Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Ona Ci się podoba, siedzi w zasięgu Twojego głosu i wzroku, tylko jak zrobić na niej odpowiednie wrażenie? Oto 7 rzeczy, które musisz zrobić, by w tłumie facetów zauważyła właśnie Ciebie, plus 4 pewne sygnały, że ona czeka na to, by Cię bliżej poznać.

Joanna Górecka 2009-08-28
Tylko nie mów mi, że u kobiet najbardziej cenisz osobowość, bo pomyślę, że szukasz brzydkiej i zainteresuję się Twoim kumplem. (fot. Anna Palma)

Od czasu do czasu, powiedzmy w soboty, nachodzi nas ochota, aby się trochę pokręcić po mieście. Wychodzimy przeważnie we czwórkę, ja i moje przyjaciółki singielki (słowo "samotna" dawno wyrzuciłyśmy ze słownika). Zaglądamy do kilku aktualnie modnych klubów, żeby zobaczyć, co tam słychać i, trzeba to sobie wreszcie powiedzieć, żeby poznać kogoś interesującego. W końcu wybieramy jakieś fajne miejsce, zamawiamy drinki i siedzimy, dyskretnie lustrując salę.

Oczywiście kręci się tam mnóstwo facetów, którzy przyszli do klubu w podobnym celu. Problem polega na tym, że sprawiają wrażenie, jakby byli bliźniakami - wszyscy są do siebie podobni. Może jesteśmy zbyt wybredne, ale szukamy kogoś, kto się w jakiś sposób wyróżnia. Na co zwracamy uwagę? Mógłbyś się zdziwić. Oto zbiór cech, które zwracają naszą uwagę i sprawiają, że odwzajemniamy uśmiech, a nawet jesteśmy skłonne same nawiązać rozmowę.

Nie bądź niewolnikiem mody

Strategia. Pokaż, że jesteś liderem, a nie lemingiem. Dodaj do stroju jakiś niebanalny element, świadczący o tym, że nie traktujesz mody zbyt serio. Wiesz, o co chodzi? O to, byś poinformował: Ja nie łamię reguł, ja je tworzę.

Jak to zrobić? Niech 90% Twojego stroju będzie stosowne do okazji. Tak żeby było wiadomo, że znasz się na modzie i w ogóle wiesz, o co w tej zabawie chodzi. Do tego dodaj coś z jajem. Na przykład trampki do modnego garnituru albo zabawny T-shirt do klasycznej marynarki. Oczywiście, zarówno trampki, jak i T-shirt muszą być dobrej jakości. Nie chodzi o to, abyś prezentował styl pt. "ubrałem się, w com tam miał", tylko o zestawienia przemyślane.

Co ona pomyśli? Pomyśli, że jesteś na tyle pewny siebie, że robisz wszystko po swojemu. Że masz swój styl i klasę. A więc że jesteś interesujący.

Co powie? "Fajna koszulka".


Zadbaj o tło

Strategia. Wybierz się do klubu w towarzystwie kumpli, którzy nie dbają przesadnie o wygląd i są hałaśliwi oraz niezbyt uprzejmi. Przez kontrast wypadniesz na ich tle jak książę. Że niezbyt ich lubisz? Przecież nie chodzi o to, żebyś się z nimi zaprzyjaźniał. Twoim celem jest poznanie interesującej dziewczyny.

Co robić? Nie pij łapczywie. Mów spokojnie, kiedy oni krzyczą. Uśmiechaj się pod wąsem, kiedy oni zaśmiewają się na cały regulator. I bądź uprzedzająco grzeczny w stosunku do kelnerek.

Co ona sobie pomyśli? Że jesteś typem człowieka niezależnego, kimś, kto nie ulega presji otoczenia. I jest na tyle silny, żeby zachowywać się jak dżentelmen nawet podczas męskiego wieczoru. Prawdopodobnie włączy się też jej instynkt opiekuńczy i będzie chciała wyrwać Cię z tego towarzystwa, kompletnie do Ciebie niepasującego.

Co powie? "Zawsze jesteś taki dobrze wychowany?"

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

avatar
 
 
 • avatar
  zgłoś
  Artykuł jest ok! Z moich obserwacji wynika, że kobiety w klubie dzielą się na 3 typy... Pierwszy (tracą głowę, po 3 drinkach, albo 2 piwach i będą się bawić na parkiecie jeśli będzie dobra muzyka -jeśli podejdziesz to nim się spostrzeżesz jej biodra tyłeczek będzie obok Ciebie...) Drugi ( przychodzą z koleżanką/ dwoma max 3ma i chociaż byłbyś goły (bez ubrania) będą udawały, że interesuje je tylko wspólna zabawa z koleżankami... niedostępna twierdza opcje trzy,albo ma chłopaka,albo precyzyjnie określony typ faceta który jej się podoba czyt. puluwerek w paski, albo irokez, czy coś tam... , albo nie ma ochoty na podryw..Trzeci (to te najbardziej sprytne kusicielki i chyba najbardziej interesujące;) taka widzi wszystko do okoła podobnie jak te z artykułu... dobry scan... i wtedy rady z artykułu działają,a raczej pomagają bo nigdy nie ma pewności... ostatnio coś komuś upadło na parkiecie w klubie i sama do mnie zagadnęła..że to nie jej;), była moim "celem", od jakiegoś czasu... outsider też się sprawdza;), ale tylko chwilowy outsider heh.. rady bardziej intuicyjne, pewnie większość tak czyni bezrefleksyjnie pozdro
  ~uncle dżo dżo, 2009-09-13 23:15:36
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(ArusH @ Sep 8 2009, 22:50 PM) Jakoś mi się wierzyć nie chce, że dziewczyny tak bardzo wszystko obserwują i analizują zwłaszcza po odrobinie alkoholu. To taki psychologiczny "bullshit"(znaczy się nie wszystko jest takie złe) zawarty w tym artykule a nie prawdziwe zachowanie dziewczyn.Oj, stary, widac mlody jestes i jeszcze niewielu babskich pogaduszek byles swiadkiem, kiedy nie wiedzialy, ze slyszysz. O jakich szczegolach poznanych albo tylko widzianych facetow wtedy mowia, to glowa mala. I wciaz, jak slysze ich plotkowanie, to nie moge wyjsc z podziwu dla ich spostrzegawczosci... Nie ma chyba niczego, co jestesmy w stanie przed nimi na dluzsza mete ukryc
  ~Czytacz, 2009-09-09 01:16:40
 • avatar
  zgłoś
  Nie no stary, gdybyś tak zrobił to wokół Twojego stolika nie byłoby ludzi w promieniu 5 metrów. Oni mają za mocny zapach Lepiej zabierz jakiś ukraińskich/ rosyjskich pracowników, którzy przyjechali popracować do Polski
  ~SoltyS, 2009-09-08 23:07:50
 • avatar
  zgłoś
  Jakoś mi się wierzyć nie chce, że dziewczyny tak bardzo wszystko obserwują i analizują zwłaszcza po odrobinie alkoholu. To taki psychologiczny "bullshit"(znaczy się nie wszystko jest takie złe) zawarty w tym artykule a nie prawdziwe zachowanie dziewczyn. Według mnie dziewczyny raczej patrzą na to jak wyglądasz, jak się ruszasz na parkiecie. Zaciekawił mnie akapit "Zadbaj o tło", czyli mam się zadawać z ludźmi gorszymi od siebie, żebym lepiej wyglądał. Może od razu zacznę wynajmować bezdomnych i zabierać ich na imprezy, wtedy żadna mi się nie oprze.
  ~ArusH, 2009-09-08 22:57:46
 • avatar
  zgłoś
  Hasky są wytrzymałe,więc nie ma obaw
  ~SoltyS, 2009-08-29 20:35:55
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij