Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Bondage

Krępowanie ciała i blokowanie zmysłów po to, aby wzbudzić dreszcz niepewności oraz napięcie wywołane zdaniem się na łaskę partnera i finalnie niesamowity orgazm. Chętni?

bondage fot. Shutterstock

Gdy dominujący Grey pociągnął niewinną Anastasię w perwersyjny świat Czerwonego Pokoju coś się zmieniło. Miliony kobiet przeczytały pierwszą od dawna książkę z wypiekami na twarzy i głową pełną gotowych do realizacji fantazji.

Nabrały ochoty na nowe zabawy? Niekoniecznie. Uświadomiono im w (bardzo) prozaiczny sposób, że są istotami seksualnymi i powinny, muszą i wreszcie chcą realizować swoje potrzeby. Co mnie jakaś bajka dla kur domowych, zapytasz. Odpowiadamy: ta bajka sprawia, że życie seksualne setek par nabiera rumieńców rozkoszy.

BDSM równa się bondage, domination, sadism, and masochism, czyli wiązanie, dominacja, sadyzm, masochizm. Brzmi groźnie - jak wszystko czego nie znamy. My jednak nie chcemy prawdziwych tortur. Chodzi nam o udawanie, delikatność i dreszczyk emocji, gdy nie wiemy czego się spodziewać.

Lekcja pierwsza: bondage

Twój seksualny angielski podpowiada Ci pewnie, że chodzi o krępowanie. Bingo. Rzecz polega na związaniu jednej z osób zaangażowanych w zabawę, aby uniemożliwić drugiej działanie zgodnie ze swoją wolą. Wiążący spełnia swoje erotyczne marzenia, "zniewala" drugą osobę, zdobywa władzę.

Dominacja i poddanie, bo o to się tutaj rozchodzi, są nie tylko silnymi bodźcami pobudzającymi, ale, przede wszystkim, realizacją fantazji, o których na co dzień się nie mówi.

Bondage to gra oparta na zaufaniu. Dlatego nowym adeptom poleca się wiązanie udawane, takie które łatwo zerwać. Ustalcie też hasło w razie gdyby któremuś z Was zdarzyło się zapomnieć aż za bardzo... 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Bondage to naprawdę fajna rzecz :) Dużo osób myśli że to od razu skóra pejcze itd. Warto sobie pooglaadać jakieś filmiki erotyczne np na filmyporno.tv w kategoria amatorskie jak fajnie można się zabawiac znajać umiar :) Jakies drobne kajdanki, sznury. W ogóle polecam zajrzeć na tą stronkę bo naprawdę można wniesć mase fajnych rzeczy do lóżka :)
  ~Loras, 2016-12-05 17:55:43
 • avatar
  zgłoś
  oho ktoś tu się naoglądał greja czy innego geja. w rzeczywistości to nie jest takie proste bawić się w te rzeczy. ale próbowałem i nie narzekam. choć czasem to zamiast podniecać nudzi i lepiej w moim przypadku czasem było łyknąć iq man przed, co by w trakcie nie trzeba było reanimować wacka. nie dla mnie takie imprezki.
  ~damien, 2016-11-10 13:15:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij