Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Jak wyjść z friendzone'y?

Znacie się od lat, widujecie niemal codziennie, a ona wciąż nie zauważa, jak świetny z Ciebie facet? Nic straconego. Oto plan, jak sprawić, by zauważyła w Tobie księcia z bajki.

Jak wyjść z friendzone
Korzystaj z okazji

Czy istnieje przyjaźń damsko-męska? Taka bez erotyzmu? Być może tak, ale powiedzmy sobie szczerze: seks na ogół w takiej przyjaźni już się zdarzył albo jest rozpatrywany jako interesująca opcja. Przynajmniej przez faceta. I właśnie o takim przypadku mówimy. Kumplujecie się od lat, ale jakoś zawsze albo ona była w związku, albo Ty, i kończyło się na przyjaźni. A teraz ona zerwała z facetem, Ty też jesteś sam i myślisz sobie, że nie możesz wypuścić jej z rąk.

Zareklamuj się

Nie przegap tego momentu, bo znowu skończy się jak zwykle – będziesz ją pocieszał do chwili, aż usłyszysz: „Poznałam kogoś”. Podejdź do tego jak do kampanii promocyjnej. Zorientuj się, co beznadziejnego robił jej były, i daj do zrozumienia, że Tobie nigdy nie przyszłoby to do głowy. Ale nie mów o nim źle – trzymaj klasę.

Zachowuj się jak facet

Nie udawaj jej koleżanki. Nie chodź z nią na zakupy, nie zwierzaj się, nie bądź na każde zawołanie. Dobrze by wam zrobiło ograniczenie czasu spędzanego razem. Pozwoli jej trochę za Tobą zatęsknić. Jeśli do tego zrobisz się nieco tajemniczy, możesz obudzić w niej niepokój, że zagarnia Cię dla siebie inna kobieta. Nie chodzi o to, aby sztucznie wywoływać zazdrość, tylko żeby przestała uważać Twoje towarzystwo za oczywiste.

Umów się na wieczór

Jeśli zwykle widywaliście się w ciągu dnia, pora to zmienić. Wieczorem wszystko wygląda bardziej romantycznie – nawet stary kumpel. Rozszerzają się nam źrenice, sprawiając, że wydajemy się sobie nawzajem bardziej atrakcyjni. W każdym razie ona podświadomie odbierze komunikat, że jest dla Ciebie kobietą godną pożądania. Lampka wina tylko zwiększy efekt.

Proś o rewanż

Pewnie to znasz: ona potrzebuje przewieźć lodówkę – dzwoni do Ciebie. Musi przesunąć szafę – dzwoni do Ciebie. Złapała kapcia – dzwoni do Ciebie. Niestety, ludzie szybko się przyzwyczajają i wcale się nie rewanżują. Zmień strategię i sam zacznij prosić ją o przysługi. Niech np. zaopiekuje się Twoim psem, gdy jedziesz w delegację.

Ludzi, którym wyświadczamy jakąś przysługę, zaczynamy bardziej lubić i cenić. To mechanizm psychologiczny: skoro już w kogoś zainwestowaliśmy nasz czas czy zaangażowanie, to chcemy wierzyć, że ta osoba była tego warta. Poza tym, kobiety lubią czuć się potrzebne.  

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Dlaczego kopiujecie artykuły z innych stron? Ten artykuł już kiedyś czytałem, i brzmiał identycznie. Dodam, że na pewno nie na waszej stronie...
  ~hehe, 2016-12-17 22:04:49
 • avatar
  zgłoś
  Jeśli ona nie chce, to nic się nie da zrobić :)
  tylkoczlowiek, 2016-12-15 17:24:03
 • avatar
  zgłoś
  Dokładnie taki sam artykuł, słowo w słowo, gdzieś czytałem i raczej nie u was, więc trochę słabo...
  ~.sad, 2016-10-29 00:53:54
 • avatar
  zgłoś
  Najlepiej to wprost powiedzieć co i jak, a przed pierwszym seksem wziąć iqman bo inaczej jako przykładna koleżanka zanim się zakocha to Cię wyśmieje. A tak - dobrym seksem - wszystko da się zdziałać.
  ~Damian, 2016-10-27 15:27:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij