Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Co kobiety wkurza w facetach?

Zastanawiałeś się, czego kobiety w nas nienawidzą? My też.Zaprosiliśmy więc redaktorki z Women's Health na szczerą rozmowę i dowiedzieliśmy się tego dla Ciebie. Przeczytaj, z jakimi typami mężczyzn nie chciałyby dzielić ani łóżka, ani życia. Oddajemy im głos.

2014-12-04
Seksowna nauczycielka Shutterstock

Zacznijmy od tego, że wcale nie zdenerwował nas artykuł "Męski punkt widzenia na seks" autorstwa redaktorów MH, który ukazał się na stronie internetowej Women’s Health. Ten o naszych babskich wadach. Cenimy szczerość i potrafimy wziąć prawdę na klatę. Podobnie jak Wy bez nas, my też nie wyobrażamy sobie życia bez Was. Jesteśmy za tym, żeby nasze relacje były partnerskie i jak najlepsze. Chcemy, żeby nasz seks był super.

Ale szczerość za szczerość. Jest kilka rzeczy, które nas wkurzają w facetach i warto, żebyście o tym wiedzieli. Kobiece fora internetowe oraz dziesiątki babskich wieczorów przy winie pozwoliły nam stworzyć kolekcję najbardziej denerwujących męskich przypadków. My się nie boimy prawdy o nas, więc mamy nadzieję, że Wy macie podobnie. 


Nie kręcą nas faceci, przy których kobieta nie może się schylić, bo on zaraz myśli, że to propozycja

1. Mianownik, czyli ja, ja, ja...

Kto Ci zrobił dobrze? No? Ja, oczywiście. Kto jest super? No, ja! Pan Mianownik jest tak skoncentrowany na sobie, że gdyby jego partnerka podmieniła siebie na japońskiego robota-kobietę z opcją wydawania dźwięków: „Ty, ty!”, w ogóle by tego nie zauważył.

Najwyraźniej wydaje mu się, że cały czas obserwuje go jakaś niewidzialna publiczność, przed którą bije rekordy życia. Jak uprawia seks, to na 150%. Wyczynowo. W każdej pozycji, jaką wymyśliła ludzkość. Na początku kobiecie się to podoba, bo myśli, że on to robi z wielkiego uczucia. Ale po pewnym czasie zauważa niepokojące objawy – nieobecny wzrok, brak kontaktu w trakcie, a po akcie domaganie się aplauzu. No błagam.

Jeżeli odnajdujesz w tym opisie siebie, to pozwól sobie zwrócić uwagę, że nam w seksie chodzi o to, że robimy to z kimś. Chodzi o kontakt, o bliskość, przytulanie, mówienie sobie czułych głupot. Zależy nam na facecie, który nam okazuje, jak jesteśmy dla niego ważne. Patrzy w oczy, mówi do nas i interesuje się tym, jak się czujemy.

Na szczęście Pana Mianownika łatwo się pozbyć. Wystarczy raz go skrytykować i już go nie ma. Albo, idąc z nim ulicą, zwolnić kroku. On, zasłuchany w swój monolog, będzie tak szedł i szedł, niknąc nam z oczu, a my w tym czasie zdążymy sobie ułożyć życie z kimś sympatycznym.

2. Dopełniacz, czyli gość, który musi mieć pełno w kieliszku

Albo w lufce, albo w kasetce, czy w czym tam jeszcze niektórzy trzymają swoje poprawiacze nastroju. Okazuje się, że to nie jest kwestia pecha niektórych z nas, że trafiałyśmy na facetów lubiących używki. Szybka sonda wykazała, że to powszechny problem.

Piwo, drink wieczorem, potem skręt, przed imprezą w klubie wizyta w toalecie i szybki niuch. Zanim się kobieta nie zorientuje, że coś jest nie tak, zabawa jest doskonała. Pan Dopełniacz bywa megaaktywny, superdowcipny, wyluzowany, po prostu król życia. W łóżku – mistrz. Żadna perwersja nie jest mu obca i lubi eskalować. No, chyba że ma akurat zjazd i zaśnie w trakcie.

Te, które miały z takim gościem do czynienia, wiedzą, że to się często fatalnie kończy - najpierw się okazuje, że używki jakoś dziwnie idą w parze ze skłonnością do zdrad. Potem przychodzą problemy w pracy, problemy z kasą, pożyczanie od nas, zmiany nastroju, awantury, depresje. A w łóżku - beznadzieja. Zgiń, przepadnij.

3. Celownik, czyli facet z planem

To jest taki facet, przy którym nie można się schylić, bo zaraz myśli, że to propozycja. To nie jest tak, że my nie lubimy seksu, lubimy. Ale oprócz tego bardzo lubimy tę całą otoczkę - rozmowy, fl irt, przytulanie, staranie się o nas. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale najbardziej erotyczna dla kobiety jest sytuacja nie wprost.

Niby wiemy, o co chodzi i co się niebawem stanie, ale dochodzimy do tego powoli. Chcemy wiedzieć, że jesteśmy dla Ciebie atrakcyjne jako całość, a nie tylko obiekt do seksu. Czasem też lubimy się poprzytulać, ot tak bez erotycznych myśli. I wkurza nas to, kiedy jesteśmy od razu łapane za cycki. Spokojnie. Nie od razu.

Do gatunku Celowników zaliczamy też miłośników świńskich kawałów, obleśnych komentarzy na temat koleżanek. Tak, tak, też czytałyśmy, że zdrowy mężczyzna co pięć sekund myśli o seksie i nic na to nie może poradzić, ale trochę opanowania nie zaszkodzi. Spróbuj chociaż udawać.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Zastanawiałeś się, czego kobiety w nas nienawidzą? My też.Zaprosiliśmy więc redaktorki z Women's Health na szczerą rozmowę i dowiedzieliśmy się tego dla Ciebie. Przeczytaj, z jakimi typami mężczyzn nie chciałyby dzielić ani łóżka, ani życia. Oddajemy im głos.<br /><br /><a href="/seks/Co-kobiety-wkurza-w-facetach,5367,1"></a>
    Mens Health, 2015-07-06 10:01:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij