Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Kryzys w związku - jak go rozpoznać?

Jeszcze przed chwilą była Twoją dziewczyną, a teraz nagle wystawia Twoje walizki za drzwi. I twierdzi, że Cię o tym ostrzegała. Zaskoczony? Zanim Cię coś takiego spotka, naucz się rozpoznawać sygnały, którymi ona daje Ci znać, że między wami coś się psuje.

fot. ostill 2009/shutterstock.com

Ludzkość pilnie potrzebuje tłumacza, który przełoży system tajnych kobiecych znaków typu "wzruszenie ramion" na komunikaty proste i zrozumiałe dla faceta. W przeciwnym razie dalej będziemy nieprzyjemnie zaskakiwani, a co gorsza będzie nam się wmawiać, że jesteśmy ślepi, głusi i niewrażliwi.

Udało nam się jednak skonstruować wreszcie coś w rodzaju Systemu Wczesnego Ostrzegania. Naucz się rozszyfrowywać jej tajne sygnały, zanim zrobisz z siebie idiotę.

Z kim Ty się zadajesz?!

Zaczyna krytykować Twoich przyjaciół i rodzinę. Nagle okazują się nudziarzami, prostakami, nie mają ambicji ani szerokich horyzontów.

Tajny szyfr: Ona nudzi się w Twoim towarzystwie. Zamiast krytykować Cię wprost, obarcza za to winą Twoje otoczenie.

Rozsądna reakcja: Zapytaj ją, czego oczekuje od Twoich znajomych, czego im brakuje. Jeśli dowiesz się, że ogólnie odbiegają poziomem od jej wymagań, możesz zakończyć te wizyty. Wiedz jednak, że wkrótce dowiesz się tego samego o sobie.

 

Widzicie go...!

Podważa Twój gust, kompetencje lub inteligencję przy znajomych. "Jak mogłeś tego nie wiedzieć?!" "No, Ty to się zawsze tak ubierzesz, że wyglądasz jak sierota. Popatrz na Adama".

Tajny szyfr: Zakamuflowana demonstracja, że nie stanowicie już jedności. Swoje żale wylewa publicznie, a to znak, że szuka usprawiedliwienia dla swojej decyzji. W razie zerwania miałaby wytłumaczenie: "Mówiłam wam, że on jest do niczego".

Rozsądna reakcja: Za nic nie daj się sprowokować. Nie zaszkodzi, jeśli na jej zjadliwe uwagi odpowiesz tajemniczym uśmieszkiem albo zawstydzisz ją uwagą w stylu: "Dziękuję ci, kochanie, za wyrozumiałość". Nie daj się upokarzać. Możesz stracić kobietę, ale klasę - nigdy!

NIe bądź dziecinny...

Kiedyś razem zaśmiewaliście się z tych samych dowcipów, a "Nagą broń" oglądaliście chyba 10 razy. Teraz okazuje się, że jesteś dziecinny.

Tajny szyfr: Obrzydzanie tego, co kiedyś było przyjemne, przyspiesza separację. Zamiana atutów w wady oznacza, że ona zaczyna dostrzegać to, co was dzieli, a nie łączy.

Rozsądna reakcja: Nie udowadniaj jej na siłę, że nadal masz poczucie humoru: odczyta to jako błazenadę. Jesteś sobą i już. Jeśli kilka razy poczujesz się w jej towarzystwie jak skończony idiota, nie musisz tolerować tego dłużej.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Jeszcze przed chwilą była Twoją dziewczyną, a teraz nagle wystawia Twoje walizki za drzwi. I twierdzi, że Cię o tym ostrzegała. Zaskoczony? Zanim Cię coś takiego spotka, naucz się rozpoznawać sygnały, którymi ona daje Ci znać, że między wami coś się psuje.http://www.menshealth.pl/seks/11-sygnalow-...iazku-3703.html
    Mens Health, 2009-11-17 15:47:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij