Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
  • Men's Health

  • Sex

  • Która część kobiecego ciała jest najlepszym wskaźnikiem jej libido?

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Która część kobiecego ciała jest najlepszym wskaźnikiem jej libido?

Ani powłóczysty wzrok, ani bawienie się włosami nie są dowodem na to, że ta kobieta ma ochotę na bliższą znajomość. Sprawdź o jaką część ciała chodzi.

seksowna kobieta fot. Shutterstock

Odpowiedź: biodra

Zdziwiony?

Shakira miała rację: „Hips don’t lie" (biodra nie kłamią ). Badacze z University of Leeds dowodzą, że kobiety z szerokimi biodrami (co najmniej 36 cm rozstawu między kośćmi bioder) mają statystycznie najwięcej partnerów seksualnych i ok. 75% z nich to były romanse na jedną noc. Ostrzegamy, że taka budowa jest również sygnałem, że kobieta łatwo zachodzi w ciążę.

Sprawdź: Kobieca mowa ciała: odczytaj jej pragnienia oraz Seks: sekrety jej ciała

Rada: Według eksperta mowy ciała biodra wysunięte do przodu sygnalizują postawę dominującą. To cenne ostrzeżenie dla Ciebie: ona jest zła. Jednak gdy przechyla biodro w jedną stronę, podkreślając swoją talię – manifestuje swoją kobiecość. To znak, że ona z Tobą flirtuje!   

MH 05/2016

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Ani powłóczysty wzrok, ani bawienie się włosami nie są dowodem na to, że ta kobieta ma ochotę na bliższą znajomość. Sprawdź o jaką część ciała chodzi.<br /><br /><a href="/seks/Ktora-czesc-kobiecego-ciala-jest-najlepszym-wskaznikiem-jej-libido,8321,1"></a>
    Mens Health, 2016-08-16 12:20:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij