Dziewczyna na jedną noc

Poleć ten artykuł:

Nie każda kobieta idzie do łóżka tylko z potencjalnym kandydatem na męża. Tak, tak, dziewczyny też czasami mają ochotę po prostu sobie zaszaleć. Zobacz, gdzie i kiedy jedną z nich znaleźć oraz jak sprawić, żeby zaszalała właśnie z Tobą.

Przygoda na jedną noc? Pamiętam każdy jej szczegół, właściwie wszystko, oprócz jego imienia. Ale było świetnie. Tego wieczoru siedziałyśmy z dziewczynami w klubie we wspaniałych humorach. Byłyśmy po zdanym egzaminie i czułyśmy się królowymi życia. Faceci to chyba czuli, bo kleili się do nas z każdej strony.

W którymś momencie pojawił się ON. Wyglądał jak bohater jakiegoś filmu drogi. Skórzana kurtka, sprane dżinsy, torba na ramieniu. I ten charakterystyczny posępny wyraz twarzy człowieka, który nie pasuje do takich gwarnych miejsc - wszedł tylko napić się wody. Brakowało mu jedynie koca. Wilk stepowy, jeśli wiecie, co mam na myśli. Natychmiast mnie zaintrygował.

Po kilku drinkach zrobiłam się bardzo przedsiębiorcza i postanowiłam go zagadnąć. Nie był łatwym rozmówcą. Patrzył na mnie bez uśmiechu i odpowiadał mrukliwie. Dopiero kiedy powiedziałam, że ja też tu trafiłam zupełnie przez przypadek, bo tak w ogóle to marzę o samotnej podróży motocyklem przez prerię, roześmiał się. Był świetny. Wysoki, opalony, długie włosy, ładne zęby. Po pół godzinie wiedziałam, że z pewnością to nie jest typ faceta, z którym chciałabym być. Ale wiedziałam też, że mam na niego straszną ochotę.

Po kilku godzinach byliśmy razem w łóżku. Wkrótce potem rozeszliśmy się i nigdy więcej go nie widziałam. Nigdy tego nie żałowałam. Wiecie, taka przygoda może być koszmarem dla kobiety, zwłaszcza jeżeli spodziewa się jednak czegoś więcej. Ale kiedy spotyka się dwoje ludzi, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od siebie, będzie to naprawdę ekscytujące przeżycie. Trzeba tylko to dobrze rozegrać.

Gdzie ją znaleźć?

Na przykład wesela to jest dobre miejsce. Moja przyjaciółka mówi, że obserwowanie zakochanej pary w połączeniu z darmowymi drinkami to mieszanka wybuchowa, która sprawiła, że kiedyś zaprosiła do siebie na noc faceta z firmy kateringowej obsługującej imprezę. Inne miejsca, gdzie z pewnością można spotkać "gotowe na wszystko", to wakacyjne kurorty - jeśli zobaczysz tam grupę dziewczyn, które postanowiły razem wyprawić się na wakacje, wiedz, że jest to pewniak. Niezłe są kursy salsy i innych tańców latynoamerykańskich, które wymagają sprawnego kręcenia biodrami.

Kiepskie miejsce: Imprezę firmową odradzam, mimo że atmosfera może tam być gorąca. Podstawową zaletą jednonocnej przygody jest anonimowość.

Jak ona się zachowuje?

Dziewczyna, która jest gotowa na wyzwania wieczoru, zwykle stara się być zauważona - prowokująco tańczy, często przechodzi przez pomieszczenie, głośno się śmieje i często rozgląda po sali. Oczywiście, nie ma żadnej gwarancji, że to właśnie ona, ale co Ci szkodzi spróbować? Podejdź i zagadnij ją.

Raczej nie masz szans: Dziewczyna, która siedzi w kącie i popija białe wino, z pewnością nie jest w nastroju do nocnych szaleństw z nieznajomymi.

Czego oczekuje?

Kobiety lubią być uwodzone, ale kiedy mają ochotę na podniecającą przygodę, często same wolą odegrać rolę uwodzicielki. Mamy ochotę na faceta? To go sobie bierzemy. A co?

Bądź pewny siebie: W takiej sytuacji najlepsze będzie coś najprostszego, np. "Cześć, jestem Rafał". Bez zbędnych komplikacji. I tak największą siłę przekonywania będzie miał Twój wygląd. Albo jej się spodobasz, albo nie. To, co powiesz, ma znaczenie drugorzędne. Dobry wygląd nie oznacza nienagannej elegancji. Masz być tylko nienagannie schludny. Czyste włosy, białe zęby, zadbane ręce i ubranie pachnące świeżością. Bardzo przekonują szczery uśmiech i naturalne zachowanie. Ale to ona chce być stroną aktywną we flircie.

Tagi: seks |seks z nieznajomym |seks bez zobowiązań |przygoda na jedną noc |podryw

Oceń artykuł:

4,20

Skomentuj (1)

SoltyS, 5 września 2009, 05:43

Ciekawy artykuł aczkolwiek niestety jakoś nie wierze w prawdziwość osobistego przeżycia Pani Joanny,ale to jest nie ważne w tym momencie. Na pewno trzeba przyznać,że dostajemy w tym tekście pigułkę porad jak wyrwać laskę na jedną noc. Nie spodziewałem się takiego artykułu na tej stronie,ale to dlatego,że takiego nie oczekiwałem wink.gif
Wiem,że ma się to nijak do tego tekstu,ale nie rzuca Wam się w oczy takie słowo - zagadnąć/zagadnij? Mnie szlag trafia jak czytam zdanie zawierające to słowo. tongue.gif
przejdź do forum

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z