Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Do seksu przez rock’n’roll - sposób na udaną randkę

Nie wiesz, jak to powiedzieć? Włącz muzykę. Może zadziałać skuteczniej niż słowa i wylądujecie razem w łóżku już przy pierwszym utworze.

fot. © iofoto 2008/shutterstock.com
Szybki seks

Scenariusz: Ona mruczy i przytula się do Ciebie, a zbliża się przerwa na reklamy w Waszym ulubionym serialu.

Ścieżka dźwiękowa: "Sam's Town", The Killers.

Powód: Muzyka tego typu podkręca reakcje fizjologiczne jej ciała. Włoscy naukowcy dowiedli, że tempo oddechu i puls przyspieszają w trakcie słuchania muzyki o szybkim tempie i prostej linii melodycznej, wzmagając tym samym podniecenie seksualne. Bonus: spalasz 35 kalorii w 20 minut i masz z tego więcej radości niż z przysiadów.

Jaka muzyka, taki relaks. Na pierwszy seks najlepiej wykorzystać utwory dobrze jej znane. To sprawi, że poczuje się lepiej.

Perwersyjny seks

Scenariusz: Ryzykujesz i na walentynki dajesz jej w prezencie różowe kajdanki.

Ścieżka dźwiękowa: "Black Parade", My Chemical Romance.

Powód: Naukowcy z Kalifornii przebadali tamtejszych studentów, by dojść do wniosku, że osoby poszukujące wrażeń erotycznych chętnie słuchają muzyki punk i ciężkich dźwięków. Poza tym lubiący perwersyjny seks często pasjonują się sportami ekstremalnymi. Dlatego gdy następnym razem spotkasz fankę Type O Negative uprawiającą base jumping - postaw jej drinka.

Pierwszy seks

Scenariusz: Zjedliście właśnie znakomitą kolację, kończycie butelkę wina i najwyższy czas na podjęcie decyzji - do niej czy do Ciebie.

Ścieżka dźwiękowa: "You're beautiful", James Blunt.

Powód: Oczywiście wiemy, że od tego utworu bolą Cię zęby. Ale czasem sytuacja tego wymaga. Znajome melodie są relaksujące. Badacze z Nowego Jorku odkryli, że osoby słuchające ulubionych melodii miały poziom stresu niższy niż te, którym puszczano nieznane utwory. Muzyka, jak nic innego, pomaga się zrelaksować.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Nie wiesz, jak to powiedzieć? Włącz muzykę. Może zadziałać skuteczniej niż słowa i wylądujecie razem w łóżku już przy pierwszym utworze.
    Mens Health, 2008-12-21 21:23:17
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij