Men's Health poleca:

Dziewczyna na jedną noc

Poleć ten artykuł:

Nie każda kobieta idzie do łóżka tylko z potencjalnym kandydatem na męża. Tak, tak, dziewczyny też czasami mają ochotę po prostu sobie zaszaleć. Zobacz, gdzie i kiedy jedną z nich znaleźć oraz jak sprawić, żeby zaszalała właśnie z Tobą.

Przygoda na jedną noc? Pamiętam każdy jej szczegół, właściwie wszystko, oprócz jego imienia. Ale było świetnie. Tego wieczoru siedziałyśmy z dziewczynami w klubie we wspaniałych humorach. Byłyśmy po zdanym egzaminie i czułyśmy się królowymi życia. Faceci to chyba czuli, bo kleili się do nas z każdej strony.

W którymś momencie pojawił się ON. Wyglądał jak bohater jakiegoś filmu drogi. Skórzana kurtka, sprane dżinsy, torba na ramieniu. I ten charakterystyczny posępny wyraz twarzy człowieka, który nie pasuje do takich gwarnych miejsc - wszedł tylko napić się wody. Brakowało mu jedynie koca. Wilk stepowy, jeśli wiecie, co mam na myśli. Natychmiast mnie zaintrygował.

Po kilku drinkach zrobiłam się bardzo przedsiębiorcza i postanowiłam go zagadnąć. Nie był łatwym rozmówcą. Patrzył na mnie bez uśmiechu i odpowiadał mrukliwie. Dopiero kiedy powiedziałam, że ja też tu trafiłam zupełnie przez przypadek, bo tak w ogóle to marzę o samotnej podróży motocyklem przez prerię, roześmiał się. Był świetny. Wysoki, opalony, długie włosy, ładne zęby. Po pół godzinie wiedziałam, że z pewnością to nie jest typ faceta, z którym chciałabym być. Ale wiedziałam też, że mam na niego straszną ochotę.

Po kilku godzinach byliśmy razem w łóżku. Wkrótce potem rozeszliśmy się i nigdy więcej go nie widziałam. Nigdy tego nie żałowałam. Wiecie, taka przygoda może być koszmarem dla kobiety, zwłaszcza jeżeli spodziewa się jednak czegoś więcej. Ale kiedy spotyka się dwoje ludzi, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od siebie, będzie to naprawdę ekscytujące przeżycie. Trzeba tylko to dobrze rozegrać.

Tagi: seks bez zobowiązań |uwodzenie

Oceń artykuł:

3,50

Skomentuj (1)

SoltyS, 5 września 2009, 05:43

Ciekawy artykuł aczkolwiek niestety jakoś nie wierze w prawdziwość osobistego przeżycia Pani Joanny,ale to jest nie ważne w tym momencie. Na pewno trzeba przyznać,że dostajemy w tym tekście pigułkę porad jak wyrwać laskę na jedną noc. Nie spodziewałem się takiego artykułu na tej stronie,ale to dlatego,że takiego nie oczekiwałem wink.gif
Wiem,że ma się to nijak do tego tekstu,ale nie rzuca Wam się w oczy takie słowo - zagadnąć/zagadnij? Mnie szlag trafia jak czytam zdanie zawierające to słowo. tongue.gif
przejdź do forum

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij