Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Kobieta-wyzwanie: jak ją uwieść? [Poradnik]

Kobiety aktywne są lepszymi kochankami i szybciej osiągają orgazm. Jak uwieść i utrzymać jedną z nich.

seksowna kobieta na plaży fot. Shutterstock
Dlaczego ona

Dziewczyny, które kochają ryzyko, nie tylko są lepszymi towarzyszkami zabawy, ale też lepszymi partnerkami, kochankami i przyjaciółkami. "Potrzeba nowych wrażeń przekłada się na ciekawość świata i otwartość na nowe doświadczenia" - mówi doktor Marvin Zuckerman, autor książki pt. "Poszukiwanie wrażeń i ryzykowne zachowania".

Co więcej, kobiety aktywne fizycznie szybciej ulegają pobudzeniu, wykazują silniejsze libido i łatwiej osiągają orgazm. Jeśli to, co mówią naukowcy, jest prawdą, rozsądny facet powinien zrezygnować z podrywu w barze i zacząć szukać partnerki na czele kolarskiego peletonu lub na szczycie ścianki wspinaczkowej.

Baw się

Wydaje Ci się, że kobiecie aktywnej musisz koniecznie zaimponować. Pewnie tak, ale mamy dobrą wiadomość. Wcale nie musisz starać się być we wszystkim najlepszy. A już koniecznie lepszy od niej. Schowaj więc męską dumę i wyluzuj.

Po prostu spróbuj czegoś nowego - wskocz na deskę surfingową, zatańcz salsę albo wybierz się na jazdę konną. A jeśli coś Ci nie wyjdzie, po prostu śmiej się z siebie. Kobiety cenią w facetach odwagę narażania się na śmieszność.

Bądź optymistą

Co jest najtrudniejsze w zdobywaniu kobiet aktywnych? Utrzymanie ich zainteresowania. One źle znoszą nudziarzy. Nie ma dla nich nic gorszego niż rutyna i przewidywalność. Nie staraj się za wszelką cenę planować wszystkiego. Najciekawsze są rzeczy, które robi się spontanicznie.

A jak się coś nie uda? Czasami najlepiej wspomina się właśnie wpadki i niepowodzenia. Ale pokazując, że potrafisz wybrnąć z tarapatów, wzbudzasz zaufanie.

Nie tylko bungee

Ryzykowne zachowania wprawiają nas w podniecenie, również seksualne. Ale nie dotyczy to tylko sportów ekstremalnych. Równie skutecznie jak skoki spadochronowe czy spływ kajakowy górską rzeką rozpalić was może wspólne wykonanie piosenki w klubie karaoke.

A dzień pełen wrażeń skończy się super seksem. Niestety, tu już musisz wysilić wyobraźni ę. Kobieta aktywna nie daruje Ci nudy - Ty na górze, potem ja na górze, Ty z tyłu, ja na górze, i to by było na tyle. Życie trzeba sobie urozmaicać, a to wymaga odrobiny szaleństwa.

Wspieraj ją

Podejmowanie ryzyka przez Twoją aktywną kobietę często wiąże się z porażką, nierzadko bolesną. Ale najlepszym ruchem, jaki może wykonać facet, jest pełne wsparcie dla niej. Nie ma nic gorszego, niż facet, który cały czas rywalizuje z kobietą i w duchu cieszy się z jej porażki.

Albo taki, który poucza. Wiesz, ona jest kobietą, u której wszystko jest na maksa. Albo tak, albo tak. Albo ją akceptujesz z całym jej szaleństwem, ze wszystkimi zaletami i wadami, albo do widzenia.

Miej pasję

Kobieta aktywna potrafi zafascynować sobą tak, że z trudem starcza ci czasu na coś innego. Ale musisz zachować swoją przestrzeń dla waszego wspólnego dobra. Miej swoje hobby, własnych przyjaciół i swoje ścieżki.

Facet musi mieć jakąś pasję, inaczej przestanie być dla kobiety interesujący. Twoja aktywna towarzyszka ma naturę wojownika. Lubi zdobywać i pokonywać trudności. Interesują ją tajemnice. Nie bądź więc "za łatwy".

Nie wkręcaj się

Związek dwójki dynamicznych ludzi to może być beczka prochu. Staraj się być piorunochronem. Zamiast wkręcać się w awanturę, po prostu usiądź i napisz do niej list. Dzięki temu będziesz mógł się skupić i oczyścić myśli. Gdy już oboje się uspokoicie, daj jej szansę na odpowiedź.

I pamiętaj: kobieta aktywna daruje Ci błędy, ale NIGDY nie wybaczy Ci nudy.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DZIK!!! „PAKIET DZIK” JEDYNY, ORYGINALNY, REWELACYJNY!!! "WSPANIAŁE MIĘŚNIE PRZY MINIMUM WYSIŁKU" ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK – CZYLI KOMPLEKSOWY ZESTAW KTÓRY POMAGA KAŻDEMU. NIEWAŻNE JAK WYGLĄDASZ, CZY MASZ W TEJ CHWILI 50 KILO NADWAGI CZY 50 KILO NIEDOWAGI Z TYM PAKIETEM BUDUJESZ MIĘŚNIE I SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ. PIERWSZE ZMIANY W SYLWETCE SĄ WIDOCZNE JUŻ PO KILKU DNIACH. KAŻDY PAKIET DZIK JEST DOPASOWANY INDYWIDUALNIE DO DANEJ OSOBY. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK POZWALA NA SPALANIE TŁUSZCZU PRZY JEDNOCZESNEJ BUDOWIE MASY MIĘŚNIOWEJ DZIĘKI PRZEMIANIE ROZŁOŻONEJ NA PRECYZYJNE MIKRO CYKLE. UWAGA PAKIET DZIK NIE ZAWIERA STOSOWANIA NIEBEZPIECZNYCH STERYDÓW. CAŁA PRZEMIANA JEST ABSOLUTNIE KONTROLOWANA I BEZPIECZNA. ĆWICZENIA Z PAKIETU DZIK MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK ZAWIERA W SOBIE PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE: PLAN TRENINGOWY, PLAN ŻYWIENIOWY, PLAN SUPLEMENTACJI NA CAŁY OKRES TWOJEJ PRZEMIANY. PLANY KTÓRE DOSTAJESZ ODE MNIE MOŻNA RÓWNIEŻ STOSOWAĆ PÓŹNIEJ PO ZAKOŃCZENIU PRZEMIANY I UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl DODATKOWO W PAKIECIE DZIK DOSTAJESZ SEKRETNĄ WIEDZĘ OPRACOWANĄ PRZEZ SPECJALISTÓW, PODZIELONĄ NA ETAPY KIEDY MASZ JĄ STOSOWAĆ. TA WIEDZA JEST DOSTĘPNA TYLKO DLA WYBRANYCH. (UWAGA PAKIET DZIK JEST TO JEDYNE TAK KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE W  CAŁEJ POLSCE I EUROPIE.) ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl TO WSZYSTKO POZWALA CI WRESZCIE NA EKSTREMALNIE SKUTECZNĄ I SZYBKĄ PRZEMIANĘ! CO DAJE PAKIET DZIK: -EKSPRESOWO SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ! - JEDNOCZEŚNIE BUDUJESZ POKAŹNE MIĘŚNIE! - JESTEŚ SILNIEJSZY I SPRAWNIEJSZY! - JESTEŚ ZDROWY I PEŁEN ENERGII! - TWOJA KONDYCJA ZDECYDOWANIE SIĘ POPRAWIA! - STAJESZ SIĘ ODPORNY NA CHOROBY! - TWOJE WYNIKI BADAŃ SĄ O WIELE LEPSZE! - WYDŁUŻASZ SWOJE ŻYCIE NAWET O 20 LAT! - MASZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE! - WZRASTA TWOJA SAMOOCENA. JESTEŚ PEWNIEJSZY SIEBIE! - KOBIETY CIĘ PODZIWIAJĄ! - MĘŻCZYŹNI ZAZDROSZCZĄ! ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl
    LOVESPORT, 2017-09-15 22:36:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij