Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ
4.4

Mistrz rozgrywki

W łóżku jak w kartach - wygrywa ten, kto popełni najmniej błędów. Oto 13 tych, które najczęściej popełniają faceci, i tyleż prostych sposobów, by ich uniknąć. Przeczytaj, zapamiętaj i przenieś waszą sypialnianą rozgrywkę na mistrzowski poziom.

Marek Szecht 2008-12-21
fot. © hightowernrw 2008/shutterstock.com

Wklepanie do wyszukiwarki Google'a hasła "błędy facetów w łóżku" skutkuje pojawieniem się 187 000 wyników pochodzących z kobiecych portali, forów dyskusyjnych, artykułów i blogów. Tak, panowie, nasze partnerki mają wiele krytycznych uwag do tego, jak traktujemy je w łóżku. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, który pozwoli Ci w szybki i bezbolesny sposób wznieść swoje umiejętności na najwyższy poziom, byś - niczym mistrzowie karcianych rozgrywek - raz za razem zgarniał w sypialni całą pulę. Siadasz do gry?

 1.


Rozbieranie jest seksy

Może to wpływ programów z Davidem Copperfieldem, ale nasza chęć do jednoczesnego rozpinania stanika i zdejmowania jej spodni, bez przerywania gry wstępnej i oczywiście zdejmowania własnych spodni, ma w sobie coś z magicznych sztuczek i budzi powszechne kobiece zdziwienie.

Co więcej, gdy już udaje się nam wyskoczyć z ubrania i zedrzeć z niej resztkę, która nie dała się normalnie zdjąć, okazuje się, że stoimy przed nią nadzy, z erekcją jak Pałac Kultury, ale za to w skarpetkach. Trzeba naprawdę bardzo kochać, żeby wytrzymać taki widok.

Twój ruch: Zamiast się szarpać, zróbcie z rozbierania seans: patrzcie na siebie i powoli zdejmujcie sztuka po sztuce. Możesz wyciągnąć do niej pomocną dłoń, ale ona sama zrobi to seksowniej. 

 2.


Powiedz to głośno

Podgryzamy im płatki uszu, sapiemy, dyszymy, szepcemy, wkładamy język, a wszystko przez to, że wbito nam kiedyś do głowy podział na mężczyzn wzrokowców i wrażliwe słuchowo kobiety. Nie znaczy to, że nie ma w tym ziarna prawdy, ale statystycznie ponad 15% kobiet przyznaje się do oglądania z podnieceniem ostrej pornografii, więc podział nie jest taki jednoznaczny. Jednoznaczna natomiast jest kobieca opinia, że jeżeli już pieścić uszy, to delikatnie, i jeżeli już do nich mówić podczas seksu, to z sensem.

Twój ruch: Nie wszystkie kobiety przepadają za łóżkowym świntuszeniem, ale wszystkie chętnie posłuchają komplementów na temat swojego ciała i urody. Nie musisz szeptać, ponieważ odkryto pozytywny związek między hałasem a seksem. Niewielka część ucha jest stymulowana przez głośniejsze dźwięki i, pobudzona, wysyła sygnał do ośrodka przyjemności w jej mózgu. Mów normalnym głosem (dla niej i tak będzie głośno ze względu na bliskość), a dotyk Twoich ust będzie dla niej bardzo przyjemnym doznaniem.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
 
 • avatar
  zgłoś
  Lepiej, Luki, przestan pytac, bo kiedys uslyszysz odpowiedz, od ktorej w piety Ci pojdzie...
  ~Czytacz, 2009-05-07 16:12:07
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(anetka26 @ May 7 2009, 15:18 PM) świetny artykuł i prawdziwy:Dprzede wszystkim nigdy nie pytajcie na koniec "jak Ci było" kobieta to piszeJa sie pytam czy bylo dobrze mojej partnerce. Pytanie jej nie denerwuje. Ale jak 26-letna letnia tak doradza to przestane.Jak widze, ze kobieta pisze "swietny i prawdziwy artykul" to zacheca mnie do dokladnego przeczytania go. Oby wiecej kobitek tu do nas wpadalo i dzielilo sie spostrzezeniami.Luki
  ~*Luki*, 2009-05-07 16:10:13
 • avatar
  zgłoś
  świetny artykuł i prawdziwy:Dprzede wszystkim nigdy nie pytajcie na koniec "jak Ci było" kobieta to pisze
  ~anetka26, 2009-05-07 15:25:29
 • avatar
  zgłoś
  no, kobieta na tym forum, to by było 'coś'
  ~Adej, 2009-04-06 21:00:53
 • avatar
  zgłoś
  Też tak sądzę, zwłaszcza w niektórych rozdziałach by się przydały aby korygować ewentualne nasze widzimisię i udzielać wskazówek .Pozdrawiam Keane.
  ~Keane, 2009-03-26 22:35:27
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij