Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘ

2


OCEŃ
3.5

6 rad, jak zdobyć jej numer telefonu

Jak zostać mistrzem uwodzenia? Musisz dużo ćwiczyć, to jasne. Ale ważne są też teoretyczne podstawy podrywu. Wykuj na pamięć 6 rad z tego artykułu i do dzieła. A jak się nie uda? Trudno. Następnym razem będzie lepiej. Praktyka czyni mistrza.
Joanna Górecka 2011-01-29
fot. Kiselev Andrey Valerevich 2011/shutterstock.com

Spotykasz ją w klubie albo na imprezie, albo znasz ją od dawna, ale nie masz odwagi podejść, porozmawiać, poprosić o numer telefonu? Dobrze Ci radzimy, nie trać głupio okazji. Oto lekcja uwodzenia w 6 prostych krokach, która z najbardziej nawet nieśmiałego faceta uczyni mistrza podrywu.

Rada nr 1: przygotuj grunt

Ludzie na ogół nie są pewni swoich sądów. Dlatego właśnie tak skuteczna jest reklama, w której wmawia się nam, że "90% klientów wybiera produkt X" albo "Większość stomatologów poleca pastę Y". Przeważnie jesteśmy albo zbyt leniwi, albo mamy zbyt mało informacji, by świadomie dokonać jakiegoś wyboru. Fakt, że większość ludzi coś robi, stanowi dla nas wystarczający powód, aby zrobić to samo. W psychologii nazywa się to zjawisko społecznym dowodem słuszności.

Nie wiesz, co powiedzieć? Poproś ją o jakąś drobną przysługę, na przykład niech Ci popilnuje drinka. Kobiety uwielbiają opiekować się innymi.

Nie inaczej dzieje się w kontaktach międzyludzkich. Szybciej polubimy osobę, o której wiemy, że jest popularna w towarzystwie niż nielubianego odludka. Facet siedzący samotnie w klubie czy na imprezie ma nikłe szanse na zrobienie dobrego wrażenia. Nie musisz być od razu duszą towarzystwa, ale rozmawiaj z innymi, słuchaj ich, śmiej się z ich dowcipów.

Zadbaj o to, aby w grupce otaczających Cię ludzi były też kobiety. To ważna informacja dla kobiety, która Cię obserwuje - lubią Cię inne kobiety, co znaczy, że warto się Tobą zainteresować. Twoje koleżanki mogą być nieocenione w robieniu Ci dobrego PR. Myślisz, że namówienie ich, aby szepnęły o Tobie dobre słowo kobiecie, która Ci się podoba, byłoby marketingowym oszustwem? My myślimy, że jest to dopuszczalne. W końcu nie namawiasz ich do podawania nieprawdziwych informacji.

Rada nr 2: nawiąż kontakt

To jest najtrudniejszy moment. Przemóc się, podejść i zagadać. Jedno z najczęściej zadawanych nam w listach pytań brzmi: "Jaki jest najlepszy tekst na podryw?". Niestety, musimy Cię zmartwić. Magiczne zdanko, od którego kobietom miękną kolana, po prostu nie istnieje. Musisz spróbować sposobu.

Poproś ją o jakąś drobną przysługę. Może to być prośba o popilnowanie drinka, bo musisz gdzieś wyskoczyć na chwilę. Albo zapytaj, kto tu jest właściwie gospodarzem imprezy i czy ona może Ci go pokazać. W psychologii od dawna znane jest takie zjawisko - jeżeli wyświadczamy komuś przysługę bezinteresownie, to zaczynamy tego kogoś bardziej lubić.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 
 • avatar
  zgłoś
  Jak sprawić by się Tobą zauroczyła i randkę namiętnie zakończyła?chcesz sie dowiedzziec nie czekaj:)ja juz sprawdzilem i sie oplacilo seksik byl nieziemski
  ~agnes87, 2012-10-18 22:56:28
 • avatar
  zgłoś
  a nie wystarczy podejsc i o niego poprosic ??? :>
  ~tytus26, 2012-07-06 07:41:51
 • avatar
  zgłoś
  a ja też zostawiam swój numer tel. i działa to nieprawda że tylko mężczyzna decyduje o losach związku tj. kiedy umawiają się na randkę itd. Bo kiedy przeczytałem posta napisanego przez użytkownika rstrz to miałem wrażenie, że wracamy do średniowiecza tj (kobiety nie mają prawa głosu) takie są moje odczucia
  ~denys, 2011-06-22 18:48:42
 • avatar
  zgłoś
  jak zdobyć jej numer telefonu? Zwyczajnie powiedzieć, by Ci go zapisała. Koniec, kropka.
  ~sakii, 2011-02-21 23:42:29
 • avatar
  zgłoś
  pewne czesci nalezało by oznaczyc przypisem 'zart'
  ~raficzeq, 2011-02-21 23:40:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij