Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Łóżkowa sztuka kamuflażu

To masz za małe, tamto za duże... Normalnym facetom nie spędza snu z powiek zbytnia troska o wygląd, ale bywa, że człowiek chciałby zamaskować to i owo. Zwłaszcza gdy ląduje w łóżku z kobietą o urodzie miss świata. Zobacz, jak to zrobić. Doraźnie i na zawsze.

fot. Digital Vision
Czy śni ci się czasem koszmar, że leżysz goły jak święty turecki, a ona z lupą i metrem krawieckim obmierza Cię centymetr po centymetrze, robiąc skrupulatnie notatki? Mamy nadzieję, że nie, bo albo musisz zmienić narzeczoną, albo zmierzasz wielkimi krokami do szaleństwa. Grozi Ci seria bolesnych zastrzyków, kuracja odwykowa od kobiecej prasy i dożywotni zakaz oglądania filmów o problemach Bridget Jones.

To prawda, my też namawiamy do dbania o zdrowie i sylwetkę, ale nie namawiamy do paranoi; przekonujemy do ćwiczeń fizycznych, bo po nich będziesz się lepiej czuł, a nie dlatego, że są modne; chcemy lepiej wyglądać dla siebie samych, a nie dla opinii otoczenia. Jeżeli w tym ostatnim robimy jakieś odstępstwa, to tylko dla płci przeciwnej, na pewno nie dla kolegów z biura.

Zobaczmy, co w intymnych sytuacjach powoduje naszą, męską niewygodę - wybraliśmy te kłopoty z Waszych maili do nas - i zastosujmy chytrą strategię kamuflażu. Do czasu wprowadzenia w życie długofalowego planu zaradczego, oczywiście. Po tym już niczego nie trzeba będzie maskować.

Przy okazji pamiętaj o jednym: marzenie o byciu Supermanem zostaw dorastającym chłopcom. Kobiety w łóżku dużo bardziej są zainteresowane Twoją czułością i zachwytem dla ich urody, niż obwodem Twojego bicepsu.

Zmniejsz tyłek

Dlaczego chcesz to zrobić: badania firmy Durex dotyczące naszych zachowań seksualnych wykazały, że dla 24% Polek zgrabny tyłek jest najważniejszym fizycznym atutem faceta. Czyli dla co czwartej!

Technika: połóż się za nią w pozycji na łyżeczkę, zmieniaj szybkość i głębokość ruchów. Swobodna ręka pozwala na pieszczoty całego ciała.

 

Jak to działa: nie widzi Twoich pośladków, ale może Cię za nie złapać. Pozycja na boku świetnie się do tego nadaje.

Szybki efekt: usuwasz problem z jej pola widzenia.

Korzyści dla kobiety: ta pozycja pozwala Ci kontrolować sytuację i powinna doprowadzić ją pierwszą do orgazmu, podczas gdy Ty zachowasz energię do dalszego działania. Masz ułatwiony dostęp do łechtaczki - wykorzystaj to.

Korzyści dla faceta: świetna pozycja wyjściowa do eksperymentów z różnymi rytmami i głębokościami miłosnych pchnięć, ponieważ nie wymaga od mężczyzny wysiłku i walki z ciężarem własnego ciała.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ciekawe czy ja mam zgrabny Zawsze słyszę że za chudy.
  Sailus, 2010-02-09 21:29:18
 • avatar
  zgłoś
  Ciekawy artykuł,ale nie wiedziałem,że az dla jednej czwartej kobiet zgrabny tyłek faceta ma znaczenie!!!
  Dyskrecja, 2010-02-09 13:50:30
 • avatar
  zgłoś
  To masz za małe, tamto za duże... Normalnym facetom nie spędza snu z powiek zbytnia troska o wygląd, ale bywa, że człowiek chciałby zamaskować to i owo. Zwłaszcza gdy ląduje w łóżku z kobietą o urodzie miss świata. Zobacz, jak to zrobić - doraźnie i na zawsze.http://www.menshealth.pl/seks/Lozkowa-sztu...flazu-3750.html
  Mens Health, 2009-12-15 19:42:15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij