Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Jak się całować? Kurs całowania

We wszystkich ankietach seksuologów wypełnianych przez kobiety pocałunek jest bardzo wysoko na listach ulubionych pieszczot. Co więcej, dla bardzo wielu, sposób w jaki mężczyzna całuje jest czytelnym sygnałem, czy będzie on dobrym kochankiem. Jak się całować?

Dlatego wspólnie z seksuologami i korzystając z rad wszsytkich kobiet, które znamy, ustaliliśmy, jak  całować kobiety, w sposób, który lubią one najbardziej. Oto kurs całowania, który da jej poczuć, że jesteś w tej dziedzinie najlepszy.

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ronaldo7 - sprawdź prywatną wiadomość ode mnie.
  ~LilPeneros, 2014-03-28 10:13:38
 • avatar
  zgłoś
  Witam. Mam problem. Na stronie podanej w linku powyżej nie może mi się załadować (domyślam się, że to film) poniżej tekstu. Czy mógłby mi ktoś wysłać osobny link do tego kursu ? Bardzo mi to jest potrzebne. Będę wdzięczny.Z góry dziękuję
  Ronaldo7, 2014-03-25 23:16:30
 • avatar
  zgłoś
  Calowanie, niby banalne i proste. A jednak... Pomyslalem sobie, ze jak kazdy umiem calowac, ale czy umiem dzieki temu pobudzic partnerke? Sprawic, zeby przezywala rozkosz? Czemu by nie sprobowac tego co tu redakcja wypisuje. I okazalo sie, ze to dziala. Moja kobieta sie mnie spytala co sie ze mna stalo, po dolaczonych zabawach(jako gra wstepna). Polecam Luki
  *Luki*, 2009-02-04 20:25:43
 • avatar
  zgłoś
  We wszystkich ankietach seksuologów wypełnianych przez kobiety pocałunek jest bardzo wysoko na listach ulubionych pieszczot. Co więcej, dla bardzo wielu odpowiadających, sposób w jaki mężczyzna całuje jest czytelnym sygnałem, czy będzie on dobrym kochankiem. Oto kurs całowania, który da jej poczuć, że będziesz najlepszy.
  Mens Health, 2008-12-21 21:23:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij