Men's Health poleca:

Fantazje seksualne: seks na ostro

Poleć ten artykuł:

Sądzisz, że po latach doświadczeń wiesz już, co Cię kręci w łóżku? I co jej sprawia największą przyjemność? Może tak, może nie. Wystarczy jednak drobna zmiana, by dodać Waszym łóżkowym przygodom szczypty pikanterii i odkryć ukryte pragnienia. Witaj w krainie ostrego seksu.

Większość z nas obraca się w kręgu zupełnie zwykłych potrzeb seksualnych. Wiemy, co przynosi nam frajdę. Z drugiej strony, trzeba przyznać, że oglądanie szalonych numerów na filmach XXX niesłychanie kręci.

Może jednak dałoby się przysposobić parę popapranych pomysłów do domowej rzeczywistości i za radą autorytetów w dziedzinie seksuologii wnieść do naszego nieco przybladłego życia erotycznego trochę pikanterii?

Według badań amerykańskiej edycji MH, przeprowadzonych na czytelniczkach prasy kobiecej, okazuje się, że większość kobiet oczekuje, iż zaproponujemy im choć od czasu do czasu seks, oględnie mówiąc, wyuzdany i odbiegający od normy.

Ponad 90% marzy o eksperymentach, wśród nich 21% zgodziłoby się od ręki, gdyby tylko padła taka propozycja!

Zobaczmy, jak łatwo, bezboleśnie, a przede wszystkim nieobciachowo stać się bohaterem wyrafinowanych pomysłów na seks z Twoich najśmielszych fantazji.

Tagi: ostry seks |BDSM |fantazje seksualne

Oceń artykuł:

3,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij