Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

"MH Seks" już w sprzedaży!

Już dzisiaj znajdziesz w swoim kiosku numer specjalny "Men's Health Seks" - 116-stronnicowy przewodnik dla facetów stworzony wyłącznie w jednym celu: by zapewnić Ci sukces nie tylko podczas wakacyjnych podbojów.
Beata Dżugaj, Marek Girulski 2009-07-14
Wydanie specjalne "MH Seks" zdobi specjalna okładka - fotografia autorstwa Davida Venni inspirowana słynnym zdjęciem Johna Lennona i Yoko Ono, wykonanym dla magazynu "Rolling Stone" przez Annie Leibovitz.

Sezon polowań. Ten w zasadzie u normalnych osobników trwa cały rok, ale przyjęło się uważać, że właśnie lato jest najlepszą porą na miłosne i seksualne podchody. Faktycznie, podczas wakacji obie płcie tak intensyfikują swoje starania o miłe spędzenie czasu, że czasem trudno jest rozpoznać, kto jest tropiącym, a kto tropionym. I to jest najprzyjemniejsze w tej całej historii, że myśliwi z nagonką są z obu stron.

Ponieważ jednak, jak to na polowaniu, zdarzają się chybione strzały i katastrofalne pudła, przygotowaliśmy numer specjalny "MH Seks", czyli aż 116 stron instruktażu w czterech działach, które z każdego zrobią wyborowego strzelca.

Związki damsko-męskie, jak wiadomo, są materią arcydelikatną, więc na początek proponujemy dział, który pozwoli tę materię zrozumieć. Jak one nas widzą, co naprawdę chcą powiedzieć, gdy mówią co innego. I najważniejsze pytanie, nad którym rzadko się zastanawiamy: dlaczego one chodzą z nami do łóżka?

Kolejny, pod tytułem "Uwieść ją", pozwoli odczytać większość wysyłanych przez nie erotycznych sygnałów i odpowiednio reagować. Trzeci dział, "Kochać się z nią", jest sprawdzianem Waszej wiedzy o seksie i okazją, by podpatrzeć niektóre patenty i podszkolić technikę.

Czwarty - nie ukrywajmy, najtrudniejszy - próbuje podsuwać rozwiązania, jak tworzyć i podtrzymywać związek, unikając nudy i rutyny. Nie daj się zwieść banałom: temperatura waszych uczuć wcale nie musi z czasem spadać, a seks nawet po latach może być równie namiętny, jak na początku waszej znajomości.

Nie przegap! "MH Seks" w sprzedaży od 17 lipca!

Zobacz spis treści dodatku "Men's Health Seks"

Uwaga! Wydania specjalne "Men's Health" nie są objęte prenumeratą.

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  Panowie mam pytanie czy chce któryś odsprzedać swój egzemplarz "MH Seks" bo ja już go nigdzie nie mogę dostać. A może redakcja ma jeszcze jakieś egzemplarz?? Piszcie walcie na prv. Chciałbym go mieć ponieważ dopiero mam jedna gazetkę więc będą to dla mnie nowe tematy do poczytania
  ~wisen90, 2009-08-01 21:00:53
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Pejser @ Jul 22 2009, 12:09 PM) Powiedzcie gdzie można dostać nowy dodatek MH? Szukałem już chyba wszedzie poza empikiem. Tyle się go na reklamowali, a nie można go nigdzie dostać.Może nakład został już wyczerpany. W moim kiosku nadal leży na wystawie ale ja go za darmo niechce wszystko mam w MH.
  ~ToY SolideR, 2009-07-22 13:10:42
 • avatar
  zgłoś
  Powiedzcie gdzie można dostać nowy dodatek MH? Szukałem już chyba wszedzie poza empikiem. Tyle się go na reklamowali, a nie można go nigdzie dostać.
  ~Pejser, 2009-07-22 12:16:35
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(PostScript @ Jul 21 2009, 16:22 PM) Kupiłem w piątek, dziś zajrzałem...Wstydziłbym się wydać magazyn, w którym jest wszystko, co już czytaliśmy. W dodatku czytaliśmy to niedawno (i to bardzo niedawno)! Na mnie zarobili, ale jeśli nie kupiliście a myślicie o tym - darujcie się. Za 15 zeta studenci potrafią sobie nieźle wieczór urządzić. Z większym pożytkiem.Jednym z pożytków w wielu przypadkach jest coś więcej niż MH SEKS
  ~sven, 2009-07-21 17:05:33
 • avatar
  zgłoś
  Kupiłem w piątek, dziś zajrzałem...Wstydziłbym się wydać magazyn, w którym jest wszystko, co już czytaliśmy. W dodatku czytaliśmy to niedawno (i to bardzo niedawno)! Na mnie zarobili, ale jeśli nie kupiliście a myślicie o tym - darujcie się. Za 15 zeta studenci potrafią sobie nieźle wieczór urządzić. Z większym pożytkiem.
  ~PostScript, 2009-07-21 16:29:55
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij