Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Drink z dziewczyną - shake her

Zakładamy, że rozegrałeś ten podryw po mistrzowsku i właśnie szykujesz się na pierwszą randkę z nowo poznaną dziewczyną. Zaprosiłeś ją na drinka? Lepiej zobacz, jak kobiety reagują na alkohol, zanim omyłkowo weźmiesz jej stan upojenia za oczarowanie Twoją osobą.

MH 2015-05-18
drink, randka fot. Paweł Rzecki

1. Drink

Po pierwszym drinku poziom alkoholu w jej krwi wynosi 0,2-0,3 promila. Pierwsze efekty będą odczuwane dopiero po 20 min.

Ona jest teraz bardziej skłonna docenić Twoją atrakcyjność. Badania na uniwersytecie w Bristolu dowodzą, że jej odbiór rzeczywistości po jednym drinku jest podobny do tego, jaki Ty osiągasz po dużym piwie.

Twój ruch: Wiele kobiet w obawie przed kaloriami nie je nic w ciągu dnia, aby zrobić miejsce na wieczorne drinki. To fatalny błąd. Zamów kolację, a jeśli ona protestuje, to chociaż sałatkę albo przynajmniej orzeszki. Im więcej ona zje, tym wolniej alkohol będzie wchłaniany.

 

drink, randka fot. Africa Studio 2015/shutterstock

2. Drink

Efekt wypicia drugiego drinka jest na ogół silniejszy niż przypuszczasz. Jest teraz jednocześnie zrelaksowana i przyjemnie pobudzona. Właśnie dlatego po pierwszym drinku chce zamówić drugi, żeby wzmocnić przyjemny stan.

Ona jest teraz gotowa na dotyk. Według naukowców z Uniwersytetu Helsińskiego za jej ewentualne zahamowania seksualne odpowiada kora przedczołowa, a alkohol tłumi aktywność tej części mózgu. To dlatego Twoja znajoma stała się taka zalotna i chętnie dotyka Twojego ramienia.

Twój ruch: Zaproponuj rzutki albo bilard. Zaaferowana grą dłużej będzIe piła drinka.

 

drink, randka fot. ConstantinosZ 2015/shutterstock

3. Drink

Stężenie alkoholu we krwi wynosi obecnie 0,8 promila. To wystarczy, żeby zacząć zachowywać się głupio. Euforia mija, a jeżeli ona nie bawi się zbyt dobrze, może zacząć być agresywna.

Ona jest teraz gotowa, aby pójść z Tobą do domu.

Twój ruch: Wykorzystywać jej słabość to zwyczajne świństwo. Chyba że ustaliliście wcześniej, że idziecie do Ciebie. Pamiętaj: ona potrzebuje 5 godzin, aby wyzerować poziom alkoholu.

Organizm kobiety zawiera mniej wody niż organizm mężczyzny, dlatego ta sama dawka alkoholu na kilogram ciała spowoduje, że u niej stężenie we krwi będzie wyższe niż u Ciebie.

MH 06/2010

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Zakładamy, że rozegrałeś ten podryw po mistrzowsku i właśnie szykujesz się na pierwszą randkę z nowo poznaną dziewczyną. Zaprosiłeś ją na drinka? Lepiej zobacz, jak kobiety reagują na alkohol, zanim omyłkowo weźmiesz jej stan upojenia za oczarowanie Twoją osobą.<br /><br /><a href="/seks/Drink-z-dziewczyna-shake-her,6641,1"></a>
    Mens Health, 2015-05-18 15:26:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij