Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Czy ona lubi seks?

Czasem w niepozornej myszce siedzi demon seksu, a ta na pierwszy rzut oka atrakcyjna dziewczyna od zabaw w łóżku woli "Taniec z gwiazdami". Po czym poznać, że kobieta, którą spotykasz, jest wspaniałą kochanką? Oto podpowiedź.

Skąd Ci przyszło do glowy, że lubię seks? No, może jest w tym odrobina prawdy... (fot. Martin Valigursky 2009/shutterstock.com)
Lubi siebie

Dziewczyna, która lubi siebie, nie wstydzi się swojego ciała ani swoich reakcji, a to przekłada się na radosne podejście do seksu. Unikaj kobiet, które obsesyjnie sprawdzają, jak wyglądają, przeglądają się w każdym lustrze i ciągle coś na sobie poprawiają. Oraz tych, które bez przerwy żądają potwierdzenia, że nie są za grube. Takie kobiety nawet podczas uprawiania seksu myślą o tym, jak wyglądają.

Ładnie się porusza

Spięta i zestresowana dziewczyna najprawdopodobniej ma zbyt dużo problemów, aby rozluźnić się w łóżku. Wszystkie napięcia i stresy mają swoje odbicie w sylwetce i w sposobie chodzenia - sztywny, niepewny krok i lekko przygarbione plecy to najpewniejsze tego sygnały. Szukaj dziewczyn, które poruszają się harmonijnie i z gracją.

Ma poczucie humoru

Jedną z istotnych zalet dobrej kochanki jest to, że nie traktuje wszystkiego (a zwłaszcza seksu) śmiertelnie serio. Luz i dystans to wspaniałe cechy, bo oznaczają tolerancję na własną i swoją niedoskonałość. Doskonale wiesz, jakie to okropne, kiedy ktoś traktuje seks jak egzamin i oczekuje, że wykażesz się na 150%. Uwaga - szukaj kobiet, które śmieją się z całego serca. Zgryźliwy, złośliwy humor, uśmiech półgębkiem to nie to, o co chodzi.

Ma przyjaciół

Lubi ludzi? Jest lubiana? Mężczyźni ją lubią? To znaczy, że ma w sobie dużo pozytywnej energii i przyjazny stosunek do świata. A to też cecha dobrej kochanki.

Lubi dotyk

Ludzie zmysłowi lubią kontakt fizyczny. Chętnie obejmują innych i całują na przywitanie. Nie odskakują, kiedy ktoś znajomy podejdzie za blisko. Jeżeli ona chętnie dotyka Twojej ręki czy ramienia, czochra Ci włosy, mówiąc, że masz ładną fryzurę, to oznacza, że dobrze trafiłeś!

Men's Health 05/2006

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Pafii' napisał(-a):A ja znam tą panią. No dobra, pewnie znam. Żeby nie było niedomówień, wydaje mi się, że znam. Wszystko to czuje facet. Przecież nie jesteśmy totalnie pozbawieni intuicji, czy jak kto woli przeczucia, wyczucia i czucia. To się wie. No dobra nie wszyscy wiedzą, ale bez doświadczeń sucha wiedza to nędza. No, może ktoś myśli inaczej?Stary, juz pisalem w innym temacie, ze intuicja, wyczucia itd to najwazniejsze. Wiedza moze dodatkowo pomoc. Takie jest moje zdanie. I fajnie, ze oboje znamy ta sama panią. Ciekawe kto blizej... Luki
  *Luki*, 2009-02-04 19:43:32
 • avatar
  zgłoś
  A ja znam tą panią. No dobra, pewnie znam. Żeby nie było niedomówień, wydaje mi się, że znam. Wszystko to czuje facet. Przecież nie jesteśmy totalnie pozbawieni intuicji, czy jak kto woli przeczucia, wyczucia i czucia. To się wie. No dobra nie wszyscy wiedzą, ale bez doświadczeń sucha wiedza to nędza. No, może ktoś myśli inaczej?
  Pafii, 2009-02-04 19:38:35
 • avatar
  zgłoś
  '*Luki*' napisał(-a):Pamietam jak czytalem ten artykul w MH. Musze przyznac, ze jest calkiem prosty, a zarazem jakze trafny. Nie pomoze nam to na pewno zmienic zycia, lecz przyda sie przy zawieraniu nowych znajomosci damsko-meskich. LukiIdelanie nada sie na nowe znajomości, własnie jestem na etapie poszukiwan partnerki wiec bede zwracal na to uwage ;] Dzieki! ;]
  macieq, 2009-02-04 19:37:45
 • avatar
  zgłoś
  Pamietam jak czytalem ten artykul w MH. Musze przyznac, ze jest calkiem prosty, a zarazem jakze trafny. Nie pomoze nam to na pewno zmienic zycia, lecz przyda sie przy zawieraniu nowych znajomosci damsko-meskich. Luki
  *Luki*, 2009-02-04 19:29:26
 • avatar
  zgłoś
  Czasem w niepozornej myszce siedzi demon seksu, a ta na pierwszy rzut oka atrakcyjna dziewczyna od zabaw w łóżku woli "Taniec z gwiazdami". Po czym poznać, że kobieta, którą spotykasz, jest wspaniałą kochanką? Oto podpowiedź.
  Mens Health, 2009-02-04 19:19:42
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij