dziennie następującej treści: "Nie, nic się nie stało. Tylko chciałam usłyszeć Twój głos. Powiedz mi coś miłego", "Kocham Cię, koteczku, a Ty kochasz swojego misia?". Ciężko jest odpowiadać na takie telefony podczas np. spotkania służbowego. Jeśli zastanawiasz się, czym też zajmowała się na co dzień, zanim Cię poznała, to sytuacja może zrobić się trudna.

Macie duże szanse, jeżeli: ona ma przynajmniej jedną pasję, która nie jest bezpośrednio związana z Tobą. To oznacza, że potrafi się dobrze bawić nawet jeśli przez dłuższy czas nie ma Cię przy jej boku. Jeżeli jeszcze ma czas dla swoich przyjaciółek, to super. Nie będzie Ci suszyła głowy o wypady w męskim gronie do pubu w co drugi piątek.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  wh0cd204377 hydrochlorothiazide doxycycline hyclate 100 mg capsules advair sildenafil citrate 100mg buy lasix inderal la generic flagyl pill
  ~CaseyKaf, 2017-01-20 20:29:24
 • avatar
  zgłoś
  Zanim zdecydujesz się na stały związek, przyjrzyj się uważnie jej zaletom i wadom. Tak, tak, wady ma każda kobieta, nawet ta, która wydaje się być aniołem. Rzecz w tym, żeby były to wady do zaakceptowania. Podpowiadamy, jak to sprawdzić.http://www.menshealth.pl/seks/Na-tej-samej-fali-3697.html
  Mens Health, 2009-11-10 14:14:22
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij