Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Drobne gesty - wielkie wrażenie - jak oczarować kobietę?

Każda kobieta chce być uwodzona. To pewne. Ale metody, które powszechnie stosują faceci, są - co tu dużo mówić - mało oryginalne. Jak sprawić, by ona zrozumiała wreszcie, jak bardzo Cię pragnie? Drobny gest może być wart więcej niż brylanty.

Miałam nadzieję, że uda Ci się naprawić ten klimatyzator, ale skoro nie da rady, to może masz inny pomysł, jak mnie szybko rozgrzać? (fot. Antoine Verglas)
Sukces jest na wyciągnięcie ręki. Zamiast okazywać jej, jak bardzo jesteś zainteresowany kontaktem, powinieneś działać tak, aby to ona sama odkryła, że chce Ciebie bardziej niż kogokolwiek innego. Innymi słowy - erotycznych komunikatów nie wypisuje się na billboardach, sukces osiąga się przez subtelne działanie na jej podświadomość.

Świat nowoczesnego marketingu od dawna stosuje znacznie bardziej wyrafinowane metody kuszenia niż większość mężczyzn. Nawet zwykła reklama margaryny nie polega na tym, że producent uczciwie informuje Cię, iż bardzo mu zależy, abyś kupił K jego margarynę. Nie. On działa tak, abyś nie wiedząc kiedy, uwierzył, że wraz z tą margaryną kupujesz sukces życiowy.

Faceci, którzy mają powodzenie u kobiet, działają tak samo. Żadnej dosłowności. Tylko subtelne sygnały oraz cierpliwość i spokojna pewność siebie. Można się tego nauczyć? Cóż, próbuj. Oto pierwsza lekcja.

Wyłącz telefon

Po pierwsze, jeśli już postanowiłam poświęcić Ci swój wieczór, stanowczo nie życzę sobie dzielić go z Twoimi darmowymi minutami.

Po drugie - rozmawiając przez telefon, chcąc nie chcąc odsłaniasz przede mną rozmaite kwestie natury osobistej lub zawodowej. Facet zagadkowy zawsze wygra w konkurencji z typem, o którym właśnie się dowiedziałam, że tydzień temu potwornie się upił na imprezie u jakiegoś Łysego.

Zrozum, że kobieta ma naturę odkrywcy i nic jej bardziej nie cieszy niż stopniowa eksploracja nieznanego terytorium. Niestety, przeważnie spodziewa się znaleźć znacznie więcej, niż faktycznie tam się znajduje. Ale to nic. Próbuje dalej. Kobieta jest niepoprawną optymistką.

Po trzecie - ktoś, kto nie może wytrzymać godziny bez kontaktu z kolegą, rodziną czy firmą sprawia wrażenie rozpaczliwie niepewnego siebie. Facet, który mi się spodoba, jest panem swojego czasu. Taki drobny gest - wyłączenie telefonu w chwili, kiedy się spotykamy - oznacza dla mnie, że zamierzasz teraz poświęcić swój czas wyłącznie mnie. Przełączenie telefonu na wibrację i kontrolowanie, czy nie przyszedł do ciebie przypadkiem jakiś SMS, nie załatwia sprawy - jest dokładnie tak samo aroganckie, jak stale włączona komórka.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Pozdrawiam wszystkich którzy zaryzykowali " palenie auta na pych"... :D
  ~Piotr, 2016-12-06 07:47:48
 • avatar
  zgłoś
  A później usłyszysz ze  taki delikwent jest chamem i prostakiem bo mnie olewa... w druga stronę ze jest jak piesek  na skinienie.... nie ogarniesz 
  Abramis1, 2014-11-09 21:24:17
 • avatar
  zgłoś
  Właśnie takie stereotypy ludzi wsi bardzo mnie złoszczą,to o czym piszesz: jak orka czy do obory i nic więcej. Na wsi jest więcej luzu i przestrzeni,bardzo sobie to cenię.
  Dyskrecja, 2010-02-09 12:59:08
 • avatar
  zgłoś
  CYTAT(Dyskrecja @ 09-02-2010, 13:49) Mi też się podoba,a co do tych prostych facetów to zastanawiam się gdzie jest gorzej: na wsi czy w mieście,bop miastowi myślą że osiągneli tak wysoki pułap,że nikt im nie dorówna-co często jest błędem. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia.jam jest ze wsi i nie rozumiem o co wom chodzi.a tak na poważnie, to na mojej uczelni jest mieszanka ludzi ze wsi i z miast, są też ludzie z Podhala i wiesz co? Nie zauważam wielkich różnic. no ale może coś w tym jest, że co dziesiąta osoba z miasta myśli że u nas się tylko hoduje kury i pasie krowy, a czas spędza się na filozoficznych rozmyślaniach dotyczących orki pola pokuszę się o stwierdzenie, że na wsi mamy lepiej. nikt mi nie wchodzi na głowę, gdy mam ochotę głośniej posłuchac muzyki to robię to bez żadnych przeszkód, a i mam miejsce zarówno do zrobienia ogniska, pogrania w piłkę, czy rozłożenia basenu.
  Misiou, 2010-02-09 12:56:13
 • avatar
  zgłoś
  Mi też się podoba,a co do tych prostych facetów to zastanawiam się gdzie jest gorzej: na wsi czy w mieście,bop miastowi myślą że osiągneli tak wysoki pułap,że nikt im nie dorówna-co często jest błędem. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia.
  Dyskrecja, 2010-02-09 12:49:31
 • avatar
  zgłoś
  Ciekawy artykułek nie wiem czego się czepiacie mi się podoba
  Sailus, 2010-02-05 21:04:11
 • avatar
  zgłoś
  No stary nie wiem, czy byłeś kiedyś na Polskiej wsi, ale tu jest naprawdę tylu prostych facetów jak to ująłeś. W mieście też nie jest niestety lepiej. Artykuł dla mnie - niższa klasa średnia, ale uwierz mi, dla facetów których dziewczyny to po prostu "lachony" albo "roboty kuchenne i zadających sobie głupie pytania "czemu ona mnie zdradza/nie chce ze mną spać?" ten artykuł to kopalnia wiedzy. O ile nie jest za późno... hehehe
  goral84, 2010-02-05 19:39:49
 • avatar
  zgłoś
  Z wielka przykrością muszę stwierdzić, że ten artykuł: "nic nowego w me życie nie wprowadził" ;/Porady faktycznie zbyt proste i dla wyjątkowych prostaczków ;/ Ale, jeżeli była potrzeba jego napisania i skoro, na ta chwilę, ma aż tyle wysokich ocen, to proszę o wybaczenie autorkę, bo nie wiedziałem że aż tak wielu jest - tak prostych facetów ;/;/;/
  ~Czcibor, 2009-04-08 21:08:38
 • avatar
  zgłoś
  Każda kobieta chce być uwodzona. To pewne. Ale metody, które zwykle stosują faceci, są - co tu dużo mówić - mało oryginalne. Jak sprawić, by ona w końcu zrozumiała, jak bardzo Cię pragnie? Drobny gest może być wart więcej niż brylanty.http://www.menshealth.pl/seks/Drobne-gesty...zenie-3400.html
  Mens Health, 2009-04-07 14:11:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij