Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.4

Co wiesz o kobietach? [TEST]

Niestety, nie dołączają do nich instrukcji obsługi, więc wypadałoby sprawdzić, czy mamy rzetelną wiedzę na temat kobiet, czy tylko nam się wydaje, że jesteśmy ekspertami. 

kobieta, seks fot. Shutterstock

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To już jest drugi test, który rozwiązuję na Waszej stronie i dochodzę do wniosku że są one pisane przez jakiegoś szympansa. Dla każdego zakątka na ziemi, a nawet kraju europejskiego, średnia długość życia dość mocno się rożni. Oznacza to mniej więcej tyle, ze albo nie sprecyzowaliście pytania albo wyciągnęliście jakąś światową średnią. Nie chcę się rozdrabniać nad pytaniami w pozostałych testach, ale doj#baliście ostro z pytaniem o sportsmenki i czy są pociągające. W jaki sposób ma to sprawdzić czyjąkolwiek wiedzę o kobietach? Następnym razem testy powinna napisać osoba, która miała kontakt z kobietami. I nie - własna matka się nie liczy.
  ~Wattled, 2017-05-02 21:38:35
 • avatar
  zgłoś
  Niestety, nie dołączają do nich instrukcji obsługi, więc wypadałoby sprawdzić, czy mamy rzetelną wiedzę na temat kobiet, czy tylko nam się wydaje, że jesteśmy ekspertami.<br /><br /><a href="/seks/Co-wiesz-o-kobietach-TEST,8140,1"></a>
  Mens Health, 2016-07-18 15:42:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij