Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Czemu one są takie trudne…sposoby na udany związek

Początek związku jest fantastyczny. Wszystko nam się podoba, nawet jej wady. Później bywa gorzej. Sprawdź, na jakie zagrożenia musisz być przygotowany i naucz się, jak uniknąć sytuacji, po których wasza idylla zamieni się w piekło.

Misiek padnie z zachwytu, jak zobaczy swój nowiutki, różowiutki gabinet... (fot. © Helder Almeida 2008/shutterstock.com)
Trzeba sobie to głośno powiedzieć – nie tylko kobiety są denerwujące. Każdy z nas ma irytujące nawyki i od czasu do czasu zachowuje się w sposób zupełnie niezrozumiały dla drugiej strony. I nie jest to wcale koniec świata. Twoim zadaniem jest tak zareagować, aby załagodzić potencjalny konflikt w zarodku, albo zastanowić się, czy to jednak nie jest początek końca.  Poniżej znajdziesz przykłady najgorszego i najlepszego wyjścia z sytuacji.

Jeżeli ona marudzi, że jest za gruba, ostatnią rzeczą, na którą czeka, jest propozycja wspólnego biegania.

1. Ona demonstruje Ci swoje mniej lub bardziej urojone defekty

Tobie podoba się w niej wszystko, ale ona najwyraźniej ma zastrzeżenia co do swoich  bioder, pośladków czy piersi. 

ŹLE
Zagadkowo milczysz, udając, że nie słyszałeś pytania, albo zaczynasz mówić za dużo o jej ciele. Jak typowy facet usiłujesz "rozwiązać problem", proponując jej wspólne poranne bieganie. Nie tego ona oczekuje. Taka Twoja reakcja to dla niej natychmiastowy dzwonek alarmowy, że faktycznie coś jest z nią nie tak.

DOBRZE
Przywróć rzeczom właściwe proporcje. Uśmiechnij się i powiedz: "Nie uda ci się mnie  zrazić, choćbyś nie wiem jak się starała. Przecież wiesz, jak bardzo mi się podobasz.  Wszystko mi się w tobie podoba". 

2. Ona nie może żyć bez codziennych, wielogodzinnych rozmów telefonicznych

Nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji bez uprzednich  konsultacji z rodzicami czy z przyjaciółkami. 

ŹLE
Marudzisz jak stary mąż.

DOBRZE
Najpierw warto się zastanowić, jaka może być tego przyczyna. Te nieustanne rozmowy  świadczą o tym, że dziewczyna jest mocno niepewna siebie. Skoro ona sama nie wie, kim jest, to skąd Ty możesz  wiedzieć, kim jest Twoja partnerka? A może w ten sposób ucieka od kontaktów z Tobą. Zabierz ją gdzieś na weekend i poproś o wyłączenie telefonu. Jeżeli zaczyna wariować, zastanów się nad sensem bycia razem. 

3. Używa kretyńskiego, dziecinnego szczebiotu

Nie tylko nazywa Cię misiem, króliczkiem i takie tam, ale – co gorsza – o sobie mówi jak dziecko. I to publicznie!

ŹLE
Podejmujesz grę i sam tak samo seplenisz i ciaćkasz w rozmowach z nią.

DOBRZE
Zapewne niespecjalnie Ci pasuje związek z małą dziewczynką. Bo i jak tu z taką  uprawiać seks i brać wspólny kredyt? Ignoruj te teksty i stanowczo przechodź na dialog dorosłym językiem. "Misie" rezerwuj na chwile czułości tylko we dwoje.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Początek związku jest fantastyczny. Wszystko nam się podoba, nawet jej wady. Później bywa gorzej. Sprawdź, na jakie zagrożenia musisz być przygotowany i naucz się, jak uniknąć sytuacji, po których wasza idylla zamieni się w piekło.
    Mens Health, 2008-12-21 21:23:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij