Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Kobieca lekcja pieszczot

Któż zna ciało kobiety lepiej niż inna kobieta? Kto wie lepiej, co sprawia jej największą przyjemność? Jamie Goddart i Kurt Brungardt, autorzy poradnika "Lesbian Sex Sekrets for Men", zdradzają sekrety gry wstępnej lesbijek. Zobaczmy, czego mogą nas nauczyć.

fot. Pavel Sazonov 2009/shutterstock.com
Włosy

Odgarnij jej włosy z szyi. Umij je w dłoń i delikatnie pociągnij. Ten władczy gest sprawi, że odsłoni kark. To bardzo wrażliwa część jej ciała. Pieść ustami i dłonią trójkąt skóry pomiędzy uszami a dolną częścią karku. Możesz zacząć pieszczoty po kąpieli od wysuszenia jej mokrych włosów suszarką. Ciepłe powietrze działa na mokrą skórę bardzo podniecająco. Jeżeli widzisz, że przez jej ciało przechodzą dreszcze, to sygnał, że robisz to dokładnie tak jak trzeba.

Usta

Pocieraj delikatnie ustami o jej wargi. Przez pierwszych kilka chwil nie staraj się jej naprawdę pocałować. Niedługo sama zacznie szukać ustami Twoich ust. Popatrz na nią z góry, jeżeli jej wargi są rozchylone - chce więcej. Zajmij się jej dolną wargą, obrysuj ją delikatnie koniuszkiem języka, zrób to samo z górną. Staraj się jak najbardziej opóźnić chwilę wsunięcia języka do jej ust.

Uszy

Spenetruj koniuszkiem języka każde zagłębienie jej ucha. Ssij płatek, a potem bardzo delikatnie zacznij je gryźć. Nie za mocno i nie próbuj od razu wsuwać języka do środka jej jucha. Niektóre kobiety po prostu nie znoszą obcego ciała w uchu.

Plecy

Delikatnie przesuń językiem wzdłuż kręgosłupa. Zacznij od karku i zataczaj kółka wokół każdego kręgu. Znajduje się tam mnóstwo zakończeń nerwowych, które są powiązane z erogennymi strefami. Sama taka pieszczota wystarczy, by ten wieczór zakończył się jej wielokrotnym orgazmem. Kontynuuj, zmierzając do kości ogonowej.

Piersi

Pamiętaj, że aureola wokół brodawki jest szczególnie wrażliwa. Musisz być wyjątkowo delikatny, bo zamiast rozkoszy, sprawisz ból. Nie tarmoś, tylko delikatnie zataczaj kółka palcami i językiem. A potem delikatnie weź brodawkę w usta i delikatnie ssij.

Pośladki

Niektóre pośladki lubią mocne klapsy. Jeżeli nie masz pewności, czy masz z takimi do czynienia, radzimy delikatne poklepywanie na przemian z mocniejszymi uściskami.

Wagina

Podczas pieszczot językiem spróbuj mruczeć coś cicho (może być od biedy jakaś melodyjka, ale najlepiej namiętne wyznania). Wibracje spotęgują jej rozkosz.

MH 02/2005

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  wszystko sie zgadza, tylko z tymi uszami to wolę pieszczoty płatków uszu, a środek jest nietykalski ;) no i jeszcze nadgastki i zgiecie lokcia od wewnetrznej strony, stopy i skóra głowy... o rany juz jestem gotowa ;)
  ~ikonka, 2017-04-17 04:05:41
 • avatar
  zgłoś
  Zgadzam sie,nie raz wystarczy ktrótkie pytanie,np: czy jest Ci dobrze?? To w zupełności wystarczy. Natomiast w artykule zabrakło mi tego o czym piszecie,czym, charakteryzuja się takie pieszczoty,jaka jest ich specyfika.
  Dyskrecja, 2010-02-09 13:55:16
 • avatar
  zgłoś
  Wszystko to prawda... potwierdzam swoją osobą
  melly, 2009-12-04 09:48:54
 • avatar
  zgłoś
  Mam wrażenie, że niektórzy oczekują perwersji. Nie w tym rzecz przecież.Każda kobieta reaguje na bodźce inaczej. Ważne aby poznawać partnerkę podchodząc indywidualnie do jej preferencji, nie stosując na siłę przeczytanych artykułów. Dobrym rozwiązaniem jest zawsze dialog. - Czy tak lubisz? Krótkie zapytanie wystarczy, aby nie popełnić faux pas wkładając swój język do jej ucha.Dziwne mi się wydaje penetrowanie ucha językiem, bo większość kobiet woli jednak, aby wnętrze ucha zostawić w spokoju.
  Pafii, 2009-09-16 11:13:15
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Czytacz @ Sep 15 2009, 14:31 PM) Wszystko zalezy od tego, z jakiego poziomu wiedzy sie startuje Dla, mowiac sportowym slangiem, pierwszoroczniaka kazda wskazowka moze byc czyms nowym i cennym.Nie mozna bylo lepiej tego ujac.Luki
  *Luki*, 2009-09-16 00:47:31
 • avatar
  zgłoś
  Również czuję niedosyt. Zapomniano o najważniejszym - o tym czym charakteryzują się lesbijskie pieszczoty. Skupiają się raczej na złożonej grze napięcia i intensywności, niż na sposobach pieszczenia poszczególnych części ciała.
  ~Borys, 2009-09-15 15:05:55
 • avatar
  zgłoś
  Wszystko zalezy od tego, z jakiego poziomu wiedzy sie startuje Dla, mowiac sportowym slangiem, pierwszoroczniaka kazda wskazowka moze byc czyms nowym i cennym.
  Czytacz, 2009-09-15 14:38:02
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(stivi @ Sep 15 2009, 12:41 PM) Choć w tej okrojonej instrukcji można doczytać się kilku wartościowych wskazówek Tak, a gdzie? Bo wskazówki widziałem, ale wartościowych nie.
  sven, 2009-09-15 13:57:30
 • avatar
  zgłoś
  huczny tytuł, który zapowiadał dokładną analizę damskich sekretów,a tu ogólnikowe porady. Gdyby autor wplutł więcej porad z wyżej wymienionej książki i poparł je erotycznymi perypetiami życia, został by stworzony niebywale wciągający i intrygujący tekst. Choć w tej okrojonej instrukcji można doczytać się kilku wartościowych wskazówek
  stivi, 2009-09-15 12:48:02
 • avatar
  zgłoś
  Spodziewałem się czegoś więcej. Jakiejś pikanterii. czegoś z tajemniczych kobiecych mrocznych sekretów. Rzeczywistych porad od kobiet, a tymczasem same ogólniki, nic wielkiego, czego wiekszość facetów nie wie. Ostatni akapit napewno nie zmieni nic w życiu "oralnych-inaczej" facetów.Narobiliście mi tylko smaka na wiecej ciekawostek, redaktorze
  sven, 2009-09-12 21:21:55
 • avatar
  zgłoś
  Któż zna ciało kobiety lepiej niż inna kobieta? Kto wie lepiej, co sprawia jej największą przyjemność? Jamie Goddart i Kurt Brungardt, autorzy poradnika "Lesbian Sex Sekrets for Men", zdradzają sekrety gry wstępnej lesbijek. Zobaczmy, czego mogą nas nauczyć.http://www.menshealth.pl/seks/Kobieca-lekc...zczot-3624.html
  Mens Health, 2009-09-12 20:32:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij